Ziņas | Tehnoloģijas


LG uzsāk NanoCell 8K TV un pasaulē pirmā OLED 8K televizora pārdošanu Latvijā

LG Electronics (LG) uzsāk NanoCell 8K televizora un pasaulē pirmā OLED 8K televizora pārdošanu Latvijā. Būtiskākā šīs paaudzes televizoru priekšrocība ir nākotnes redzējums jeb 8K tehnoloģija, kas demonstrē augstvērtīgāko attēla kvalitāti, ko šobrīd iespējams skatīties. NanoCell 8K nonāks veikalu plauktos šī gada novembrī, bet izcilais LG SIGNATURE OLED 8K televizors būs pieejams tikai pēc iepriekšējas pasūtīšanas.

Izdzīvošanas pamācība startapiem: galvenie pasākumi pirmajā darbības gadā.

2019. gada 21. novembrī

Uzņēmējdarbības uzsākšana ir viens no grūtākajiem uzdevumiem, ar ko var būt jāsaskaras. ASV Nodarbinātības statistikas birojs ir konstatējis, ka pirmajos četros gados cieš neveiksmi 39–45 % jauno uzņēmumu. Sevišķi izšķirīgs ikvienam uzņēmumam ir pirmais gads, jo šajos 12 mēnešos uzņēmumam ir jāievieš pilnīgi jauni procesi. Kaspersky uzņēmējdarbības attīstības vadītājs Aleksandrs Moisejevs stāsta par dažiem visbiežāk novērotajiem iemesliem, kāpēc jaunie uzņēmumi cieš neveiksmi, un veidiem, kā no tā izvairīties.

Kaspersky komentārs: Kā sevi pasargāt no krāpnieku aktivitātēm īsziņās un e-pastos?

2019. gada 20. novembris
Latvijas pasts šomēnes brīdināja par kibernoziedznieku aktivitātēm, šogad jau trešo reizi tie centušies izvilināt iedzīvotāju datus un naudu izmantojot Latvijas pasta tēlu. Kasperskyiesaka ievērot vienkāršus noteikumus, lai pasargātu sevi no krāpniekiem.

Movember - par un ap vīrišķību un vīrieša veselību kopā ar Ansi Klintsonu

Lai mūsdienās tevi uzskatītu par modernu vīrieti, nepietiek vien ar tādām īpašībām kā atbildība, mērķtiecība, interese par apkārt notiekošo, kā arī rūpes par sevi un savu veselību. Dzīvojot informācijas un tehnoloģiju laikmetā, uzmanība tāpat jāpievērš kritiskās domāšanas izkopšanai, kas noder konkrētu lēmumu pieņemšanai, bet neļauj aizmirst par "lielo bildi", pārdomās par vīrišķību dalās TV personība, veselīga dzīvesveida un fitnesa entuziasts Ansis Klintsons - "Movember" kustības aktīvists.

Rīgā norisinās inovāciju konkursa "EIT Jumpstarter" fināls; apbalvo labākos Eiropas jaunos inovatorus veselības...

Rīgā norisinās inovāciju konkursa "EIT Jumpstarter" fināls; apbalvo labākos Eiropas jaunos inovatorus veselības, pārtikas un izejmateriālu jomā

Vakar Rīgā norisinājās starptautiskā inovāciju konkursa "EIT Jumpstarter" fināls, kas tika organizēts "Digital Freedom Festival" ietvaros. Kopskaitā 18 komandas no 10 valstīm dalījās ar saviem inovatīvajiem risinājumiem veselības aprūpes, pārtikas un izejmateriālu nozarē un cīnījās par naudas balvām €70 000 vērtībā.

Kaspersky klientu datus no ASV un Kanādas apstrādās un glabās Šveicē

Turklāt 2020. gada janvārī uzņēmums Sanpaulu atvērs ceturto, bet Latīņamerikā pirmo Caurredzamības centru.

2019. gada 15. novembrī
Kaspersky turpina datu glabāšanas un apstrādes infrastruktūras pārvietošanu uz Šveici, tagad pārceļot datus no klientiem ASV un Kanādā. Uzņēmums informē arī par plāniem 2020. gada janvārī Sanpaulu, Brazīlijā, atvērt pirmo Latīņamerikas Caurredzamības centru.

Uzmanies no plēsējprogrammatūras: kas slēpjas aiz bezmaksas izmēģinājuma versijām?

2019. gada 14. novembrī
Daudzi augstu cenu automātiski saista ar izcilu kvalitāti, tāpēc, ja par brīvu var izmēģināt dārgu preci, ieinteresējas pat tie, kas neplāno to pirkt. Daži viedtālruņu lietotņu izstrādātāji izmanto šo cilvēka rakstura īpašību un piesaista lietotājus ar bezmaksas izmēģinājuma versiju, kas pēc tam tiek aizstāta ar dārgu abonementu.

LG saņems 2020. gada CES inovāciju balvas

Patērētāju tehnoloģiju asociācija (CTA) izceļ LG OLED televizoru ar "Labākās inovācijas" godalgu

Patērētāju tehnoloģiju asociācija (CTA) atzinīgi novērtējusi LG Electronics (LG) revolucionārās tehnoloģiju un dizaina inovācijas, uzņēmumam piešķirot vairākas 2020. gada CES Inovāciju balvas, tostarp "Labākās inovācijas" godalgu (Best of Innovations Award) par LG OLED televizora tehnoloģiju. Tādējādi šis ir astotais gads pēc kārtas, kad LG OLED televizori, sadzīves iekārtas un viedtālruņi saņēmuši CES Inovāciju balvas, kas ir oficiāla nozares atzinība inovatīvākajiem produktiem.

Jaunieši noteikuši svarīgākās viedtālruņu funkcijas

Baterijas darbības laiks, telefona atmiņas lielums, triecienizturība, kameras kvalitāte un lietošanas vieglums, un – cena! Saskaņā ar Statista pētījuma datiem šīs ir piecas svarīgākās viedtālruņos pieejamās funkcijas pasaules iedzīvotājiem. Un kā ir ar Tevi?

Mākslīgā intelekta attīstība un kiberdrošības risku novēršana ir Huawei nākamo gadu izaicinājums

Ķīnas elektroierīču un telekomunikāciju ražotāja Huawei pārstāvji preses konferencē Rīgā, informēja par uzņēmuma jaunākajām tehnoloģijām, inovācijām, biznesa plāniem, 5G ieviešanu un situāciju kiberdrošības jomā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli