Ziņas | Lasītāji raksta


Zvērināta advokāte: Melīgi apgalvot, ka juriskonsulta profesija nav nepieciešama

2021. gadā visi topošie juristi, neatkarīgi no izvēlētās augstskolas, pirmo reizi kārtos vienoto juristu kvalifikācijas eksāmenu. Tie būs studenti, kuri sākuši studijas 2019. gada rudenī. Lai gan valda liela neziņa par to, kā eksāmens izpaudīsies, tam noteikti nevajadzētu atturēt jauniešus izvēlēties jurista profesiju. Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes docētāja, zvērināta advokāte Dana Rone norāda, ka studentiem, kuri ir atbildīgi apmeklējuši nodarbības un mācījušies, nebūs pamata satraukumam. Vēl savā viedoklī viņa kliedē puspatiesības, kas šobrīd apvij juriskonsulta profesiju.

A. W. Olsen & Partners un LTAB kampaņa saņēmusi visprestižāko komunikācijas balvu pasaulē

Latvijas komunikācijas aģentūra A. W. Olsen & Partners ir kļuvusi par pasaules vislielākā sabiedrisko attiecību jomas konkursa IPRA Golden World Awards (GWA) 2019 uzvarētāju aģentūru vidū tradicionālo un jauno mediju integrācijas kategorijā. Apbalvojums ir piešķirts par kampaņu "Trīs soļi pretī ceļu satiksmes drošībai Latvijā", kas izstrādāta un īstenota pēc Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) pasūtījuma.

Latvijas motociklisti izbrauc slaveno Čaušesku augstkalnu "militāro ceļu"

Šovasar piektajā "BMW Motorrad" fanu braucienā 26 motociklisti izbrauks divus slavenus Rumānijas kalnu ceļus, tostarp bijušā diktatora Nikolaje Čaušesku laikā militārajām vajadzībām būvēto augstkalnu trasi "Transfagarsan", informē BMW Motorrad zīmola vadītājs Jurģis Bergs.

Deputāts: Nedot rīdziniekiem cerības, kas netiks piepildītas

Kopš vasaras saulgriežiem Rīgas mēra krēsls ir brīvs, jo pagaidām nevienam nav izdevies savākt nepieciešamo 31 balsi. Šobrīd mēra amatam ir izvirzīti divi kandidāti – Oļegs Burovs un Viesturs Zeps. Lai gan sākotnēji var šķist, ka balsojums par abiem kandidātiem būs izšķiršanās, vai domes vadība nonāks opozīcijas vai paliks līdzšinējās koalīcijas rokās, patiesībā īstas, Rīgai vajadzīgas pārmaiņas pie esošā deputātu sastāva nav iespējamas, neatkarīgi no mēra uzvārda.

Eksperte: Čeku loterijas rezultātus redzēsim rudenī

Šobrīd sabiedrība un eksperti iedalījušies vairākās grupās – viena aktīvi atbalsta čeku loterijas ieviešanu, norādot uz tās pienesumu ēnu ekonomikas mazināšanai, kamēr citi pauž bažas, vai Valsts ieņēmumu dienests (VID) tādejādi necentīsies izsekot līdzi iedzīvotāju tēriņiem, salīdzinot tos ar ieņēmumiem. Biznesa augstskolas Turība docētāja, nodokļu eksperte Anna Medne norāda, ka čeku loterija kopumā ir atbalstāma ideja, taču par tās reālajiem rezultātiem varēsim spriest tikai rudenī. Vēl viņa piebilst, ka visiem, kas vēlas piedalīties loterijā, ir būtiski atcerēties, ka rēķins, ko saņemam virknē ēdināšanas uzņēmumu jeb t.s. pirmčeks vēl nav čeks, ar ko var piedalīties loterijā.

Milzīgs solis lētāku zāļu virzienā, tomēr izvēlei jāpaliek pacientu rokās!

Valsts organizētā medikamentu iegādes kompensāciju sistēma gadu no gada tiek uzlabota, un es nepiekritīšu tiem skeptiķiem, kam patīk apgalvot, ka viss ir slikti. Zāles dārgas, grūti pieejamas utt..

Arī bez alkohola būs ballīte

Domāju, ka lielākā daļa zina šo reklāmas klasiku. Kur vēl stilīgāk un pārliecinošāk radīt vīziju, ka tikai ar alkoholu var izjust īsto dzīves baudījumu. Uzdrošinos apgalvot, ka arī bez alkohola ir ballīte un tūrisms.

Ceļu policists: Braukšanu reibumā pilnībā izskaust nav iespējams

Aizvadīto Līgo svētku statistika apliecināja – lai gan to cilvēku skaits, kuri sēžas pie stūres reibumā, samazinās, joprojām atrodas autovadītāji, kuri riskē ar savu un līdzcilvēku veselību un dzīvību. Svētku periodā policijas redzeslokā nonāca 70 autovadītāji, kuri pie stūres bija reibumā. Daļai no tiem alkohola saturs pārsniedza vienu promili. Braukšana alkoholisko dzērienu ietekmē nav tikai svētku perioda problēma, ceļu policisti ar to saskaras ik dienas, jo diennakts laikā tiek apturēti vidēji 10 iedzēruši braucēji.

Tikšanās ar ceļotāju Pēteri Strubergu

10. jūlijā plkst. 18.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Pludmales lasītavā Lucavsalā esiet laipni aicināti uz tikšanos ar ceļotāju, Pasaules latviešu klaidoņu brālības prezidentu un grāmatu autoru Pēteri Strubergu. Pasākumā piedalīsies arī ceļotājs Ingvars Leitis un grāmatu apgāda "Jumava" vadītājs Juris Visockis.

Hokejista Jāņa Sprukta idejas aktīvai vasarai ar bērniem

"Visvērtīgākais laiks ir tas, ko pavadām kopā ar ģimeni," saka Latvijas čempionāta komandas HK Kurbads hokejists Jānis Sprukts. Viņš stāsta, ka pats bērnībā vasaras pavadījis svaigā gaisā un nepārtrauktā kustībā un tāpēc to ir iemācījis arī saviem bērniem. Jānis Sprukts dalās idejās, kā aktīvi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, bet Apotheka Jaunās Teikas aptiekas farmaceite Beāte Kaminska skaidro, cik daudz kustību vajadzīgas dažāda vecuma bērniem.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli