Ziņas | Tehnoloģijas


LG ROBOTI PALĪDZ PASAŽIERIEM ORIENTĒTIES LIDOSTĀ

LG Electronics uzsācis sadarbību ar vienu no pasaulē lielākajām un noslogotākajām lidostām - Seulas Inčhonas starptautisko lidostu, kurā nodrošinās savu robotu pakalpojumus aptuveni 57 miljoniem ceļotāju, kuri ik gadu tiek apkalpoti šajā lidostā. Dienvidkorejai gatavojas lielākajam ziemas sporta veidu notikumam Korejas vēsturē, tādēļ likumsakarīgi, ka vēlas piedāvāt saviem viesiem uzlabotus automatizētos pakalpojumus lidostā, nodrošinot to ar LG robotiem - Airport Guide Robot un Airport Cleaning Robot.

BITE iesaka foto un video apstrādes aplikācijas

Katru dienu pasaulē tiek kopīgoti vairāk nekā 350 miljoni "Facebook" un 95 miljoni "Instagram" fotogrāfiju, kā arī uzņemti neskaitāmi video – "YouTube" vien ik minūti tiek augšupielādēti video, kuru kopējais ilgums sasniedz 300 stundas. Lai piešķirtu skaistākajiem ar viedtālruni iemūžinātajiem dzīves mirkļiem īpašu noskaņu, mobilo sakaru operators BITE iesaka izmantot bilžu un video apstrādei mobilās aplikācijas.

Ir sākusies reģistrācija starptautiskajai konferencei eCom21

Ir sākusies dalībnieku reģistrācija starptautiskajai e-komercijas aktuālajiem jautājumiem veltītajai konferencei Rietumu eCom21, kas 16. un 17. novembrī notiks Rīgā.

Zibensaizsardzība dzīvības un mājokļa pasargāšanai

Zibens ir neaprakstāma un unikāla dabas parādība, kas rodas elektriskā lauka izlādes laikā starp mākoņiem negaisa, sniegputeņa vai vulkāna izvirduma laikā. Zibens ir milzu elektriska dzirkstele, kas veidojas starp pretēji uzlādētajiem elektriskajiem laukiem.

Latvijas IT uzņēmums "SQUALIO" plūc uzvaras laurus trijās valstīs vienlaicīgi

Šonedēļ sākās "Microsoft" gadskārtējā partneru konference "Microsoft Inspire", kuras laikā tika godināti korporācijas gada labākie partneri. Latvijas IT uzņēmums "SQUALIO" šogad tika atzīts par labāko partneri vienlaicīgi trijās valstīs – Latvijā, Lietuvā un Baltkrievijā.

Konference Rietumu eCom21 2017.gadā tiks veltīta cilvēkam kā tiešsaistes industrijas attīstības veicinātājam

16. un 17. novembrī Rīgā, viesnīcā Radisson Blu Hotel, ar Rietumu Bankas atbalstu notiks Baltijā lielākā starptautiskā konference, kas veltīta e-komercijas jomai – Rietumu eCom21.

Piecdesmit paroļu jaucējkodu stundā: kā ar 20 dolāru vērtu ierīci uzlauzt jebkuru uzņēmuma tīklu

2017. gada 7. jūlijā
Kaspersky Lab pētnieki pārbaudīja plaši pieejamu aparatūras un programmatūras rīku piemērotību slepenai paroļu pārtveršanai un konstatēja, ka par 20 dolāriem persona ar programmēšanas pamatzināšanām dažās stundās var pagatavot jaudīgu uzlaušanas rīku. Eksperimentā tika izmantota īpaši konfigurēta, paštaisīta USB ierīce uz Raspberry Pi bāzes, kurā instalēta ļaunprogrammatūra. Ar šo ierīci, bija iespējams slepeni vākt autentifikācijas datus no uzņēmuma tīkla ar ātrumu 50 paroļu jaucējkodu stundā.

Darbosies ilgāk: Kaspersky Lab iepazīstina ar jaunu bezmaksas lietotni Android ierīču akumulatoriem

2017. gada 5. jūlijā
Kaspersky Lab ir izlaidis jaunu risinājumu Android ierīču lietotājiem – Battery Life. Šī bezmaksas lietotne ir paredzēta lietotāja pasargāšanai no briesmīgi nepatīkamas situācijas, kad tālruņa akumulatora uzlādes līmenis pazeminās visnepiemērotākajā brīdī.

Digital Freedom Festival izziņo norises datumus un sadarbību ar pasaules ietekmīgāko akcelerator...

Digital Freedom Festival izziņo norises datumus un sadarbību ar pasaules ietekmīgāko akceleratoru 500 Startups (ASV, Sīlicija ieleja)

27. un 28. novembrī Rīgā notiks jau otrais globālais tehnoloģiju, startup un dzīvesstila festivāls Digital Freedom Festival (DFF), kurā startup uzņēmumiem būs ekskluzīva iespēja prezentēt savas idejas pasaules ietekmīgākā akceleratora 500 Startups konkursā un saņemt uzaicinājumu startēt akcelerācijas programmā Silīcija ielejā.

Drošības eksperti: biznesa vide kibernoziedzniekus vilina vairāk

Katru dienu par kibernoziedznieku upuriem kļūst vairāk nekā miljons cilvēku, turklāt sevišķi iekārojams mērķis ir uzņēmumi, kuru neatņemams ikdienas darba instruments ir internets, liecina kompānijas "Symantec", kas ir viena no pasaulē vadošajām drošības programmatūru izstrādātājām, veiktā pētījuma dati.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  parkets  palodzes  вид на жительство в Латвии