Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Valsts policija atkārtoti reģistrējusi vairākus uzņēmumu e-pastu pārtveršanas un naudas izkrāpšanas gadījumus

Valsts policija atkārtoti brīdina un vērš uzmanību uz aktualizējušos interneta krāpšanas veidu – uzņēmumu e-pastu pārtveršanu un kompromitētu biznesa e-pastu sūtīšanu, kā rezultātā uzņēmumi zaudē ievērojamus naudas līdzekļus, pārskaitot naudu nevis savam biznesa partnerim, bet ārvalstu noziedzniekiem. Lai izvairītos no šāda riska, policija aicina pirms jebkura maksājuma veikšanas pārbaudīt darījuma partnera bankas rekvizītus un aizdomu gadījumā sazināties ar to, lai pārliecinātos par rekvizītu maiņu!

Valsts policija lūdz atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus

2017.gada 20.martā ap plkst. 19.58 Rīgā, Lāčplēša ielā, virzienā no Satekles ielas uz Kalupes ielu, kāda persona ar transportlīdzekli Rover 75, izbraucot no dzelzceļa kustības pārvada, uzbrauca kādam gājējam, kurš tobrīd šķērsoja Lāčplēša ielas braucamo daļu.

VID Muitas pārvaldes amatpersonas novērš 1,13 miljonu cigarešu kontrabandu no Baltkrievijas

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju, Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) Muitas pārvaldes muitas amatpersonas novērsa 1 135 200 gab. cigarešu kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas zāģskaidu un akmeņogļu kravās, kā arī vagonu rāmju konstrukcijās.

Valsts policija atkārtoti aiztur vīrieti par marihuānas audzēšanu realizācijas nolūkā

Šī gada martā par marihuānas audzēšanu un glabāšanu realizācijas nolūkā, kā arī par realizēšanu Valsts policija aizturēja kādu vīrieti, kurš jau iepriekš bija nonācis konfliktā ar likumu par šādām darbībām. Izmeklēšanas laikā aizdomās turētajam vīrietim piederošajos īpašumos kopumā no trīs audzētavām Rīgas reģionā tika izņemti 108 marihuānas stādi un 53 grami izžāvētas marihuānas.

Ķekavas novadā nozagts konjaks 700 eiro vērtībā; Valsts policija aicina atpazīt aizdomās turēto

Marta sākumā no dzērienu veikala Ķekavas pagastā tika nozagts alkohols 700 eiro vērtībā. Videonovērošanas kameras ir fiksējušas, ka attēlā redzamais vīrietis divas reizes pēc kārtas ieiet veikalā, sakrauj pudeles somā un tās iznes. Valsts policija aicina aplūkot šo vīrieti un atpazīšanas gadījumā zvanīt policijai pa tālruni 67099223, 20381566 vai 110, vai arī sūtīt informāciju pa e-pastu tatjana.burhovecka@riga.vp.gov.lv.

Gada pirmajos mēnešos palielinājies ceļu satiksmes negadījumu skaits

2017. gada pirmajos mēnešos palielinājies ceļu satiksmes negadījumu skaits. Palielinājies arī ceļu satiksmes negadījumu skaits, kuros cietuši cilvēki.

Pēc policijas norādījuma 16. martā ierobežos satiksmi Brīvības pieminekļa apkārtnē un Vecrīgā

Sakarā ar Rīgas pašvaldībā pieteiktajiem pasākumiem ceturtdien, 16. Martā, pēc Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes norādījuma no plkst. 8.00 līdz pasākumu beigām nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība:

Zemgales reģionā likvidēta kārtējā nelegālā alkohola ražotne

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka pagājušajā nedēļā Kriminālpolicijas biroja darbinieki uzsāktā kriminālprocesa ietvaros veica sankcionētas kratīšanas divos privātīpašumos Īslīces pagastā.

Valsts policija lūdz palīdzību attēlā redzamās personas atpazīšanā

Valsts policija izmeklēšanas ietvaros lūdz iedzīvotāju palīdzību attēlā redzamās sievietes atpazīšanai un informācijas sniegšanai par šo personu. Pazīmes pēc attēla: vidējas miesasbūves, blondi mati līdz pleciem, apmēram 30-40 gadus veca. Ģērbusies baltā, īsā vējjakā, melnās klasiskās biksēs.

Rīgas centrā nolaupīts suns; Valsts policija aicina atpazīt iespējamos ļaundarus

Šā gada janvāra beigās Rīgā pagaidām nenoskaidroti jaunieši, iesitot pa seju suņa saimniekam, nolaupījuši viņa mājdzīvnieku. Valsts policija aicina aplūkot iespējamo laupītāju fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kurš viņus atpazīst, zvanot pa tālruņa numuru 67086223, 27093872 vai 110. Tāpat aicināti atsaukties iedzīvotāji, kuri zina attēlā redzamā suņa atrašanās vietu.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja