Ziņas | Tehnoloģijas


Konfidencialitātes nodrošināšana tiešsaistē: Kaspersky Lab iepazīstina ar Mac un PC datoriem domātu savrupo virtuālo...

Konfidencialitātes nodrošināšana tiešsaistē: Kaspersky Lab iepazīstina ar Mac un PC datoriem domātu savrupo virtuālo privāto tīklu

2017. gada 26. maijā
Kaspersky Lab ir izlaidis Secure Connection — tas ir risinājums datplūsmas šifrēšanai Windows un Mac datoros. Balstoties uz virtuālā privātā tīkla tehnoloģiju, tas automātiski nodrošina šifrēšanu, kad datu pārtveršanas draudi ir visbīstamākie lietotājam, piemēram, veidojot savienojumu ar publisko Wi-Fi tīklu vai izmantojot internetbanku vai citas vietnes ar konfidenciālu informāciju.

Kosmonauts vadīs Latvijā pirmās darba pārrunas jaunajiem talantiem

"Strādā jebkur!" dienas ietvaros, kas norisināsies šodien 26. maijā Sporta ielā 2, ikviens interesents tiek aicināts apmeklēt uzņēmuma Squalio pop-up filiāli, kurā apmeklētājus gaidīs Latvijā pirmais kosmonauts un aicinās pieteikties darbam perspektīvajā IT jomā.

Kaspersky Lab komentārs par WannaCry uzbrukumu

12. maijā tika izvērsts ļoti plašs izspiedējvīrusa uzbrukums, kas skāra organizācijas visā pasaulē. Kaspersky Lab pētnieki ir izanalizējuši datus un var apstiprināt, ka uzņēmuma aizsardzības apakšsistēmas ir konstatējušas vismaz 45 tūkstošus inficēšanas mēģinājumu 74 valstīs. Latvijas lietotāji arī tika pakļauti šim uzbrukumam.

Meitenes no IT nozares iedrošina – nekad nav par vēlu pievērsties eksaktajām zinātnēm un IT

Vakar, 27.aprīlī, starptautiskās "Meitenes IKT nozarē" dienas ietvaros studenti un jaunie profesionāļi pulcējās Tele2 Shared Service Center rīkotā pasākumā "Girls Make IT Happen". Pasākumā tika runāts par pastāvošajiem dzimumu stereotipiem eksakto zinātņu un informācijas tehnoloģijas (IT) jomās, kā arī ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem un iedrošinājumiem nebaidīties no eksaktajām zinātnēm un izaicinājumiem dalījās gan nozares profesionāļi, gan arī studenti.

Vai pirātisma lielvalsts var kļūt par inovāciju lielvalsti?

Ar šādu diskusijas nosaukumu Intelektuālā īpašuma dienā, 26. aprīlī, biedrība "Par legālu saturu!", "Microsoft Latvia", "SQUALIO" un Datorprogrammu autortiesību apvienība aktualizēs intelektuālo īpašumu, maksimāli iekļaujot visus aspektus: tiesiskos, faktiskos, emocionālos un psiholoģiskos, mēģinot konkretizēt, ko nodara nelegālā satura lietošanas un pirātisma riski.

Eksperts: tehnoloģiju jaunuzņēmumi liek pamatus modernai industrijai

Projekti, pie kuriem jau patlaban strādā Latvijā bāzētie zinātnes un augsto tehnoloģiju jaunuzņēmumi, var likt pamatus modernai, uz nākotni vērstai industrijai, pēc akcelerācijas platformas "Komercializācijas reaktors" rīkotās investoru un partneru dienas atzina tās dibinātājs un vadītājs Nikolajs Adamovičs.

Baltkrievijā novērtē Latvijas pozitīvo pieredzi e-pārvaldes attīstībā

Ceturtdien, 2017. gada 20. aprīlī 24. Starptautiskā telekomunikāciju, informācijas un banku tehnoloģiju specializētā foruma TIBO-2017 ietvaros Minskā, notika vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda tikšanās ar Baltkrievijas sakaru un informatizācijas ministru Sergeju Popkovu.

Jaunais trends ir iepazīt auditoriju, nevis tehnoloģijas

B2B jeb bizness biznesam, pēdējo desmit gadu laikā ir piedzīvojis lielas pārvērtības, neraugoties uz mītu, ka B2B mārketings ir blāvs vai garlaicīgs, ka radošumam nav vietas šajā biznesā. Pārvērtības pēdējos gados ir veicinājušas dažādas izmaiņas nozarē, tajā skaitā ir mainījusies pasākumu rīkošanas nozīme, mainījusies satura mārketinga nozīme, globālās tirdzniecības iespējas ir ietekmējušas pārdošanas stratēģijas, tās tiek sasaistītas kopā ar daudzkanālu pārdošanu, tomēr, lai arī kādas metodes tiktu pielietotas, liela nozīme ir personiskajam kontaktam un tam, ko vēlas klients, kāda ir viņa auditorija.

Brīnišķīgā jaunā pasaule: Antarktikas biennāle un Kaspersky Lab nogādā mākslu Antarktīdā

Ir noslēgusies vērienīgā mākslinieciskā ekspedīcija uz Antarktīdu, kas norisinājās projekta Antarktikas biennāle ietvaros, kuras sponsors un sadarbības partneris ir Kaspersky Lab. 11 dienu ilgajā jūras braucienā ar ledlauzi «Akadēmiķis Sergejs Vavilovs» mākslinieku, mūziķu, pētnieku, tehnisko vizionāru un filozofu grupa veica vairāk nekā tūkstoš kilometru starp aisbergiem pa ledainajiem Dreika šauruma ūdeņiem. Katru dienu visa ceļojuma laikā ekspedīcijas dalībnieki veidoja mākslinieciskās instalācijas, kas atspoguļo Zemes galējā dienvidu kontinenta skaistumu un trauslumu.

Noķer viņus, ja vari: kā eksperti meklē hakerus, kas no Bangladešas centrālās bankas nozaga 81 miljonu dolāru

Konferencē Security Analyst Summit Kaspersky Lab pastāstīja par kibergrupējuma Lazarus darbības izmeklēšanas rezultātiem. Tā ir pazīstama hakeru banda, kas, domājams, ir atbildīga par 81 miljona USD zādzību no Bangladešas bankas 2016. gadā — šis incidents ir kļuvis par līdz šim vienu no lielākajām un sekmīgākajām kiberlaupīšanām. Vairāk nekā gadu ilgā izmeklēšana ļāva ekspertiem ne vien sīki izpētīt grupējuma paņēmienus un rīkus, bet arī novērst vismaz divas jaunas lielu summu izlaupīšanas no finanšu iestādēm.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  jämför snabblån utan uc  lētas aviobiļetes  parkets  lietus ūdens noteksistēma