Ziņas | Tehnoloģijas


Kaspersky Lab publicē ar sarežģītā mērķuzbrukuma Equation pirmkoda incidentu saistītās iekšējās izmeklēšanas rezultātus

2017. gada 17. novembrī

Oktobra sākumā The Wall Street Journal publicēja rakstu, kurā tika apgalvots, ka Kaspersky Lab programmatūra ir izmantota, lai lejupielādētu slepenus datus no Nacionālās drošības aģentūras darbinieka mājas datora. Kaspersky Lab jau vairāk nekā 20 gadus atrodas kiberspiegošanas un kibernoziedzības apkarošanas priekšgalā, tāpēc šādus apgalvojumus uztvēra ļoti nopietni. Lai apkopotu faktus un novērstu visas šaubas, Kaspersky Lab veica iekšējo izmeklēšanu.

Rīt Rīgā sāksies starptautiskā konference eCom21

Ceturtdien Rīgā sāksies starptautiskā tiešsaistes uzņēmējdarbības konference eCom21, kas turpināsies divas dienas.

Jaunas ēras sākums: mākslīgais intelekts kļūst mobils ar Huawei Mate 10 Pro

Mākslīgais intelekts vairs nav privilēģija, kas ir pieejama tikai superdatoros, pateicoties Huawei, tagad mākslīgā intelekta sniegtās priekšrocības ir pieejamas katram. Saskaņā ar pētījumu, ko veica International Data Corporation (IDC), Huawei viedtālruņi iezīmēs jaunu ēru, kas padarīs mākslīgo intelektu pieejamu ikkatram viedtālruņu lietotājam.

Kaspersky Lab iepazīstina ar Polys — drošu tiešsaistes balsošanas sistēmu, kuras pamatā ir blokķēde

Šodien Kaspersky Lab gadskārtējā pasākumā Cyber Security Weekend tas iepazīstināja ar sava Kaspersky Lab uzņēmumu inkubatora jauninājumu: pielāgojamu tiešsaistes balsošanas platformu, kas ir paredzēta nekomerciālām organizācijām, uzņēmumiem un kopienām, izmanto blokķēdes tehnoloģiju un ir aizsargāta ar caurskatāmiem kriptogrāfiskajiem algoritmiem.

Latvijas uzņēmuma "Sonarworks" programmatūra "True-Fi" saņem starptautisku godalgu

Eiropas vadošajā austiņu izstādē "CanJam Europe", kas ik rudeni notiek kādā no Eiropas lielākajām pilsētām, šogad - Berlīnē, un vienkopus pulcē melomānus un audiofīlus no visas pasaules, Latvijas audio tehnoloģiju iesācējuzņēmuma "Sonarworks" izstrādātā programmatūra "True-Fi" apbalvota kā gada labākais piederums mūzikas baudīšanai.

LG jau sesto gadu pēc kārtas saņem 2018. gada CES Inovāciju balvas

Patērētāju elektronikas asociācija (CEA) atzinīgi novērtējusi LG Electronics (LG) tehnoloģiju un dizaina inovācijas, uzņēmumam piešķirot vairākas 2018. gada CES Inovāciju balvas. Tās vairākās nominācijās saņēmuši LG OLED televizori un ledusskapji, kas tiks prezentēti janvārī. Kopumā LG CES Inovāciju balvas saņēmusi astoņās kategorijās - video displeji, sadzīves iekārtas, bezvadu ierīces, Smart Home, digitālā attēlveidošana, mājas video un audio komponentes, datoru perifērās ierīces un iegultās tehnoloģijas.

"Euronics": iPhone X pieprasījums augsts arī Latvijā

Rīga, 3. novembris. Vienlaikus kā citur pasaulē šodien sākta Apple iPhone X tirdzniecība arī "Euronics" veikalos, un pirmo stundu tendence liecina – jubilejas viedtālruņa pieprasījums ir augsts arī Latvijā. Šī gada septembrī izziņotais iPhone X tiek uzskatīta par vienu inovatīvākajām, taču arī dārgākajām ierīcēm pasaulē – neraugoties uz to, pircēju vēlme iegādāties aizvien jaunākus un labākus tālruņu modeļus ik gadu pieaug, uzsver "Euronics" mazumtirdzniecības vadītājs Dmitrijs Dzenis.

Pašvaldības ievieš viedās pilsētas principus

Tehnoloģiju attīstība un dzīvesstila izmaiņas veicinājušas nepieciešamību mainīt pastāvošo uztveri par klasisku pilsētu, tās nozīmi, sniegtajiem ieguvumiem ikviena indivīda dzīvē. Šī iemesla dēļ arvien plašāku ievērību guvusi ideja par viedu pilsētu – konceptu, ko Latvijā, sekojot līdzi starptautiskām tendencēm, sekmīgi praktizē Jelgavas, Siguldas un Valmieras pašvaldības, iedzīvotājiem nodrošinot ērtāku, drošāku un modernāku ikdienu.

Digital Freedom Festival sadarbībā ar Norvik Banku rīko diskusiju par naudu un kiberdrošību

Digital Freedom Festival sadarbībā ar Norvik Banku rīkos diskusiju par naudu un kiberdrošību, kas notiks š.g. 1. novembrī no 18:00-20:00 jaunajā kopstrādes (co-working) telpā People Work (E. Birznieka-Upīša ielā 21, Rīgā).

Inovācijas datu analītika

Big Data ir laikmets, kad uzņēmuma vieta tirgū lielākoties ir atkarīga no uzņēmēja prasmes rīkoties ar digitālajiem datiem. Digitālo datu veiksmīga izmantošana klientu piesaistē ir rīks, kas palīdz uzņēmumam būt soli priekšā saviem konkurentiem.

Aktuālās ziņas