Ziņas | Pasaule | Notikumi


Latvijas reklāmisti starp pasaules labākajiem

16.maijā Ņujorkā, ASV norisinājās ikgadējais reklāmas festivāls Clio Awards, kurā šogad laurus plūca arī reklāmas aģentūra no Latvijas – Pagan Ogilvy. Par basketbola klubam VEF Rīga radīto reklāmu Kolorīti melnbalts Latvijas reklāmas aģentūra saņēma bronzas statuju prestižajā kategorijā Filmētā reklāma.

Ar pārsteidzošu performanci Tallinā prezentē gastronomisko tūrismu Latvijā

Igaunijā, Tallinas vēstniecībā, aizvadīta gastronomiskā performance "Latvian Senses". Tās mērķis ir uzrunāt un prezentēt medijiem, tūrisma nozares pārstāvjiem un viedokļa līderiem Rīgas-Gaujas kā Eiropas gastronomijas reģiona gastronomisko piedāvājumu un reģionu kā piemērotu gastronomijas tūrisma galamērķi.

Evika Siliņa: narkotiku lietošanas ierobežošanā jārīkojas proaktīvi 

Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa 15.-19.maijā Argentīnā piedalās divos nozīmīgos starptautiskos pasākumos, kas saistīti ar narkotiku ierobežošanas politiku. 

Nekustamo īpašumu aģentūra "VIP Real" ieguva divas balvas prestižajā starptautiskajā prēmijā Maskavā

Aģentūra VIP Real, kas specializējas uz Premium klases nekustamiem īpašumiem, starptautiskajā prēmijā HOMES OVERSEAS AWARDS 2017 aprīlī ieguva uzreiz divas balvas.

Koncertzāles "Cēsis" festivāls Čello Cēsis saņem Eiropas festivālu kvalitātes zīmolu

4. maijā Vīsbādenē, Vācijā norisinājās svinīgā ceremonija, kurā starptautiska žūrija komponista un Edinburgas festivāla ilggadējā direktora Sera Džonatana Mailsa vadībā paziņoja 715 festivālus no 39 valstīm, kuriem piešķirts Eiropas ievērojamāko festivālu kvalitātes zīmols EFFE Label 2017-2018. Koncertzāles "Cēsis" rīkotais starptautiskais čellu festivāls Čello Cēsis ir to vidū kā vienīgais festivāls no Latvijas, kas saņēmis šo atzinību.

Nīderlandē ar Latvijas sportistu dalību startēs Pasaules kausa sezona BMX superkrosā

Nedēļas nogalē Nīderlandes pilsētā Papendālē norisināsies pirmie divi Pasaules kausa izcīņas posmi BMX riteņbraukšanā, kuros startēs seši Latvijas sportisti. Kopumā pirmajiem posmiem pieteikti 185 vīru grupas sportisti, kas ir jauns dalībnieku rekords Pasaules kausa izcīņas sacensībās.

SEB MTB Maratona jauno sezonu ar uzvaru sāk Blūms un Ardava

Svētdien ar posmu no Cēsīm līdz Valmierai startēja 2017. gada SEB Kalnu divriteņu maratona sezona. Prestižajā "Toyota Hybrid" distancē dubultuzvaru izcīnīja "ZZK" komandas sportisti – Mārtiņš Blūms un Arnis Pētersons, bet starp dāmām ātrākā izrādījās "Rietumu banka – Rīga" vienības pārstāve Lelde Ardava. Masveidīgajā "Virši – A" distancē triumfēja Kristofers Bindemanis un Beate Kovgere.

Jauniešu koris BALSIS Mariborā iegūst sudraba godalgu un turpina radīt SVĒTKUS!

Šķiet, tikai vakar izskanēja vērienīgie koncerti SVĒTKI! Liepājas koncertzālē Lielais dzintars un kora mājvietā RKTMC Mazā ģilde. Daudz lielisku iespaidu, nebijušu sajūtu un pacilātība. Liepājas koncerts vēl redzams un dzirdams straume.lmt.lv. Milzīgs paldies visiem balsiniekiem par līdzdalību un brīnuma radīšanu! Paldies Latvijas Gāzei, SIA LDZ CARGO, VKKF, Rīgas Domei un Kultūras pārvaldei, Mazajai ģildei, Liepājas Domei un Kultūras pārvaldei, SIXT Latvija, LMT Straume. Bez jums SVĒTKI! neizdotos.

Strūklaka "Fregate "Wallfish" (Valzivs)" iegūst Zelta godalgu pasaules mēroga konkursā

Ventspils strūklaka "Fregate "Valzivs"" ieguvusi augstu novērtējumu – Zelta godalgu starptautiskā konkursā Itālijā "A`DESIGN AWARD", nominācijā "Ainava un Dārzu dizains".

Igaunijā, tirdzniecības centrā "Ülemiste", atvērs modernāko kinoteātri Eiropā

2019. gada pavasarī Igaunijas tirdzniecības centrs "Ülemiste" plāno veikt plašu attīstības projektu, piedāvājot saviem apmeklētājiem ne tikai iespaidīgāko veikalu klāstu Baltijā, bet arī modernāko sporta zāli "People Fitness" un plašāko kinoteātru kompleksu "Apollo".

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  jämför snabblån utan uc  lētas aviobiļetes  parkets  lietus ūdens noteksistēma