Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


VID aptur noziedzīga grupējuma darbību, kas nodarījis zaudējumus valsts budžetam vairāk nekā 325 tūkstošu eiro apmērā

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde šī gada 8.novembrī uzsāka kriminālprocesu pret noziedzīgu grupējumu, kurš izvairījies no nodokļu nomaksas un nodarbojies ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu. Valsts budžetam nodarīto zaudējumu apmērs ir vairāk nekā 325 tūkstoši eiro. Vienai no aizturētajām personām tiesa sākotnēji piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu, taču pēc 14 000 eiro lielas drošības naudas iemaksas persona tika atbrīvota.

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Rīgā, A.Deglava ielā

Šī gada 5. decembrī pulksten. 16.30 Rīgā, A.Deglava ielā virzienā uz Lubānas ielas rotācijas apli, iespējams, uz regulējamas gājēju pārejas pirms autobusa pieturas "Baltinavas iela", transportlīdzeklis VW Golf uzbrauca gājējam.

Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par fizisku, emocionālu un seksuālu vardarbību pret bērniem

Šogad Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Kurzemē, kādā ģimenē tēvs pret savām meitām veic fizisku un emocionālu vardarbību. Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, kura izmeklēšana šobrīd ir pabeigta un tas ir nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Dīķa ielas posmā slēgs satiksmi

Saistībā ar koku izciršanas darbiem 10. decembrī un 11. decembrī no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Dīķa ielā, pie ēkām Dīķa ielā 1 un 1a.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 113 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 11 cilvēki.

Valsts policja meklē negadījuma aculieciniekus!

22.novembrī ap pulksten 12:30 Liepājā, Klāva Ukstiņa un Ganību ielu krustojumā notikusi sadursme starp automašīnu "Mazda 6" un automašīnu "Suzuki Jimmy". Negadījumā cietušu cilvēku nav, taču, lai noskaidrotu precīzus negadījuma apstākļus, Valsts policijā par notikušo tika uzsākta administratīvā lietvedība un noderētu aculiecinieku sniegtā palīdzība!

Izsaukumā uz ģimenes konfliktu tiek pieņemts lēmums par nošķiršanu un noformēts protokols par nepakļaušanos

Pagājušās nedēļā Valsts policija saņēma izsaukumu uz kādu īpašumu Grobiņas novadā, kur notiek ģimenes konflikts. Ierodoties norādītajā adresē, tika sastapta sieviete, kura pastāstīja, ka pret viņu no dzīvesbiedra puses tiek vērsta fiziska un emocionāla vardarbība. Viņas dzīvesbiedrs tika aicināts parādīt personu apliecinošu dokumentu, ko viņš nedarīja, vēlāk sākot agresīvi uzvesties un nepakļauties likumsargu prasībām. Vīrietim tika noformēts protokols par nepakļaušanos un uz vietas tika pieņemts lēmums par nošķiršanu.

Liepājā divi transportlīdzekļu vadītāji pieķerti pārvietojamies ar neatbilstošām riepām

Kā jau informējām, laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam visiem automobiļiem vai autobusiem, kura pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, jābūt aprīkotiem ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos. Vakar, 1.decembrī, visā Kurzemē tika konstatētas divas automašīnas, kuras pārvietojas ar neatbilstošām riepām. Pārkāpumi tika konstatēti Liepājā, kur viena automašīna pārvietojās ar vasaras riepām, taču otra – ar riepām, kuru protektoru dziļums ir nepietiekams.

Salaspilī konflikta laikā starp autovadītājiem tiek sabojāts spēkrats; Valsts policija aicina atsaukties notikušā...

Salaspilī konflikta laikā starp autovadītājiem tiek sabojāts spēkrats; Valsts policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus

Otrdien, 26. novembrī, pulksten 07.35 Salaspilī, pirms Maskavas ielas (autoceļš A6) un Rīgas ielas krustojuma, virzienā uz Rīgu, notika konflikts starp automašīnas Audi A4 un mikroautobusa Mercedes-Benz vadītājiem. Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka konflikta laikā Mercedes-Benz vadītājs, iespējams, sabojājis automašīnas Audi kreisās puses spoguli.

Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Valentīnu Subotu!

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas meklē 1940. gadā dzimušo Valentīnu Subotu, kura pēdējo reizi ar radiniekiem sazinājās šī gada augustā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli