Ziņas | Pasaule | Notikumi


Sestdien "333 Ziemas kauss" izaicinās ar nebijušu ātrumposmu

Šo sestdien, 14. janvārī sporta kompleksā "333" norisināsies "333 Ziemas kausa" 3. posms "Goodyear Super Sprint". Sacensību formāts veidots pēc rallija principiem, taču papildināts ar risinājumiem, kas nodrošinās jaunu un aizraujošu pieredzi kā sacensību dalībniekiem tā skatītājiem!

Lodzas Mākslas muzejā notiks Hardijam Lediņam un Jurim Boiko veltīts pasākums

Ceturtdien, 2017. gada 12. janvārī, Lodzas Mākslas muzejā Polijā notiks Latvijas Laikmetīgās mākslas centra pētnieču priekšlasījums par Hardija Lediņa un Jura Boiko radošo darbību, kā arī tiks prezentēta Latvijas Laikmetīgās mākslas centra (LLMC) izdotā grāmata "Nebijušu sajūtu restaurēšanas darbnīca. Juris Boiko un Hardijs Lediņš". Prezentācija tiek organizēta izstādes "Piezīmes no pagrīdes. Māksla un alternatīvā mūzika Austrumeiropā 1968 – 1994" noslēguma pasākuma ietvaros.

Latvieši Austrālijā: intensīvāka informācijas apmaiņa krasi uzlabotu ekonomiskās sadarbības iespējas

Ekonomiskās attiecības starp Austrāliju un Latviju būtu daudz intensīvākas, ja tiktu plašāk popularizētas investīciju un sadarbības iespējas abās valstīs, secināts Melburnā notiekošajā Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma (PLEIF) pirmajā reģionālajā pasākumā ārpus Latvijas.

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pasludina divus spriedumus lietās pret Latviju

Eiropas Cilvēktiesību tiesa (Tiesa) 15. decembrī pasludināja spriedumus lietās Rakuzovs pret Latviju un Vaščenkovs pret Latviju

Ārlietu ministrs Latvijas vārdā izsaka līdzjūtību un stingri nosoda Turcijā notikušo teroraktu

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Latvijas vārdā izsaka visdziļāko līdzjūtību Turcijai saistībā ar š.g. 10.decembrī notikušajiem bumbas sprādzieniem pie Stambulas futbolkluba "Besiktas" stadiona Stambulā, kuros nogalināti 29 cilvēki, bet vēl ievainoti vismaz 166 cilvēki.

Ārlietu ministrs kategoriski nosoda Kairā notikušo teroraktu un izsaka līdzjūtību Ēģiptei

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Latvijas vārdā izsaka visdziļāko līdzjūtību Ēģiptei saistībā ar 11. decembrī notikušo bumbas sprādzienu pie kristiešu baznīcas Kairā. Tajā tika nogalināti 25, bet ievainoti vēl vismaz 49 cilvēki.

Pēc vērienīgas koncertturnejas Latvijā klasiskās mūzikas huligāni DAGAMBA sniegs vairākus koncertus Krievijā.

Pavisam nesen – novembra sākumā, noslēdzās grupas DAGAMBA "Vivaldi Rocks"
vērienīgā koncertturneja Latvijā, kuru apmeklēja vairāk nekā desmit tūkstoši cilvēku.
Jau decembra sākumā klasiskās mūzikas huligāni sniegs vairākus koncertus dažādās
Krievijas pilsētās.

LTRK būvniecības nozares biedri devušies tirdzniecības misijā uz Kasablanku

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras būvniecības nozares pārstāvji no 23. līdz 26.novembrim devās uz Kasablanku Marokā, lai uz tirdzniecības misijas un projekta EUROMED Invest ietvaros mērķi apmeklētu starptautisko konferenci "Green Batimed" un starptautisko būvniecības izstādi "SIB 2016".

Latvijas jaunieši dodas uz profesiju olimpiskajām spēlēm EuroSkills 2016

Šodien 12 Latvijas talantīgākie jaunieši dodas uz Gēteborgu Zviedrijā, lai lielākajā un prestižākajā Eiropas jauno profesionāļu meistarības konkursā EuroSkills 2016 demonstrētu savas prasmes 35 valstu konkurencē. Konkursā sacentīsies 450 dalībnieki 35 profesijās, un konkursa norisi vēros teju 40 000 vispārējo un profesionālo skolu audzēkņi un citi interesenti.

Finanšu modelēšanas pasaules čempionāta finālā ar Wall Street haizivīm pirmoreiz sacentīsies latvietis

Pasaules čempionātā finanšu modelēšanā "ModelOff" spēcīgāko dalībnieku lielajā finālā pirmoreiz iekļuvis arī finansists no Latvijas - Andrejs Grigoļunovičs, CFA. Sacenšoties 4000 finanšu nozares profesionāļiem no vairāk nekā 110 valstīm, latvietis vairākās kvalifikācijas kārtās ierindojās starp 20 labākajiem, un no 3-6. decembrim Londonā klātienē piedalīsies finālā. Tas ir nebijis panākums, kopš Latvijas pārstāvji jau 4 gadus startē šajās sacensībās.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  game localization  santehniķis  autoserviss