Ziņas | Lasītāji raksta


Turpinās pieteikšanās konkursam "Sakoptākais mežs"

Vēl tikai divas nedēļas turpinās pieteikšanās Latvijas Meža īpašnieku biedrības (LMĪB) rīkotajam konkursam "Sakoptākais mežs". Konkursa mērķis ir apzināt labas mežsaimniecības prakses piemērus, popularizējot un informējot sabiedrību par ilgtspējīgas meža apsaimniekošanas pozitīvajiem piemēriem un veicinot izpratni par lauku kultūrvides saglabāšanu.

Praktiski padomi, izvēloties gaismas slēdžus

Ja tuvākajā laikā mājoklī plānots veikt remontdarbus, aktuāls jautājums ir ne tikai par piemērotu tapešu vai sadzīves tehnikas iegādi, bet arī dažādu elektroinstalāciju, tajā skaitā arī gaismas slēdžu izvēli. Kā zināt, kad slēdžu nomaiņai jāpiesaista elektriķis un vai tos vispār var nomainīt pašrocīgi? Kā izvēlēties mājas interjeram atbilstošāko slēdzi? Sadarbībā ar speciālistiem sagatavojām praktiskus ieteikumus, kas palīdzēs atbildēt uz šiem jautājumiem.

Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas attīstībai aicina Rīgas domes komisiju darbā piesaistīt NVO

Lai veicinātu rīdziniekiem nozīmīgu problēmu risināšanu un palielinātu sabiedrības pārstāvju iesaisti Rīgas domes darbā, "Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas attīstībai" (LRA/LA) frakcija aicinājusi Rīgas domes komisiju darbā piesaistīt nevalstisko organizāciju pārstāvjus.

Rīgas domes koalīcija nevēlas iesaistīt sabiedrības pārstāvjus komisijā, kas lemj par biļešu cenām sabiedriskajā...

Rīgas domes koalīcija nevēlas iesaistīt sabiedrības pārstāvjus komisijā, kas lemj par biļešu cenām sabiedriskajā transportā

Šodien, 28. jūnijā, Rīgas domes valdošā koalīcija noraidīja četru opozīcijas frakciju priekšlikumu iekļaut sabiedrības pārstāvjus komisijā, kas lemj par biļešu cenām Rīgas sabiedriskajā transportā. Lai komisija netiktu izveidota bez sabiedrības pārstāvju līdzdalības, opozīcija sēdi pārtrauca.

AS "Latvijas kuģniecība" pārdevusi Preses namu

AS "Latvijas kuģniecība" (LK) meitas sabiedrība SIA "LASCO Investment" pārdevusi Preses namu SIA "PN Project", kuru pārvalda Lietuvas nekustamā īpašuma un privātā kapitāla kompānija "Lords LB Asset Management". Darījuma vērtība ir 16,8 miljoni eiro.

Sergijs Stupakovs lūdz Prezidentu atgriezt likumu Saeimai otrreizējai caurlūkošanai.

Ukraiņu izcelsmes Latvijas mākslinieks Sergijs Stupakovs lūdz Prezidentu atgriezt Dzīvnieku aizsardzības likuma grozījumus Saeimai.

Trīs latvieši 66 dienās ar motocikliem mēros ap 20 tūkstošiem kilometru no Rīgas uz Magadanu

Šodien, 26. jūnijā, trīs motosporta entuziasti — Oskars Pīpiķis, Sandijs Hāns un Didzis Silenieks ("Adventure Team Latvia") devās unikālā ekspedīcijā pa Vidusāziju, lai 66 dienās sasniegtu tās galamērķi – Tālo Austrumu pilsētu Magadanu.

Meklē Latvijas ekonomiskāko kravas automašīnas vadītāju

Pirmo reizi Latvijā norisināsies Renault Trucks ekonomiskas braukšanas sacensības "Optifuel Challenge 2017", kurās noskaidros labākos kravas automobiļu vadītājus, kuri noteiktu distances posmu spēs veikt patērējot vismazāk degvielas. Sacensībās tiek aicināts pieteikties ikviens kravas automobiļa vadītājs neatkarīgi no tā, kāda modeļa transportlīdzekli vada ikdienā.

VIENOTĪBA lūdz prezidentu grozījumus Finanšu instrumentu tirgus likumā nodot Saeimai otrreizējai caurlūkošanai

Partijas VIENOTĪBA Saeimas frakcijas deputāti nosūtījuši vēstuli Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, lūdzot Saeimas pieņemtos grozījumus Finanšu instrumentu tirgus likumā nodot parlamentam otrreizējai caurlūkošanai.

"Latvijas attīstībai" lūdz vērtēt Valsts vides dienesta un Jūrmalas domes atbildību....

"Latvijas attīstībai" lūdz vērtēt Valsts vides dienesta un Jūrmalas domes atbildību par nelegālo atkritumu uzglabāšanas vietu Jūrmalā

Partija "Latvijas attīstībai" vērsusies pie Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda, aicinot vērtēt Valsts vides dienesta (VVD) un Jūrmalas domes atbildīgo personu atbildību saistībā ar nelegālo atkritumu uzglabāšanas vietu Jūrmalā, kurā izcēlās ugunsgrēks.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  jämföra smslån  parkets  dūmvadi  autoserviss