Ziņas | Latvija | Dzīve, sabiedrība


Otro gadu notiks īpaši senioriem paredzēts festivāls "Zelta ritmi"

Īpaši senioriem veltītais festivāls "Zelta ritmi" norisināsies 15. jūnijā Esplanādes parkā Rīgā no plkst. 11.00 līdz 15.00. Tā mērķis ir iedvesmot dzīvot skaisti, aktīvi un priekpilni neatkarīgi no vecuma. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

8 lietas, kas jāpārbauda pirms mājokļa iegādes

Brīdis, kad šķietami ir atrasts "īstais" mājoklis, nereti ir emociju pilns. Doma par dzīvošanu pašiem savā mājoklī jau šķiet tik tuva. Tomēr pirms pieņemt lēmumu par konkrētā objekta iegādi, der pievērst uzmanību vairākām praktiskām lietām, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem. DNB dzīvesstila bloga www.dzivenotiek.lv eksperti ir apkopojuši 8 būtiskākās lietas, kam obligāti jāpievērš uzmanība pirms mājokļa iegādes.

Sigulda atklās mobilo lietotni

Piektdien, 26.maijā Siguldas novada pašvaldība atklās mobilo lietotni, lai komunikācija un sadarbība ar iedzīvotājiem, novada viesiem un uzņēmējiem kļūtu vēl mūsdienīgāka un ērtāka. Apzinoties unikālo Siguldas novada iedzīvotāju ID karšu programmas potenciālu, pašvaldība pilnveidos sadarbību ar iedzīvotājiem, sniedzot iespēju ikdienā komunicēt caur ikdienā visbiežāk lietoto iekārtu – viedtālruni.

Iedzīvotājus no mācīšanās attur laika un naudas trūkums

Rīga, 15.05.2017
2016. gadā 28,7 % mājsaimniecību bija vismaz viena persona, kura apgūst formālo izglītību1. No visiem reģioniem vislielākais šādu mājsaimniecību īpatsvars bija Zemgalē (29,9 %), Pierīgā (29,8 %) un Rīgā (29,5 %), bet vismazākais – Latgalē (26,3 %), liecina Centrālās statistikas pārvaldes aptauja par iedzīvotāju iesaistīšanos formālās un neformālās izglītības programmās 2016. gadā.

3. jūnijā – Solidaritātes gājiens vēža pacientu atbalstam "Ejam kopā, lai dzīvotu!"

Š.g. 3. jūnijā, kampaņas "Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!" ietvaros, norisināsies solidaritātes gājiens vēža pacientu atbalstam "Ejam kopā, lai dzīvotu!", kuru jau septīto gadu pēc kārtas organizē vēža pacienšu atbalsta biedrība "VITA" un Latvijas Basketbola savienība. Pulcēšanās gājienam pie Brīvības pieminekļa Rīgā no plkst. 15.30.

Šonedēļ sākas Ramadāns

Kad tieši sākas?
Musulmaņu mēness kalendārs būtiski atšķiras no saules kalendāra, jo mēness kalendārā var būt vai nu 29 dienas, vai arī 30 dienas, un ne kādi 28 vai 31 diena.

Latgales mākslas festivālā apliecinātas Latgales kultūras vērtības, radošais gars un spilgtā identitāte

Pašā pavasara ziedonī, 21. maijā, Višķu pagasta estrādē notika Latgales mākslas festivāls "Krāsas karogā". Svētkos kopējā mūzikas un mākslas pavedienā tika apliecinātas Latgales kultūras vērtības, radošais gars un spilgtā identitāte.

Aicinām pieteikties Eiropas Natura 2000 balvai

Līdz 2017.gada 29.septembrim aicinām pieteikties Eiropas Natura 2000 balvai dabas aizsardzības jomā. Balvai var pieteikties jebkura institūcija, kas iesaistīta Natura 2000 pasākumos.

LM rīko diskusiju par sociālās apdrošināšanas sistēmas izaicinājumiem

Trešdien, 24, maijā, Labklājības ministrija (LM) rīko plašu starpnozaru diskusiju "Sociālās apdrošināšanas sistēmas izaicinājumi", ko atklās labklājības ministrs Jānis Reirs.

97% Latvijas iedzīvotāju atbalsta iespēju skolēniem strādāt vasaras brīvlaikā

22.05.2017. Absolūtais vairākums (97%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem ir norādījuši, ka atbalsta iespēju skolēniem vecumā no 15 līdz 20 gadiem vasaras brīvlaikā iesaistīties Nodarbinātības valsts aģentūras rīkotajos nodarbinātības pasākumos un strādāt valsts līdzfinansētās darba vietās (73% - noteikti jā; 24% - drīzāk jā).

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  jämför snabblån utan uc  lētas aviobiļetes  parkets  lietus ūdens noteksistēma