Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Valsts policija Talsu novadā aiztur sievieti, no nelegālās aprites izņemti 45 tūkstoši cigarešu un nelegālais alkohols

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa amatpersonas šā gada februāra beigās uz aizdomu pamata par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu un realizēšanu Talsu novadā aizturēja sievieti, kura jau iepriekš vairākkārt ir nonākusi policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.

Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Gaļinu Ļebedevu

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1948.gadā dzimušo Gaļinu Ļebedevu, kura pēdējo reizi redzētā šī gada 18. martā ap pulksten 16.00 Rīgā, sabiedriskā transporta pieturā "Malnavas iela". Līdz šim nav zināma sievietes atrašanās vieta.


Divu dienu laikā Kurzemē pārbaudīti 870 transportlīdzekļu vadītāji; noformēti 139 administratīvo pārkāpumu protokoli

Pagājušās nedēļas nogalē Valsts policija Kurzemes reģiona amatpersonas strādāja pastiprināti, rīkojot profilaktiskos pasākumus ceļu satiksmē. Kopumā laika posmā no 16. – 17.martam visā Kurzemē pārbaudīti 870 transportlīdzekļi un noformēti 139 administratīvo pārkāpumu protokoli par dažādiem pārkāpumiem – atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu, par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē, par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kuram noteiktajā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate, arī par gājējiem noteikto pienākumu pārkāpšanu, tāpat ir noformēti četri protokoli transportlīdzekļu vadītājiem par mobilā telefona lietošanu.

Aizdomās par vairāk nekā 4 milj. izkrāpšanu un naudas legalizāciju, Valsts policija šodien...

Aizdomās par vairāk nekā 4 milj. izkrāpšanu un naudas legalizāciju, Valsts policija šodien veic kratīšanas dažādās vietās Latvijā; 5 aizturētie

Šodien Valsts policija veic vairākas kratīšanas dažādās vietās Latvijas teritorijā iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros pēc Krimināllikuma 177.panta trešās daļas un Krimināllikuma 195.panta trešās daļas par iespējamām krāpnieciskām darbībām ar mērķi nepamatoti saņemt naudas līdzekļus no Eiropas Savienības Reģionālā attīstītības fonda, izmantojot Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras programmas sniegtās iespējas, kā arī par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju. Kriminālprocesā šobrīd tiek veiktas procesuālās darbības, tai skaitā vairākas kratīšanas.

Tukuma un Dobeles policisti atsavināja nelegālās cigaretes un alkoholu 19.03.2019

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma un Dobeles iecirkņa Kārtības policijas nodaļas darbinieki, pastiprināti strādājot nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, administratīvās lietvedības ietvaros, atsavināja nelegālās cigaretes un alkoholu.

VP KRP Ventspils iecirknis meklē attēlos redzamo vīrieti.

Aizdomās par mantiska rakstura noziedzīga nodarījuma izdarīšanu Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis meklē attēlos redzamo vīrieti. Vīrietis bija ģērbies tumšos apavos ar baltu zoli, tumšās biksēs, brūnas krāsas virsjakā un galvā viņam bija tumša cepure.

Par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju lielā apmērā aizturētas piecas personas

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde, veicot virkni operatīvo pasākumu un izmeklēšanas darbību, aizturējusi piecas personas par iespējamu noziedzīgi iegūtu naudas līdzekļu legalizāciju, ja tas izdarīts lielā apmērā un ja to izdarījusi organizēta grupa. Minētās personas organizēja fiktīvu darījuma shēmu, kā rezultātā nelikumīgi legalizēja naudas līdzekļus vairāk nekā 627 tūkstošu eiro apmērā. Četrām no iesaistītajām personām piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Valsts policija Jelgavā atklājusi nelegālo cigarešu ražotni

Pērn novembrī Valsts policija Jelgavā atklājusi moderni aprīkotu nelegālo cigarešu ražotni, kas tikai nesen bija uzsākusi savu darbību. Policisti atsavinājuši vairāk nekā vienu miljonu cigarešu, teju divas tonnas tabakas, kā arī cigarešu paciņu un bloku sagataves, cigarešu ražošanai un pakošanai paredzētās iekārtas. Saistībā ar notikušo aizturētas astoņas personas.

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pasludina spriedumu lietā Kangers pret Latviju

Eiropas Cilvēktiesību tiesa (turpmāk – Tiesa) ir pasludinājusi spriedumu lietā Kangers pret Latviju, ar sešām balsīm pret vienu secinot, ka ir noticis Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas (turpmāk – Konvencija) 6. panta 2. punkta (nevainīguma prezumpcija) pārkāpums.

Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par vīrieša slepkavību Ventspilī

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par vīrieša slepkavību pagājušā gada nogalē Ventspilī.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli