Ziņas | Tehnoloģijas


Kaspersky Lab patur pirmo vietu gadskārtējā drošības testēšanas pirmā trijnieka mērījumā

Kaspersky Lab turpina apsteigt konkurentus tā veiktajā interneta drošības pirmā trijnieka mērījumā, ceturto gadu pēc kārtas ieņemot pirmo vietu neatkarīgajās testēšanās gada laikā. Šī pastāvība un darbības kvalitāte apliecina, ka Kaspersky Lab neapšaubāmi piedāvā labāko pieejamo kiberaizsardzību. Taču pat vēl svarīgāk, ka gadu no gada ir audzis Kaspersky Lab izstrādājumu iegūto pirmo triju vietu īpatsvars, nostiprinot uzņēmuma līderpozīcijas tirgū.

Drošības mācību spēliskošanas lietotne iegūst pirmo vietu Kaspersky Lab starptautiskajā talantu konkursā

Starptautiskais kiberdrošības uzņēmums Kaspersky Lab ar prieku nosauc Kaspersky Academy konkursa Talent Lab uzvarētājus — pirmo vietu ir ieguvuši izstrādātāji, kuru lietotne ir paredzēta izpratnes par informācijas drošību palielināšanai milleniāļu vidū. Dāniels Kapelmanis Zafra un Danija Tanzila no ASV saņem balvu 10 tūkstošu USD apmērā par kopīgo lietotnes koncepciju programmā Security Beyond Anti-Virus, kas parāda lietotāju izglītošanas un adaptivitātes svarīgumu kiberdrošības nākotnē.

Pieci iemesli, kāpēc mājas lapu izstrāde ir svarīga ikvienam biznesam

Ja tev pieder bizness, mājas lapas izstrāde ir absolūti nepieciešams solis, ko veikt, ja vēlies panākumus. Tev ir jābūt redzamam un viegli atrodamam interneta vidē. Domā par mājas lapu kā daļu no sava biznesa tēla. Tu noteikti vēlies veidot pēc iespējas labāku tēlu, tādēļ izproti mājas lapas izstrādes nepieciešamību, labumu, ko tā sniedz un ievies to savā biznesā!

Kaspersky Lab ir atradis bīstamu programmu, kas neatgriezeniski izdzēš datus

2017. gada 9. martā

Uzņēmumiem Tuvajos Austrumos un Eiropā ir uzbrukusi jauna sarežģītā ļaunprogrammatūra, kas inficētajā datorā iznīcina visus datus. Kaspersky Lab ir konstatējis dzēšanas programmu StoneDrill, kas ne vien neatgriezeniski izdzēš ierīcē saglabātos datus, bet arī izspiego upurus un centīgi izvairās nokļūt drošības programmatūru uzmanības lokā.

Latvijas uzņēmums radījis dronu izlūkdienestu vajadzībām

Latvijas uzņēmums Atlas Aerospace nācis klajā ar jaunu produktu grupu - izlūkdienestu droni, kuru tirdzniecība sākotnēji tiks uzsākta ASV. Iepriekš uzņēmums jau informēja par izstrādāto dronu "Erida", kura tirdzniecība tiks uzsākta šī gada jūlijā.

Prasmīgs uzbrucējs izveido izvērstu Windows robottīklu, lai izplatītu bēdīgi slaveno ļaunprogrammatūru Mirai

Plašo Mirai robottīklu darbības pārtraukšanas ietvaros Kaspersky Lab eksperti analizē pirmo operētājsistēmā Windows izmantojamo ļaunprogrammatūras Mirai izplatītāju. Šķiet, Windows botu ir izveidojis izstrādātājs ar labākām prasmēm nekā uzbrucējiem, kas veica plašus uz Mirai balstītus DDoS (izkliedētā pakalpojumu atteikuma) uzbrukums 2016. gada beigās. Šim faktam ir satraucoša ietekme uz Mirai balstīto uzbrukumu turpmāko izmantošanu un mērķiem. Ļaunprogrammatūras autors, iespējams, ir ķīniešu valodas pratējs. Kaspersky Lab dati liecina par uzbrukumiem aptuveni 500 unikālām sistēmām 2017. gadā, un jo īpaši var būt apdraudēti jaunie tirgi, kas ieguldījuši lielus līdzekļus interneta savienojuma tehnoloģijās.

Jaunās tehnoloģijas ļauj pagarināt mīļākā apģērba mūžu

Latvija, 2017. gada 13. februāris – Nevienam nav noslēpums, ka mūsdienīgas un viedas sadzīves tehnikas uzdevums ir ne tikai izpildīt tās pamatfunkciju – pagatavot maltīti vai izmazgāt drēbes, bet arī pielāgoties lietotāja dzīvesveidam un paradumiem, atvieglojot ikdienas dzīvi. Laba sadzīves tehnika ir personalizēta, uzticama un lietotājam draudzīga.

Kaspersky Lab aizsargās un atbalstīs FIDE un pasaules čempionātu šahā 2017.–2018. gadā

Mūsdienu šahs ir sporta veids, kas vairāk nekā jebkurš cits apvieno cilvēka izcilību ar matemātisko precizitāti un datoranalīzi. Tā kā cilvēka erudīcija un progresīvās datortehnoloģijas ir Kaspersky Lab komercdarbības filozofijas pamatā, uz nākamajiem diviem gadiem uzņēmums kļūst par Starptautiskās šaha federācijas (FIDE) un pasaules čempionāta šahā kiberdrošības partneri.

4 aktuālas biznesa ierīces, kuras vērts iegūt 2017.gadā

Kad runājam par biznesa tehnoloģijām, ne vienmēr uzreiz vajag iztēloties sarežģītas sistēmas, jo faktiski jebkura ierīce, kas uzlabo uzņēmuma vadītāja un viņa komandas produktivitāti, arī ir biznesa tehnoloģija, uzskata BiSMART platformas vadītājs Juris Kabakovs.

Tiešsaistes finansiālo kibernoziegumu upuriem ir grūti atgūt visu zaudēto naudu

2017. gada 30. janvārī

Katru gadu tūkstošiem interneta lietotāju cieš no kibernoziegumiem, kas iztukšo viņu kabatas. Kaspersky Lab pētījums atklāj, ka vairāk nekā puse (52 %) interneta lietotāju, kuru nauda ir nonākusi kibernoziedznieku rokās, ir atguvusi tikai daļu vai vispār nav atguvusi nozagtos līdzekļus.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja