Ziņas | Lasītāji raksta


Latvijas Televīzija izsaka līdzjūtību Jāņa Lejas tuviniekiem

Latvijas Televīzija (LTV) izsaka visdziļāko līdzjūtību bijušā galvenā redaktora un programmu direktora Jāņa Lejas tuviniekiem, aizvadot ilggadējo mūsu darbinieku viņsaulē šī gada 22.maijā.

Ar draudzības spēli atklāj Bites un "Ghetto Games" sadarbības otro sezonu

Ceturtdien, 18.maijā, ar aizraujošu basketbola draudzības spēli Grīziņkalnā tika atklāta mobilo sakaru operatora Bite un "Ghetto Games" sadarbības otrā sezona, kas, pateicoties aizraujošai programmai un 4G interneta sniegtajām iespējām, solās būt īpaši jaudīga, informēja Bite vadītājs Kaspars Buls.

Džeimija Olivera receptes: Lipīgās garneles ar sezama sēkliņām

Satriecoši garšīgi un veselīgi: garneles kopā ar Āzijas garšu - miso, ingveru, čili un sezamu. Izlasiet sastāvdaļu sarakstu un sapratīsiet, ka šī maltīte būs neatkārtojami garda, aicina populārais britu pavārs Džeimijs Olivers.

Ivo Laumanis, sadarbojoties ar Kristīni Šomasi, izdod dziesmu projektam Dr.Klauns – "Ir tavi smiekli"

Ivo Laumanis sevi kā dziedošu skatuves mākslinieku pieteica 1998. gadā, kad, uzsākot skaņu ierakstu operatora darbu mūzikas kompānijā, sākās arī intensīvi radošie meklējumi mūzikā. Pēdējos gados Ivo pievērsies jauniem muzikāliem meklējumiem, veidojot dziesmas ar pievienoto vērtību par sociāli nozīmīgām tēmām. Pirmā no dziesmām bija "Labākais draugs", kas veltīta visiem dzīvnieciņiem patversmēs. Nu mākslinieks Jūsu rokās nodod otro dziesmu – "Ir tavi smiekli", kas veltīta sociālajam bērnu projektam Dr.Klauns.

Viedoklis: Samoilovs un Šmēdiņš: Katra spēle mums ir kā svētki!

Samoilovs un Šmēdiņš: Katra spēle mums ir kā svētki!

7 gardi padomi veiksmīgākam startam

Šogad Herkuless ir viens no Lattelecom Rīgas maratona partneriem. Tādēļ, esam sagatavojuši Jums noderīgus padomus sadarbībā ar uztura speciālisti Lizeti Pugu veiksmīgam startam un finišam.

Laima Linuža kritiski vērtē situāciju Austrumu pierobežā

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, raidījuma "Pi myusim Latgolā" veidotāji ir apņēmības pilni viesoties Latgales reģiona pašvaldībās, lai gūtu pēc iespējas objektīvāku priekšstatu par dzīves līmeni un sabiedriskajiem procesiem Latgalē. Lai uzzinātu vairāk par politiskajām vēsmām Austrumu pierobežā, tikāmies ar laikraksta "Ludzas Zeme" redaktori Laimu Linužu.

Ar īpašām ekspedīcijām iedzīvotājus aicina apmeklēt Latvijas ūdens dižvietas

Projekta "Mangaļi ūdens dižvietas" ietvaros 20.maijā notiks projekta atklāšanas ekspedīcijas "DIENA AR ŪDENS DIŽVIETĀM", kurās ikviens ir aicināts apmeklēt dižvietas Latvijā, kas izvēlētas par Latvijas ūdens vēstnesēm. Šajā dienā būs iespēja gidu pavadībā doties uz Vējiņu pazemes ezeriem Straupē, ar laivu nokļūt Sv.Meinarda salā Daugavas vidū Ikšķilē, apceļot Lubānu un uz dienu iejusties dabas pētnieka lomā, kā arī labāk iepazīt Ventas rumbu un Alekšupītes ūdenskritumu vai Gauju pie Ērgļu klintīm. Visi pasākumi šajā dienā ir bezmaksas.

Pētījums: Vairāk nekā 50% auto īpašnieku nepareizi izvērtē sava auto uzturēšanas izmaksas

Kaut arī respondenti norāda, ka viens no būtiskākajiem iemesliem lietota auto iegādei ir tā zemākās uzturēšanas izmaksas, vien 40% gadījumu reālie tēriņi sakrīt ar plānotajiem - nelielam respondentu skaitam izdodas ietaupīt līdz 100 eiro no plānotajiem tēriņiem, savukārt trešdaļa respondentu auto uzturēšanai novirza līdz 500 eiro gadā vairāk, nekā bija ierēķinājuši. Tā liecina Bigbank sadarbībā ar auto ekspertu Normundu Avotiņu šī gada aprīlī veiktais pētījums "Lietoto automobiļu uzturēšanas izmaksas".

Padomi, kā pagatavot gardas un sulīgas cūkgaļas maltītes

Cūkgaļa ir viena no iecienītākajām maltīšu sastāvdaļām daudzviet pasaulē, tostarp arī Latvijā. Aromātisks cepetis svētkos, sulīga karbonāde pusdienu galdā vai gards šašliks piknikā – variāciju cūkgaļas izmantošanai ir daudz. Tomēr, lai pagatavotā gaļa allaž izdotos lieliska, svarīgi ņemt vērā vairākus ieteikumus. Gaļas produktu zīmols "Rakvere" piedāvā tev iepazīties ar dažiem no tiem.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  jämför snabblån utan uc  lētas aviobiļetes  parkets  lietus ūdens noteksistēma