Ziņas | Latvija | Dzīve, sabiedrība


Iepazīšanās internetā: vairāk nekā 300 000 eiro zaudējums un vilšanās

Valsts policija aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem, iepazīstoties ar nepazīstamām personām interneta vidē. Pirms neilga laika Valsts policijas Kibernoziegumu apkarošanas nodaļā vērsās kāda sieviete, kurai, izmantojot kādu sociālo tīklu iepazīšanās vietni, izkrāpti vairāk nekā 300 000 eiro. Ir pamatotas aizdomas, ka šādu naudas izkrāpšanas shēmu īsteno personu grupa no ārvalstīm, kā Latvijā, tā citviet.

Atkārtotajā balsošanā Ķekavas novada 785. iecirknī piedalījušies 1834 jeb 51,93 procenti vēlētāju

Rīga, 22. jūlijs: Atkārtotajā balsošanā Ķekavas novada 785.vēlēšanu iecirknī piedalījušies 1834 jeb 51,93 procenti vēlētāju, liecina vēlēšanu iecirkņa komisijas apkopotā informācija. No visiem balsotājiem 823 jeb 23,30 procenti vēlētāju nobalsojuši kādā no iepriekšējās balsošanas dienām, 979 jeb 27,72 procenti vēlētāju – balsošanas dienā vēlēšanu iecirknī, bet 32 jeb 0,91 procents vēlētāju – savā atrašanās vietā.

Automašīnu zādzību tendences Latvijā: ko iecienījuši auto zagļi?

Lai gan dažos Latvijas reģionos ir samazinājies zagto automašīnu skaits, tomēr Valsts policijas apkopotā statistika liecina, ka automašīnu zādzības pieaug. Salīdzinot šā gada pirmo pusgadu ar šo pašu laika posmu pērn, Valsts policija kopumā fiksējusi par 72 automašīnu zādzību gadījumiem vairāk nekā pagājušogad. Garnadži īpaši iecienījuši Latvijā populārākos auto – BMW, Audi un VW markas spēkratus, kurus pēc tam pārdod vai realizē detaļās.

Iesūti ES fondu projekta fotogrāfiju un laimē ceļojumu un fotoskolas nodarbību!

Eiropas Komisija ES fondu kampaņas #EUinMyRegion jeb "Eiropa manā reģionā" ietvaros aicina jebkuru interesentu līdz 27. augustam iesūtīt līdz trim fotogrāfijām ar ES fondu projektiem. No populārākajām un žūrijas izvēlētajām fotogrāfijām trīs labāko fotogrāfiju autori saņems braucienu uz Briseli divām personām Eiropas Reģionu un Pilsētu nedēļā 9. – 12. oktobrī un ielūgumu uz fotografēšanas darbsemināru.

Katram mājokļa saimniekam noderīgi apdrošināšanas veidi

Mājoklis ir viens no vērtīgākajiem īpašumiem, ko varam brīvi iegādāties un pārdot. Vienlaikus šāda īpašuma uzturēšana prasa lielu atbildību – mājoklis var tikt pakļauts dažādām likstām, kas var radīt ievērojamus finansiālos zaudējumus. Lai izvairītos no nepatīkamo "pārsteigumu" sekām, DNB bankas dzīvesstila bloga www.dzivenotiek.lv eksperti piedāvā iepazīties ar apdrošināšanas plāniem un noskaidrot piemērotāko apdrošināšanas veidu Tavam mājoklim.

Latvijas personvārdu tops: 100 populārākie meiteņu un zēnu vārdi 100 gados Zemgalē

Alise, Marta, Sofija un Emīlija ir pēdējos gados populārākie vārdi jaundzimušām meitenēm Zemgalē. Šie meiteņu vārdi bijuši populāri 20. un 30. gados, padomju laikos zaudējuši popularitāti un šobrīd atgriezušies vārdu modē. Populārāko vārdu piecinieku noslēdz vārds Paula, kas Zemgalē kļuva populārs ap 1995. gadu.

5 padomi gaļas pareizai lietošanai un uzglabāšanai vasaras sezonā

Lai arī vasara nelutina ar siltiem laikapstākļiem, šis ir gada karstākais festivālu, pikniku, dārza ballīšu, brīvdabas koncertu un citu vasaras sezonas pasākumu laiks! To neatņemama sastāvdaļa ir gaļas produktu iekļaušana ēdienkartē. Skaidrojām, kas jāņem vērā, lai tas būtu veselībai droši!

Demogrāfijas rādītāji nemainās: piedzimst mazāk nekā nomirst

Rīga, 20.07.2017.
Pēdējos trīs gados dzimušo skaits Latvijā ir salīdzinoši nemainīgs – 22 tūkstoši gadā. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes apkopotajiem provizoriskajiem demogrāfijas rādītājiem 2017. gada pirmajā pusgadā reģistrēti 10 175 jaundzimušie. Salīdzinot ar attiecīgo periodu iepriekšējā gadā, tas ir par 990 mazuļiem mazāk.

Siguldā būs jauna un moderna tehniskās apskates stacija

No š.g. 24.jūlija Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) klientiem pakalpojumus nodrošinās jaunā un modernā Siguldas tehniskās apskates stacijā, kas atradīsies jaunā adresē - Vidzemes šosejas 46. kilometrā, Inčukalna novadā (blakus "Aerodium" un "Siguldas Bloks").

Mobilie telefoni palīdz ministriem sportot, izvairīties no sastrēgumiem, sazināties un pat sēņot

Ministri Latvijā ir atvērti digitālajiem izaicinājumiem un labprāt ikdienā izmanto telefonā pieejamās aplikācijas gan darbam, gan brīvajam laikam. Starp biežāk nosauktajām ir lietotnes saziņai – WhatsApp un e-pasts, kā arī ar autobraukšanu saistītās – Mobilly, Circle K, Waze un Taxify, liecina projekta "Skolēna digitālais IQ" apkopotā informācija.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  parkets  palodzes  вид на жительство в Латвии