Ziņas | Pasaule | Notikumi


E. Levits ar EP prezidentu pārrunā Eiropas nākotnes jautājumus

21. janvārī Valsts prezidents Egils Levits Pasaules ekonomikas foruma laikā Davosā tikās ar Eiropas Parlamenta (EP) prezidentu Dāvidu Mariju Sasoli (David Maria Sassoli). Tikšanās laikā uzmanība tika pievērsta Eiropas nākotnes jautājumiem, īpaši izceļot Eiropas zaļā kursa (European Green Deal) prioritāti.

Pirmoreiz Baltijā: Latvijas uzņēmums Latakko saņem starptautisku balvu "Pursuit of Prime"

13. janvārī Latakko kļuva par pirmo Baltijas uzņēmumu, kas saņēma Adizes institūta balvu "2019 Pursuit of Prime" ("Dzenoties pēc Uzplaukuma 2019"). "Pursuit of Prime" ir prestiža balva pārmaiņu vadības jomā, kura pastāv jau 20 gadus un kuru atzinīgi novērtē pasaules biznesa vidē. Balva tika pasniegta uzņēmuma vadītājam, īpašniekam un dibinātājam Jevgēņijam Kopilkovam ikgadējā Adizes institūta konferencē Bangkokā, Taizemē. 

Egleskalnam divas uzvaras Francijā, Buividam 29 punkti Šveicē

Tagad jau visās Eiropas valstīs atsākušies volejbola čempionāti, un divas uzvaras Francijā izcīnīja Hermana Egleskalna pārstāvētā Tūras vienība, tai skaitā pār līdervienību no Rennas. Par rezultatīvākajiem savā komandā kļuva Edvarts Buivids Šveicē un Toms Vanags Čehijā, bet otro panākumu viesos pēc kārtas Itālijas 3. līgā svinēja Atvars Ozoliņš. Panākumi Somijā visām trim latviešu pārstāvētajām vīriešu komandām, bet Uģa Krastiņa vadītais Ļvivas klubs divu līdervienību cīņā no Viņņicas aizveda trīs punktus.

Valsts prezidents: Latvijas iestāšanās CERN veido fizikas zinātņu izcilības kopienu arī mūsu valstī

20. janvārī Valsts prezidents Egils Levits kopā ar dzīvesbiedri Andru Leviti apmeklēja Eiropas Kodolpētījumu organizāciju CERN Ženēvā, kur, tiekoties ar CERN vadību, apliecināja Latvijas vēlmi kļūt par CERN asociēto valsti.

KARIŅŠ AR BALTKRIEVIJAS VALSTS VADĪTĀJIEM MINSKĀ APSPRIEŽ 2021.GADA PASAULES HOKEJA ČEMPIONĀTU

Ceturtdien, 16.janvārī, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš un Latvijas Hokeja federācijas vadība viesojās Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, kur tikās ar valsts augstākajām amatpersonām un piedalījās sanāksmē par kopīgi rīkoto 2021.gada pasaules hokeja čempionātu.

Edgars Rinkēvičs Āzijas un Eiropas ārlietu ministru sanāksmē aicina stiprināt multilaterālismu

2019. gada 15. un 16. decembrī Madridē, Spānijā, norisinājās 14. Eiropas un Āzijas (ASEM) ārlietu ministru sanāksme. Tajā piedalījās ārlietu ministri no 51 valsts, kā arī Eiropas Savienības (ES) un Dienvidaustrumāzijas Nāciju asociācijas (ASEAN) augsta līmeņa pārstāvji. Latviju pārstāvēja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

LATVIJAS V OLIMPIĀDE PĀRCELTA UZ 2022.GADU

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas 10.decembra sēdē tika skatīts jautājums par konkursa "Par tiesībām rīkot Latvijas V Olimpiādi 2020.gada 3.-5.jūlijā" rezultātiem.

Parlamentārā sekretāre uzrunā Īrijas diasporas organizāciju vadītājus

2019. gada 7. decembrī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalījās Latvijas vēstniecības Īrijā rīkotajā latviešu diasporas organizāciju vadītāju gada noslēguma sanāksmē.

MADARA Cosmetics iezvana tirdzniecības sesijas zvanu Nasdaq biržā Ņujorkā

AS MADARA Cosmetics dibinātāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere svinīgi iezvanīja tirdzniecības sesijas aizvēršanas zvanu Nasdaq biržā Ņujorkas Taimskvērā, ASV. Šāda iespēja Latvijas kosmētikas ražotājam uzticēta kopā ar igauņu finanšu grupu LHV Group un lietuviešu enerģētikas kompāniju Ignitis Group (iepriekš Lietuvos Energija) kā "Nasdaq Baltic Awards" uzvarētājiem atklātības, labas pārvaldības un ilgtspējīgu investoru attiecību izcilības jomā 2019. gadā.

Valsts prezidents diskutē ar Beļģijas lielākās universitātes studentiem par demokrātijas attīstību

26. novembrī Valsts prezidents Egils Levits darba vizītes laikā Briselē viesojās Lēvenes Katoļu Universitātē, kas ir pasaules vecākā katoļu universitāte un lielākā universitāte Beļģijā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli