Ziņas | Latvija | Dzīve, sabiedrība


"100 darbos Latvijai" apvienojas bērni un uzņēmēji

Latvijas simtgadei veltītajā vides iniciatīvā "100 darbi Latvijai" pieteikti jau 83 vides darbi, no tiem 46 ir procesā, 37 - paveikti. Tos veic gan individuāli novadu iedzīvotāji, gan pašvaldības. Šobrīd darbu veicēji ir uzsākuši apvienoties, liekot kopā idejas, darba rokas un katram pieejamos resursus. Dažādu paaudžu cilvēki, mākslinieki un sportisti, skolēni un uzņēmēji, sadarbojoties un iedvesmojot viens otru, pamazām izdaiļo un labiekārto dažādas vietas un objektus Latvijā.

CVK reģistrē parakstu vākšanai likumprojektu "Grozījums likumā "Par nekustamā īpašuma nodokli""

Rīga, 21. aprīlis: Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien reģistrēja parakstu vākšanai partijas "No sirds Latvijai" iesniegto likumprojektu "Grozījums likumā "Par nekustamā īpašuma nodokli".

Biedrība "Es redzu" Amerikas un ES semināros Maskavā: vakar Kerola Kvirka un Aivija Bārda, šodien Inese Kārkliņa...

Biedrība "Es redzu" Amerikas un ES semināros Maskavā:
vakar Kerola Kvirka un Aivija Bārda, šodien Inese Kārkliņa, rīt Jāņi Amatciemā


Latvijas neredzīgo integrācijas biedrība "Es redzu" savas iekļaujošās izglītības programmas ietvaros aktīvi piedalās projektā "Tiesību uz iekļaujošu izglītību efektīva realizācija vietējā līmenī", kas ar ASV Cilvēku ar ierobežojumiem likuma jubilejas programmas un ES fondu atbalstu tiek īstenots Krievijā.

2017. gada 1. ceturksnī Latvijā piedzima par 6,9 % mazāk bērnu nekā pirms gada

Rīga, 20.04.2017.
2017. gada 1. ceturksnī Latvijā piedzima par 365 jeb 6,9 % mazāk bērnu nekā šajā laika periodā pērn, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotie provizoriskie demogrāfiskie rādītāji par 2017. gada pirmajiem trim mēnešiem.

Šovakar noslēdzas talkošanas vietu pieteikšana Lielajai Talkai

Oficiālās talkas vietas, no kurām pēc Lielās Talkas tiks izvesti baltie talkas maisi, var pieteikt vēl tikai šodien – 20.aprīlī – līdz pulksten 20:00. Talku apstiprināšanas process turpināsies piektdien, kad varēs arī vēl saņemt talkas maisus no sava novada koordinatora, kuru kontaktinformācija atrodama mājaslapas www.talkas.lv sadaļā "Kontakti".

Labdarības veikali "Otrā elpa" savā 8. dzimšanas dienā rīko IZSOLI un domnīcu "Dzīve BEZ atkritumiem"

Astoņos gados padarītais.

Labdarības veikali "Otrā elpa" ir sociālās uzņēmējdarbības pionieris Latvijā, kas 8 gadu laikā atbalstījuši 160 organizācijas visā Latvijā - finansiāli ziedojot 86 tūkstošus eiro, bet mantiski ziedojot 520 tonnas jeb  aptuveni 1 miljonu dažādu vienību, pārsvarā apģērbus un apavus. Tas bijis iespējams, pateicoties 76 tūkstošiem mantisko ziedotāju.

Piedalies "Lielās Loku buntes izaicinājumā" un dodies Lielajā Talkā!

Šodien Gelitiņi EKO siltumnīcās tika oficiāli "ietalkota" Lielā Talka, kas jau desmito reizi norisināsies šo sestdien, 22.aprīlī. Taču gatavojoties aktīvai talkošanai, ikviens tiek aicināts iesaistīties zibakcijā "Lielās Loku buntes izaicinājumā" un apēst zaļu lociņu bunti par godu zaļai Latvijai.

No 19. līdz 21.aprīlim VID "e-busiņš" atkal viesosies Kurzemē

Turpinot pilnveidot klientu apkalpošanu un veicināt VID elektronisko pakalpojumu izmantošanu, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) "e-busiņš" atkal viesosies Latvijas pašvaldībās, lai sniegtu konsultācijas par e-pakalpojumiem un palīdzētu iedzīvotājiem iesniegt gada ienākumu deklarācijas gan elektroniski, gan papīra formā.

Kristus Augšāmcelšanās svētku vēstījums 2017. gada

Viņa Eminences Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra Kristus Augšāmcelšanās svētku vēstījums Augstisvētītajiem Virsganiem, Dievu mīlošajiem draudžu ganiem, dievbijīgajiem diakoniem, visgodājamai mūku kārtai un visiem uzticamajiem Latvijas Pareizticīgās Baznīcas bērniem

Lieldienas cilvēku dzīvē atver jaunus apvāršņus un modina cerību

Lieldienas cilvēku dzīvē atver jaunus apvāršņus un modina cerību, Lieldienu apsveikumā saka Zbigņevs Stankevičs.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti