Ziņas | Lasītāji raksta


Piecas idejas, kā pagatavot vistas fileju

Vistas gaļas burvība slēpjas ne vien tās diētiskumā un uzturvielu bagātībā, bet arī neskaitāmajos veidos, kā to iespējams pagatavot. Sākot no klasiskas, pannā ceptas filejas, beidzot ar sātīgiem, pildītiem vistas gaļas rullīšiem – iespējas ir dažnedažādākās! Lai atklātu sev tīkamāko vistas gaļas maltīti vai ienestu jaunas vēsmas savā ēdienkartē, putnu gaļas zīmola "Tallegg" meistari piedāvā tev piecas idejas, ko "uzburt" savā virtuvē.

Šī brīža ceļu nodoklis – sēžam tumsā, bet maksājam lielus elektrības rēķinus

Līdz šim katrs auto īpašnieks, kura spēkrats bija reģistrēts Latvijā, maksāja transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokli, savukārt tie, kuri savu auto bija pacentušies piereģistrēt citā valstī – nodokli nemaksāja.

Jaunieši ar pasaules pieredzi: "Mēs esam Latvijā, jo mums šeit ļoti patīk."

Otrdien, 17. janvārī, ap 50 jauno profesionāļu, kuri pēc studiju un darba pieredzes ārvalstīs atgriezušies Latvijā, pulcējās uz trešo domubiedru grupas "Ar pasaules pieredzi Latvijā" tikšanos, daloties pieredzē par karjeras un biznesa uzsākšanu Latvijā.

LRA aicina paredzēt atbildību par diplomdarbu pirkšanu un pārdošanu.

Latvijas Reģionu Apvienības frakcija aicina visas atbildīgās iestādes, kā arī Latvijas valsts augstākās izglītības kvalitātē ieinteresētās personas rīkoties, lai tiktu novērsta iespēja pirkt citu personu izstrādātus diplomdarbus un iesniegt tos kā savus. Mūsuprāt, šādas krāpnieciskas darbības gan no pakalpojuma sniedzēju, gan tā saņēmēju puses būtu jāklasificē kā likuma pārkāpums vismaz tādā pašā apmērā kā jebkuru citu dokumentu viltošana.

Par t.s. ekspertu viedokli attiecībā uz NEPLP kandidātiem

Ekspertiem būtu jāvērtē kandidāti pēc kritērijiem. Tā, piemēram, Sergejs Kruks min savus kritērijus: izglītība, pamatnodarbošanās un sabiedriskā darbība. Pragmatiska pieeja. Protams, var jau būt arī citi kritēriji, kā piemēram, vai man patīk kandidāta smaids, frizūra, izskats, reliģiskā pārliecība, hobiji. Bet tāda veida kritēriji nepiestāv ekspertiem.

"Triobet" bukmeikeri uzskata, ka filma "La La Land: Kalifornijas sapņi" , tās galveno lomu atveidotāji un režisors ..


"Triobet" bukmeikeri uzskata, ka filma "La La Land: Kalifornijas sapņi" , tās galveno lomu atveidotāji un režisors triumfēs "Zelta globuss" apbalvošanas ceremonijā

Šo svētdien, 8. janvārī norisināsies prestižās kino balvas "Zelta globuss" apbalvošanas ceremonija, ko ar nepacietību gaida kino pasaules entuziasti. Arī Triobet bukmeikeri seko līdzi kino pasaules jaunumiem un uzskata, ka kategorijas "Labākais mūzikls vai komēdija" absolūta dominante būs filma "La La Land: Kalifornijas sapņi". Pie "Zelta globusa" trofejām tiks arī iepriekš minētā mūzikla aktieri Raiens Goslings un Emma Stouna, kā arī režisors Damians Čazelle.

Viens nav cīnītājs. Par mūsu drošību.

Aizvadīts trauksmains gads, un jaunajā gadā ieejam vētrainākā un apdraudējumiem pilnākā pasaulē nekā iepriekš. Savu ievainojamību apzināmies spēcīgāk kā jebkad, tāpēc likumsakarīgi, ka aizsardzība un spēja pretoties dažādiem apdraudējumiem – ne tikai militāriem – ir izvirzīta kā absolūta prioritāte ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā. Nesenā Latvijas rosinātā triju Baltijas valstu parlamentāriešu vizīte Vašingtonā un tikšanās ar ASV vadošajiem senatoriem atkārtoti pierādīja jau zināmo, bet praksē neiedzīvināto patiesību – viens nav cīnītājs, un mūsu visu drošības atslēga slēpjas sadarbībā.

Lai Jaunais gads izvēršas salds: saldā pica svētku ēdienu sarakstā

Jaunajā gadā tradicionāli aicina celt galdā no 9 līdz pat 12 ēdieniem. Saldā pica, kas turklāt ir samērā vienkārši pagatavojama, būs lielisks papildinājums svētku maltīšu sarakstam, priecējot gan mazo, gan pieaugušo ēdāju garšas kārpiņas. Recepti piedāvā e-picērijas "Pica Rīga" pavāri.

Jaunā un talantīgā dziedātāja Diāna Poluškina

Jaunā un talantīgā dziedātāja Diāna Poluškina piedāvā savu jaunāko mūzikas video "Ready for Love".

Latvijas iedzīvotāju nacionālās iezīmes mājokļa iegādē

Ir svētku svinēšanas, biznesa, medību, iepirkšanās un cita veida nacionālās iezīmes. Izrādās, ka pastāv arī Latvijas iedzīvotāju nacionālās iezīmes mājokļa iegādē. Tuvojoties gada nogalei, tās ir apkopojuši DNB bankas darbinieki, kuri ikdienā izvērtē un izsniedz hipotekāros kredītus.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  game localization  santehniķis  autoserviss