Ziņas | Pasaule | Notikumi


Valsts prezidents pasniedz Triju Zvaigžņu ordeni Džeimsam Taunsendam

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceturtdien 21. septembrī vizītes laikā Vašingtonā, ASV, pasniedza valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeni – bijušajam ASV aizsardzības sekretāra virsnieka palīgam Eiropas un NATO politikas jautājumos Džeimsam Taunsendam (James Townsend).

Latvija saņem bronzu par paviljona dizainu izstādē "Astana EXPO 2017"

Tikko noslēgusies starptautiskā izstāde Astanā EXPO 2017, kur Latvija mazo paviljonu konkurencē saņēma godpilno "The Bureau International des Expositions" (BIE) (Starptautiskais izstāžu birojs) bronzas godalgu par paviljona dizainu. Šī ir pirmā reize EXPO dalības vēsturē, kad Latvijas paviljons saņem augsta līmeņa atzinību un novērtējumu.

Ventspils strūklaka "Fregate "Valzivs"" iegūst Sudraba godalgu Amerikas Industriālā dizaina savienības skatē ...

Ventspils strūklaka "Fregate "Valzivs"" iegūst Sudraba godalgu Amerikas Industriālā dizaina savienības skatē IDSAIDEA 2017

Ventspils strūklaka "Fregate "Valzivs"" ieguvusi godpilno Sudraba godalgu "Amerikas Industriālā dizaina savienības skatē IDSAIDEA 2017" nominācijā VIDE/ APKĀRTNE. Kaut arī strūklaka jau saņēmusi vairākus nozīmīgus un augstus apbalvojumus, šī godalga ir pierādījums, ka Ventspils radīto unikālo strūklaku izcili arī novērtē starptautiskā līmenī.

Kā pasauli ietekmējuši traģiskie notikumi 2001.gada 11.septembrī?

Ir pagājuši sešpadsmit gadi kopš 2001.gada 11.septembrī islāma kaujinieku nolaupītās lidmašīnas ietriecās Dvīņu torņos Ņujorkā. Pirms šokējošajiem uzbrukumiem tikai daži bija dzirdējuši par "Al Qaeda" un Osamu bin Ladenu, tomēr vēl šodien nav skaidrs, kā izbeigt radikālo islāmistu asiņaino karu pret Rietumiem.

Trīs latviešu motosportisti pēc 20 tūkstošu kilometru garās ekspedīcijas "Riga to Magadan 2017" veiksmīgi atgriezušies

Šonakt, naktī uz 31. augustu, Latvijā veiksmīgi atgriezušies motosporta entuziasti – Oskars Pīpiķis, Sandijs Hāns un Didzis Silenieks ("Adventure Team Latvia" pārstāvji) –, kuri šī gada 26. jūnijā uzsāka pārbaudījumiem bagātu ceļojumu uz Tālo Austrumu pilsētu Magadanu. Ar "Neste" atbalstu, īstenojot vienu no savas dzīves pārdrošākajiem sapņiem, moto ekspedīcijas dalībnieki pārvarēja sevi un stājās pretī nezināmajam vairāk nekā 20 000 km garajā ceļā.

Šajā nedēļā Sigulda uzņems vairākus tūkstošus Vienības brauciena dalībniekus

Šīs nedēļas svētdienā, 3. septembrī, Siguldā notiks 27. Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens, kas četrās dažādās distancēs pulcēs vairākus tūkstošus dalībniekus. Iepriekšējā reģistrācijas gada vērienīgākajam riteņbraukšanas notikumam mājaslapā velo.lv turpināsies līdz 30. augustam.

26.08.2017. Festivāls iNOVUSS jau pirmajā dienā pulcē gandrīz 3 tūkstošus interesentu

Ar spraigām diskusijām, radošām meistarklasēm un pasaules līmeņa pieredzi ir aizvadīta jaunrades festivāla iNOVUSS pirmā diena. Kopumā festivāla pirmo dienu apmeklēja gandrīz trīs tūkstoši dalībnieku, kuriem bija iespēja gan pārbaudīt savu erudīciju, gan iegūt vērtīgas un neatsveramas zināšanas, ar kurām dalījās dedzīgākie Latvijas profesionāļi un spilgti ārvalstu lektori.

Pirmo reizi pie brīvības pieminekļa notiks starptautiskās BMX sacensības

26. augustā pašā Rīgas sirdī norisināsies viens no pasaulē grandiozākajiem ekstrēmo sporta veidu pasākumiem Simple Session, informē portāls balticevents.info. Brīvības pieminekļa laukumā savas prasmes demonstrēs pasaulē labākie BMX frīstaila sportisti. Sacensībās ar savām prasmēm spēkosies 40 dalībnieki no 15 valstīm.

Vērmanes dārzā notiks Tēva dienas festivāls

Tēva dienu Latvijā oficiāli atzīmē kopš 2009. gada, savukārt kā ģimenisks pasākums Rīgā tas tiek organizēts jau piekto gadu pēc kārtas. Tēva diena ir svinama septembra otrajā svētdienā, un arī šogad ģimenes aicinātas kopā pavadīt šo svētku dienu.

Rīgas policijas komanda dodas uz sporta spēlēm Losandželosā

Nav šaubu, ka Rīgas pašvaldības policisti ir ne vien uzmanīgi pilsētas kārtības sargi, bet arī erudīti un ļoti sportiski cilvēki. Tieši tāpēc jau sesto gadu Rīgas pašvaldības apvienotā policijas komanda ļausies izaicinājumam apliecināt sevi dažādās disciplīnās Pasaules policistu un ugunsdzēsēju sporta spēlēs, kas šogad norisināsies Losandželosā, ASV.

Aktuālās ziņas