Ziņas | Lasītāji raksta


RPIVA piketā pieprasīs izglītības ministra demisiju

Otrdien, 28. februārī pie Ministru kabineta notiks Rīgas Pedagoģijas un vadības akadēmijas (RPIVA) studentu, darbinieku un atbalstītāju pikets. Piketa mērķis ir apturēt RPIVA likvidācijas procesu un pieprasīt izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska demisiju.

Viedoklis: Kad beidzot ģimene ar bērniem būs prioritāte?

Ministru kabineta noteikumi Nr.709 nosaka kārtību, kādā pašvaldības līdzfinansē privātos bērnudārzus, tie paredz, ka pašvaldības atbalsta apmērs tiek aprēķināts, ņemot izdevumu apjomu iepriekšējā mācību gadā un izdalot ar bērnu skaitu. Metode tika izstrādāta pagājušajā gadā, un, lai gan tās izstrādes gaitā bija virkne sarežģījumu un domstarpību starp metodikas izstrādātājiem un pirmsskolas izglītības iestāžu pārstāvjiem, tā tika pieņemta.

Repatrianti aicina lauzt mītus, ka visur citur ir labāk nekā Latvijā

Otrdien, 21. februārī, Rīgā notika ceturtā domubiedru grupas "Ar pasaules pieredzi Latvijā" tikšanās, kas pulcēja ap 40 jauno profesionāļu, kuri pēc studiju un darba pieredzes ārzemēs atgriezušies Latvijā. Valentīndienas atskaņās par personīgo pieredzi klātesošajiem stāstīja trīs repatriējušies latvieši, kuri uz Latviju pārcēlušies kopā ar saviem dzīvesbiedriem no ārvalstīm.

Zane Driņķe: Melnais PR – bizness, ar ko var nopelnīt vairāk

No kurienes vispār ir nācis melnais PR? Vispirms tas parādījies Krievijā, tad ASV, un kādā brīdī tas nonāca arī līdz Latvijai. Melnais PR ir bizness, par kuru maksā labāku naudu, nekā par parasto PR. Raugoties uz skaļākajiem melnā PR gadījumiem pasaulē, kurus nereti tā arī nav izdevies apgāzt, jāsaka, ka melnā PR aktivitātes izskan daudz skaļāk, nekā parasti publiskā tēla veidošanas pasākumi.

Uz tikšanos ar Latvijas Youtube zvaigznēm ierodas simtiem jauniešu

Sestdien, 18.februārī, Latvijā populāru youtuberu tikšanos ar faniem "Fanta meet-up" apmeklēja vairāki simti jauniešu, pārpildot kinoteātri Cinamom. Tikšanās galvenie varoņi bija mūsu pašmāju jaunās Youtube zvaigznes, kuru konti sociālajos tīklos un Youtube uzskaita pat līdz 46 000 sekotāju – FunFaceTV bloga autori Norberts Zaharevičs un Kaspars Ozoliņš, Paula Birzniece ar blogu MakeLifeBlue, Natālija Knipše un TeEsPaula bloga autore Paule Dundere.

Par skolu reformu varētu tiesāties arī Bauskas novadā

Kaut arī Bauskas novada skolu reforma plašsaziņas līdzekļos jau nodēvēta par labu piemēru, Bauskas novada domes rīcība ir klaji prettiesiska un tiks apstrīdēta tiesā, uzskata zvērināts advokāts Jānis Avotiņš.

Balsojums par CETA šādā redakcijā ir balsojums pret Latvijas mazo un vidējo uzņēmēju interesēm

Eiropas Parlaments Strasbūrā 15. februārī nobalsoja par brīvās tirdzniecības līguma ar Kanādu (CETA) ratificēšanu.

Stena Line uzsāk sadarbību ar Mercy Ships

Labdarības NVO Mercy Ships un pasaulē lielākais privātais prāmju uzņēmums Stena Line ir nolēmuši uzsākt ilgtermiņa sadarbību. Tās mērķis – veicināt sabiedrības informētību par labdarību, kā arī popularizēt brīvprātīgo darbu un labdarības projektus gan pašā Stena Line uzņēmumā, gan arī savu klientu un partneru vidū.

3. GRUPAS INVALĪDIEM - BEZMAKSAS SABIEDRISKO TRANSPORTU!

Ar šo iniciatīvu es vēlos panākt to, lai arī 3. Grupas invalīdiem gan vietējās nozīmes, gan starppilsētu sabiedriskais transports Latvijā būtu par brīvu.

"Latvijas attīstībai": Valsts drošības institūcijas demonstrē neizpratni par demokrātijas pamatprincipiem

Saistībā ar vairāku žurnālistu sociālajos tīklos sniegto informāciju, ka ir aicināti sniegt paskaidrojumus Drošības policijai (DP), partija "Latvijas attīstībai" vērsusies pie iekšlietu ministra Riharda Kozlovska ar lūgumu sniegt skaidrojumu par radušos situāciju.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja