Ziņas | Pasaule | Notikumi


Lietuvas galvaspilsētā no 2. līdz 4. martam norisināsies viens no lielākajiem amatnieku darinājumu gadatirgiem Baltijas

Vēlaties izgaršot vecpilsētas vēsturi, baltu folkloru un dažādu tautu kulināro mantojumu vienlaicīgi? Tad nepalaidiet garām iespēju no 2. līdz 4. martam apmeklēt Lietuvas galvaspilsētu Viļņu, kur pirmajā pavasara nedēļas nogalē noritēs gadskārtējie Kaziuko svētki. Gadatirgus apmeklētāji varēs iepazīt daudzveidīgu amatnieku piedāvājumu un nogaršot ne tikai lietuviešu, bet arī poļu, latviešu, baltkrievu, tatāru un citu Lietuvas galvaspilsētā un kaimiņvalstīs dzīvojošo tautu kulināro mantojumu.

Filma par Elīnu Garanču piedzīvo starptautisku pirmizrādi

Vakar dokumentālā filma "Paslēpes mūzikā" Berlīnē piedzīvojusi starptautisku pirmizrādi. To vēroja arī filmas galvenā varone – Elīna Garanča.

Latvijas vīriešu volejbola izlase startēs prestižajā Eiropas līgā

Panākta vienošanās par šā gada Eiropas līgas volejbolā sacensību norises datumiem. Sudraba līgā vīriešiem Avo Kēla vadītā komanda startēs Austrijā, Kosovā un Maķedonijā, bet Latvijā paredzētās spēles notiks Daugavpilī un Jelgavā.

Eksports skrien ātri, tempa uzturēšanai jāaudzē konkurētspējas muskuļi

2017. gads ir bijis lielisks gads Latvijas ekonomikai kopumā, kur īpaši var izcelt eksportējošo uzņēmumu sniegumu. Laikā, kad pasaules un, kas īpaši svarīgi, Latvijas noieta tirgu ekonomikas spēji aug, šo valstu iedzīvotāju un uzņēmēju pieprasījums pēc dažādām precēm palielinās. Mūsu eksportētāji (arī reeksportētāji) ir mācējuši to izmanot un gadā kopumā ir kāpinājuši preču eksporta vērtību par apaļiem 10%. Tas noticis, gan pateicoties augstākām cenām, gan arī apjomu pieaugumam.

D. Turlais Reģionu komitejā uzsver sadarbības lomu aizsardzības veicināšanai

Latvijas delegācijas Eiropas Reģionu komitejā (RK) loceklis Dainis Turlais 23. janvārī Briselē notikušajā Ekonomikas politikas komisijas sēdē iepazīstināja RK locekļus un Eiropas Komisiju ar sagatavoto atzinuma projektu "Priekšlikums par Eiropas Aizsardzības fondu".

PREZENTĒTA LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMANDA "PHJONČHANA 2018" UN NOSAUKTS KAROGNESĒJS OLIMPISKO SPĒĻU ATKLĀŠANAS CEREMONIJĀ

Latvijas karogu XXIII Phjončhanas ziemas Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā nesīs Latvijas Olimpiskās bobsleja izlases pieredzējušākais sportists Daumants Dreiškens, tā šodien nolēma Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un Latvijas Olimpiskās komandas "Phjončhana 2018" vadība un dalībnieki, ņemot vērā sportista lielo ieguldījumu Latvijas sportā. Šis lēmums tika paziņots Olimpiskās komandas prezentācijas pasākumā "Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā".

Turpinās pieteikšanās Gulbenes ziemas rallijam Sarma 2018

Līdz tradicionālajam ziemas rallijam Gulbenes novada skaistajos ceļos ir atlikušas nepilnas divas nedēļas un aktīvi norit dalībnieku pieteikšanās 10. februārī plānotajam rallijam Sarma 2018. Lai arī lielākajā Latvijas daļā laikapstākļi izskatās ļoti pavasarīgi, Gulbenes pusē nekas neliecina par pavasari, savukārt katra siltākā diena gādā par ziemas rallijam tik nepieciešamo ledus kārtu uz ceļiem.

M. Kučinskis: tikai strādājot kopā, spēsim risināt globāla rakstura izaicinājumus

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 25.janvārī, Davosā tikās ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) ģenerālsekretāru Anhelu Guriju.

Sedriks Binuā iecelts par Michelin komercdirektoru

Reorganizācija Eiropas centrālajā Ziemeļu reģionā

Par Michelin Group komercdirektoru Eiropas centrālajā Ziemeļu reģionā ir apstiprināts Sedriks Binuā (Cedric Binoit). Viņš pārraudzīs Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Čehijas un Slovākijas tirgus no Michelin centrālā tirdzniecības biroja Varšavā.

SPEAR’S Russia ir atzinis Rietumu Banku par labāko banku Baltijā un NVS

Vakar Maskavā notika svinīga ceremonija – ikgadējā SPEARʼS Russia Wealth Management Awards prēmiju pasniegšana.

Aktuālās ziņas