Ziņas | Tehnoloģijas


Prasmīgs uzbrucējs izveido izvērstu Windows robottīklu, lai izplatītu bēdīgi slaveno ļaunprogrammatūru Mirai

Plašo Mirai robottīklu darbības pārtraukšanas ietvaros Kaspersky Lab eksperti analizē pirmo operētājsistēmā Windows izmantojamo ļaunprogrammatūras Mirai izplatītāju. Šķiet, Windows botu ir izveidojis izstrādātājs ar labākām prasmēm nekā uzbrucējiem, kas veica plašus uz Mirai balstītus DDoS (izkliedētā pakalpojumu atteikuma) uzbrukums 2016. gada beigās. Šim faktam ir satraucoša ietekme uz Mirai balstīto uzbrukumu turpmāko izmantošanu un mērķiem. Ļaunprogrammatūras autors, iespējams, ir ķīniešu valodas pratējs. Kaspersky Lab dati liecina par uzbrukumiem aptuveni 500 unikālām sistēmām 2017. gadā, un jo īpaši var būt apdraudēti jaunie tirgi, kas ieguldījuši lielus līdzekļus interneta savienojuma tehnoloģijās.

Jaunās tehnoloģijas ļauj pagarināt mīļākā apģērba mūžu

Latvija, 2017. gada 13. februāris – Nevienam nav noslēpums, ka mūsdienīgas un viedas sadzīves tehnikas uzdevums ir ne tikai izpildīt tās pamatfunkciju – pagatavot maltīti vai izmazgāt drēbes, bet arī pielāgoties lietotāja dzīvesveidam un paradumiem, atvieglojot ikdienas dzīvi. Laba sadzīves tehnika ir personalizēta, uzticama un lietotājam draudzīga.

Kaspersky Lab aizsargās un atbalstīs FIDE un pasaules čempionātu šahā 2017.–2018. gadā

Mūsdienu šahs ir sporta veids, kas vairāk nekā jebkurš cits apvieno cilvēka izcilību ar matemātisko precizitāti un datoranalīzi. Tā kā cilvēka erudīcija un progresīvās datortehnoloģijas ir Kaspersky Lab komercdarbības filozofijas pamatā, uz nākamajiem diviem gadiem uzņēmums kļūst par Starptautiskās šaha federācijas (FIDE) un pasaules čempionāta šahā kiberdrošības partneri.

4 aktuālas biznesa ierīces, kuras vērts iegūt 2017.gadā

Kad runājam par biznesa tehnoloģijām, ne vienmēr uzreiz vajag iztēloties sarežģītas sistēmas, jo faktiski jebkura ierīce, kas uzlabo uzņēmuma vadītāja un viņa komandas produktivitāti, arī ir biznesa tehnoloģija, uzskata BiSMART platformas vadītājs Juris Kabakovs.

Tiešsaistes finansiālo kibernoziegumu upuriem ir grūti atgūt visu zaudēto naudu

2017. gada 30. janvārī

Katru gadu tūkstošiem interneta lietotāju cieš no kibernoziegumiem, kas iztukšo viņu kabatas. Kaspersky Lab pētījums atklāj, ka vairāk nekā puse (52 %) interneta lietotāju, kuru nauda ir nonākusi kibernoziedznieku rokās, ir atguvusi tikai daļu vai vispār nav atguvusi nozagtos līdzekļus.

Augstākā līmeņa izpratne par drošību: Kaspersky Lab izslavētās aizsardzības simulācijas interaktīvās mācības...

Augstākā līmeņa izpratne par drošību: Kaspersky Lab izslavētās aizsardzības simulācijas interaktīvās mācības tagad tiešsaistē.

2016. gada 27. janvārī
Kaspersky Lab informē, ka ir pieejamas mācības Kaspersky Interactive Protection Simulation Online (KIPS Online). Tās ir vērtīgs papildinājums iepriekš pieejamajām un augstu novērtētajām kiberdrošības mācībām bezsaistē KIPS Live. Gan Live, gan Online versija piedāvā praktiskas drošības informācijas apguvi uzņēmumu augstākā līmeņa vadītājiem visā pasaulē.

Slikti paroļu izmantošanas paradumi līdzinās vaļā atstātām ārdurvīm, norāda Kaspersky Lab

2017. gada 17. janvārī

Interneta lietotājiem visā pasaulē joprojām ir jāmācās efektīvi izmantot paroles, lai aizsargātu sevi tiešsaistē. Kaspersky Lab pētījums liecina, ka lietotāji apdraud savu drošību internetā, pieņemot nepareizus lēmumus un pieļaujot vienkāršas kļūdas attiecībā uz parolēm, kam var būt tālejošas sekas.

39 % uzņēmumu nav skaidrs, kā sevi pasargāt no izkliedētā pakalpojuma atteikuma uzbrukumiem

2017. gada 9. janvārī

Kaspersky Lab pētījumā* ir konstatēts, ka uzņēmumi nav gatavi sevi aizsargāt no izkliedētā pakalpojuma atteikuma uzbrukumiem — 39 % uzņēmumu nav skaidrs, kāda ir visefektīvākā aizsardzības stratēģija, lai cīnītos ar šāda veida uzbrukumiem. Zināšanu un aizsardzības trūkums pakļauj uzņēmumus pilnīgas apstāšanās riskam.

LG prezentē inteliģentus robotus, kas spēj sarunāties, uzkopt telpas un pat pļaut mauriņu

Latvija, 2017. gada 4.janvārī — LG Electronics (LG) šonedēļ Lasvegasā notiekošajā starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2017 prezentēs revolucionāru inteliģentu robotu klāstu kā daļu no uzņēmuma jauninājumiem mākslīgās inteliģences jomā un IoT ekosistēmas attīstībā. Šajā klāstā iekļauts mājas robots, kas spēj darboties gan kā gudrs mājas pārvaldītājs, gan inteliģents mājas ziņojumu centrs, kā arī roboti, kas paredzēti darbam lidostās un citās sabiedriskās vietās.

Tieto Latvia ir izstrādājusi e-GRĀMATU bibliotēkas platformu publiskajām bibliotēkām

Jau drīzumā jebkurš publiskās bibliotēkas lasītājs varēs tiešsaistē bez maksas lasīt tajā pieejamās e-grāmatas, izmantojot e-GRĀMATU bibliotēkas platformu. Visām Latvijas publiskajām bibliotēkām, kuras izmanto informācijas sistēmu ALISE, ir iespējams abonēt e-GRĀMATU bibliotēkas platformu.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja