Ziņas | Tehnoloģijas


Mākslīgais intelekts telefonā – uzticams palīgs ikdienas gaitās

Līdz ar mākslīgā intelekta iebūvēšanu viedtālruņos, tas ir kļuvis pieejams ikkatram. Mākslīgais intelekts vairs nav neizprotams un ikdienā nesasniedzams vienums. Tas ir pieejams mums ikdienā un palīdz veikt ikdienā nepieciešamās darbības arī viedtālrunī.

3 veidi, kā pasargāt sevi no personīgo datu noplūdes

Pasaules un Latvijas medijos pašlaik ļoti aktuāls jautājums ir datu noplūde sociālo tīklu platformās. Tas rosinājis cilvēkus aizdomāties par savu personīgo datu drošību. Lai palīdzētu atrisināt neskaidrības par personīgās informācijas drošību, Samsung piedāvā 3 vienkāršus veidus, kā pasargāt savus datus.

Kaspersky Lab pētnieki ir publiskojuši sarežģītu apdraudējumu meklēšanas rīku KLara

2018. gada 4. aprīlī
Lai to varētu izmantot ikviens, Kaspersky Lab drošības pētnieki ir publiskojuši uzņēmumā izstrādāto rīku KLara, kas ir paredzēts saistīto ļaunprogrammatūru paraugu meklēšanai. KLara ir dalīts, uz noteikumiem balstīts ļaunprogrammatūru skeneris, kas spēj vienlaikus darbināt vairākus noteikumus vairākās datubāzēs, lai pētnieki varētu efektīvāk meklēt sarežģītus apdraudējumus.

Kaspersky Lab tiek trīskārši kronēts par labāko savā klasē ar vairākiem AV-TEST apbalvojumiem

2018. gada 29. martā
Trijnieks noteikti ir Kaspersky Lab maģiskais skaitlis, kopš pēc neatkarīgā IT drošības institūta AV-TEST jaunākajiem testiem tā izstrādājumi ir ieguvuši apbalvojumus trijās kategorijās. Kaspersky Lab mazo uzņēmumu, galiekārtu un interneta drošības risinājumi ir uzvarējuši, apliecinot uzņēmuma kompetenci lietotāju un uzņēmumu aizsardzībā no jaunākajiem un vissarežģītākajiem kiberdraudiem.

Viedtālrunis SĪKNAUDAS PILNA maka vietā? ikdiena ar nfc MoBILAJIEM MAKSĀJUMIEM IR VIENKĀRŠĀKA

Maks, nauda un kredītkartes nav nepieciešamas, lai veiktu maksājumu par pirkumu skriešanas, pastaigas vai pasākuma laikā. Mēs visi esam to redzējuši reklāmās vai filmās. Arī, piemēram, kafejnīcās arvien vairāk cilvēku maksā, izmantojot viedtālruni. Daudzi noteikti arī vēlētos norēķināties ar viedtālruņiem, taču ne visi zina kā un vai tas ir droši? Norēķināties ar bezkontakta karšu standartu paplašinājumu NFC ir vienkārši, droši un pieejami cilvēkiem, kuriem ir jaunākie viedtālruņi ar šo atbalsta funkciju un kas maksā mazāk nekā 250 eiro.

Mākslīgais intelekts viedtālrunī – ko tas īsti nozīmē?

Mobilajos tālruņos esošo procesoru skaitļošanas jauda būtiski palielinās ar katru gadu. Taču jaudas palielināšana vien bez informācijas analīzes un objektu vai valodu identificēšanas spējas nespēj nodrošināt ievērojamu izrāvienu tehnoloģiju jomā. Huawei ir pirmais telefonu ražotājs, kas to ir sapratis un jau ir ieviesis mākslīgo intelektu (MI) savos viedtālruņos, kas paver jaunu ceļu tehnoloģiju izaugsmei un sniedz nebijušas iespējas.

Kiberdrošība, digitālā brīvība un blokķēde: Kaspersky Lab pievienojas Enterprise Ethereum Alliance

2018. gada 22. martā
Blokķēde nenozīmē tikai bitmonētas, vai ne? Patiesībā blokķēdi var izmantot milzīgā ekosistēmā, sākot no e-balsošanas līdz taisnīgai tirdzniecībai. Kaspersky Lab iekšējā inkubatorā jau tiek izstrādāti vairāki blokķēdes projekti, tāpēc tagad uzņēmums pievienojas pasaules lielākajai blokķēdes iniciatīvai Enterprise Ethereum Alliance. Ar šo soli uzņēmums nonāks jaunā uz blokķēdes tehnoloģiju balstītu risinājumu izstrādes līmenī, kas ļauj Kaspersky Lab sadarboties ar apvienības dalībniekiem, dalīties pieredzē un apmeklēt darba grupas.

Digitālajā nedēļā uzsvērs datu pieejamības nozīmi e-pārvaldē

Pašlaik Latvijā sabiedrība elektroniski var saņemt vairāk nekā 500 valsts un pašvaldību pakalpojumu, elektroniski nosūtīt un saņemt dokumentus.

Mākslīgais intelekts ilgtermiņā veicinās apdrošināšanas cenu samazinājumu

Mākslīgais intelekts vairs nav tāla nākotne, tas ir ienācis mūsu ikdienā un darbā. Jaunās Volkswagen komerctransporta automašīnas nav iedomājamas bez mākslīgā intelekta – adaptīvā kruīza kontrole, automātiskais distances regulējums, priekšējie, aizmugures un sānu distances sensori u.c., kas samazina arī negadījumu skaitu. Apdrošināšanas eksperti uzsver, ka, pateicoties šīm tehnoloģijām, ilgtermiņā samazināsies arī apdrošināšanas cenas.

Latvijas tīro tehnoloģiju jaunuzņēmumi aicināti piedalīties jaunajā PowerUp! konkursā

1. martā sākās pieteikšanās InnoEnergy rīkotajam tīro tehnoloģiju jaunuzņēmumu (start-up) konkursam PowerUp!, kas ir lielākais šāda veida konkurss Centrāleiropā un tiek rīkots jau ceturto reizi pēc kārtas, sniedzot lieliskas biznesa attīstības iespējas un palīdzot dalībniekiem veidot atpazīstamību starptautiski.

Aktuālās ziņas