Ziņas | Pasaule | Notikumi


Valsts sekretārs Andris Pelšs tiekas ar Svētā Krēsla apustulisko nunciju Latvijā

2019. gada 14. oktobrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs pieņēma Svētā Krēsla apustulisko nunciju Latvijā arhibīskapu Petaru Rajiču (Petar Rajič) viņa iepazīšanās vizītē.

Latvijas ražotāji atzinīgi novērtēti pasaules lielākajā pārtikas izstādē Anuga

Ziemeļeiropas lielākais olu un olu produktu ražotājs AS "Balticovo" arī šogad piedalījies pasaules lielākajā pārtikas izstādē Anuga. Izstādi apmeklēja nozares profesionāļi - pārtikas un dzērienu vairumtirgotāji, tirgotāju kooperatīvi, pārtikas industrijas un sabiedriskās ēdināšanas pārstāvji. Anuga pasaules mērogā pazīstama arī kā informācijas un kontaktu birža.

"Olainfarm" piedalīsies starptautiskā farmācijas izstādē Frankfurtē

AS "Olainfarm" piedalīsies starptautiskā farmācijas nozares izstādē "CPhi Worldwide 2019", kas norisināsies Frankfurtē, Vācijā no šī gada 5. līdz 7. novembrim. "Olainfarm" pārstāvji prezentēs uzņēmuma ķīmijas, aktīvo farmaceitisko vielu un gatavo zāļu formu produktu portfeli, kā arī sadarbības piedāvājumus un pakalpojumu klāstu. Izstādē prezentēs ne vien AS "Olainfarm", bet arī meitas uzņēmumu – Latvijas zaļās farmācijas kompāniju "Silvanols."

Pasaulē atzīto dizaina balvu "Red Dot 2019" iegūst Fiat Concept Centoventi

Septembra beigās notikušajā "Red Dot 2019" apbalvošanas pasākumā dizaina balvu kategorijā "Dizaina koncepts" ieguvis revolucionārais Fiat Concept Centoventi - uzņēmuma Fiat vīzija nākotnes elektriskās mobilitātes demokrātijai. "Red Dot" ir viena no pasaulē prestižākajām ražošanas nozares dizaina balvām.

Baltijas ietekmīgākie "Instagram" influenceri – lietuvieši

"Baltijas Zīmolu topa" apbalvošanas ceremonijā 3. oktobrī jaunajā kultūras un izklaides centrā "Hanzas Perons" tika sveikti un paziņoti arī ietekmīgākie Baltijas "Instagram" influenceri. Par "Baltijas Instagram influenceru top 100" līderi kļuva @akvuzeee no Lietuvas. Turklāt lietuviešu influenceri dominē gan pirmajā desmitniekā, gan visā topā. Pirmajā desmitniekā izdevies iekļūt tikai vienam latvietim un vienam igaunim – @niklavs un @hensugusta.

Polijas vēstniece Latvijā ierodas vizītē pie Rīgas domes priekšsēdētāja

Otrdien, 8.oktobrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs tikās ar Polijas vēstnieci Latvijā Moniku Mihališinu.

Svinīgā ceremonijā sveic Latvijas komandu par panākumiem konkursā WorldSkills 2019

Otrdien, 8. oktobrī, SkillsLatvia komandas konkursantus par panākumiem prestižajā pasaules mēroga jauno profesionāļu meistarības konkursā WorldSkills 2019 svinīgi sveica izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska. Pateicības rakstus par ieguldījumu konkursantu panākumu un prasmju veicināšanā ministre pasniedza arī komandas ekspertiem, pedagogiem un atbalstītājiem.

AS "Balticovo" piedalās pasaulē lielākajā pārtikas izstādē Anuga 2019

Ziemeļeiropas lielākais olu un olu produktu ražotājs AS "Balticovo" arī šogad piedalīsies pasaules lielākajā pārtikas izstādē Anuga. Izstādes apmeklētāji ir nozares profesionāļi - pārtikas un dzērienu vairumtirgotāji, tirgotāju kooperatīvi, pārtikas industrijas un sabiedriskās ēdināšanas pārstāvji. Anuga pasaules mērogā pazīstama kā informācijas un kontaktu birža.

Latvijas gardumi - starptautiskajā izstādē "Anuga 2019" Ķelnē

Latvijas pārtikas ražotāji jau tradicionāli no 5. līdz 9. oktobrim piedalīsies vienā no prestižākajām pasaules pārtikas industrijas izstādēm – "Anuga 2019" Ķelnē, Vācijā.

Valsts prezidents: Latvijas un Lietuvas stratēģiskais redzējums par elektroenerģijas tīklu ir absolūti vienāds

Valsts prezidents Egils Levits šodien darba vizītē Lietuvā tikās ar Lietuvas prezidentu Gitanu Nausēdu (H. E. Gitanas Nausėda) un pārrunāja aktualitātes saistībā ar abu valstu bilaterālām attiecībām un nostāju reģiona elektroenerģijas un drošības jautājumos.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri