Ziņas | Latvija | Dzīve, sabiedrība


Pagarina pieteikšanos konkursam "Drošākais uzņēmuma autoparks 2016"

Atsaucoties dalībnieku aicinājumam, pieteikumus dalībai gada balvā "Drošākais uzņēmuma autoparks 2016" dalībnieki aicināti iesniegt vēl līdz 29. janvārim. Konkursu organizē apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa), LR Satiksmes ministrija, SIA "Volvo Trucks Latvia", SIA "Circle K Latvia" (Statoil) un "SEB līzings".

Aicinām piedalīties labdarības akcijā ,,No sirds sirdij"

No 18. janvāra līdz 7. februārim ikviens tiek aicināts atbalstīt labdarības akciju ,, No sirds sirdij", ziedojot pašdarinātu suvenīru ar sirds elementu. Suvenīrus vēlāk varēs iegādāties tirdziņā t/c Spice un savāktie līdzekļi tiks nodoti Bērnu slimnīcas fondam onkoloģijas nodaļas pacientu ārstēšanai.

2015. gadā mājsaimniecību rīcībā esošie ienākumi pieauguši par 7,6 %

Rīga, 19.01.2017.
2015. gadā mājsaimniecību rīcībā esošie ienākumi1, salīdzinot ar 2014. gadu, pieauga par 7,6 %, sasniedzot 417 eiro uz vienu mājsaimniecības locekli mēnesī, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) 2016. gadā veiktās aptaujas dati. Ienākumu pieauguma temps ir nedaudz palēninājies, salīdzinot ar iepriekšējos gados fiksēto pieaugumu (2014.gadā – par 9,3 %, 2013.gadā – par 10,7 %).

2015. gadā par 10,6 % pieauguši trūcīgāko iedzīvotāju ienākumi

2015. gadā, salīdzinot ar 2014. gadu, vislielākais ienākumu1 pieaugums par 10,6 % bija trūcīgākajās jeb 1. kvintiļu grupas mājsaimniecībās. Vidēji valstī ienākumu pieaugums gada laikā bijis 7,6 %, bet vislēnāk ienākumi pieauga 2. kvintiļu grupas mājsaimniecībās – par 4,8 %. Turīgākajās jeb 5. kvintiļu grupas mājsaimniecībās ienākumi gada laikā pieauga lēnāk nekā vidēji valstī – par 5,7 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) 2016. gadā veiktās aptaujas dati.

CVK aicina Saeimu atsākt diskusiju par vēlētāju reģistrācijas kārtību Saeimas vēlēšanās

Rīga, 18. janvāris: Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājs Arnis Cimdars nosūtījis Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijai vēstuli, kurā aicina komisiju atsākt diskusiju par vēlētāju reģistrācijas kārtību Saeimas vēlēšanās un tautas nobalsošanā.

Turpmāk ar banku varēs sazināties arī aplikācijā "WhatsApp"

Tehnoloģiju laikmetā rodas aizvien jaunas pieejas, kā ikdienas dzīvi padarīt ērtāku un komunikāciju - pieejamāku. Izpētot klientu paradumus, DNB kā pirmā banka Baltijā turpmāk klientiem nodrošinās iespēju ar personīgajām finansēm saistītus jautājumus risināt aplikācijā "WhatsApp". Vienlaikus, lai pilnveidotu ierastos komunikācijas procesus, banka nāk klajā arī ar citiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, kas ikdienas komunikāciju ar klientiem padara ērtāku un, galvenokārt, ātrāku.

"Maxima Latvija" veikalos 27% klientu izvēlas pašapkalpošanās kases

Aptuveni 27% iedzīvotāju izvēlas par saviem pirkumiem norēķināties pašapkalpošanās kasēs tajos "Maxima Latvija" veikalos, kuros šīs kases ir pieejamas.

Dārzeņi arī ziemā ir vieni no vērtīgākajiem pārtikas produktiem!

Sabiedrībā valda daudz mītu un stereotipu par dārzeņu un augļu uzturvērtību ziemā – tiek apšaubītas gan šo produktu īpašības, gan veselīgums. To apstiprināja arī nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla "ELVI" veiktās aptaujas rezultāti, kur 70,4% respondentu norādīja - augļi un dārzeņi ziemā nav tik vērtīgi, kā citos gadalaikos.i ELVI sadarbībā ar uztura speciālisti un pavāri Jevgēniju Jansoni atspēko piecus galvenos mītus par augļu un dārzeņu vērtību ziemas sezonā.

CSP aptaujās iedzīvotājus par datoru un interneta lietošanu

Rīga, 17.01.2017.

Rīt, 18. janvārī, Centrālā statistikas pārvalde (CSP) uzsāks ikgadējo iedzīvotāju aptauju par datoru un interneta lietošanas paradumiem 2017. gadā. Aptaujā noskaidros, kādas ir iedzīvotāju e-prasmes, kādiem nolūkiem ikdienā tiek izmantots internets, kādas ierīces un tehnoloģijas tiek izmantotas.

Ar filmu "Barikāžu stāsti" aicina atcerēties 1991.gada barikādes

Piektdien, 20. janvārī, pie Ministru kabineta Rīgā, Brīvības bulvārī 36, ikviens aicināts atcerēties 1991. gada barikāžu laiku, kopīgi skatoties filmu "Barikāžu stāsti".

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  game localization  santehniķis  autoserviss