Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Valsts policija kriminālvajāšanai nosūta lietu par advokāta slepkavību Mārupē

Šī gada 29. jūnijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas kriminālvajāšanas uzsākšanai nodeva kriminālprocesu par 2019. gada 20. jūlijā Mārupē veikto advokāta slepkavību, kas saistīta ar laupīšanu. Aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tika aizturētas divas personas, kuras šobrīd atrodas apcietinājumā.

Kriminālvajāšanai nodota lieta par laupīšanu Dobelē

Piektdien, 19. jūnijā, Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļa kriminālvajāšanas uzsākšanai prokuratūrai nodevusi kriminālprocesu par sievietes aplaupīšanu, pielietojot vardarbību, 2019. gada 28. decembrī Dobelē. Par minētā nozieguma izdarīšanu šī gada 26. februārī tika aizturēta iepriekš jau tiesāta persona, kurai tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Valsts policija aicina atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus

27.jūnijā ap pulksten 16:50 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Nīcas novadā, Nīcas pagastā uz autoceļa A11 ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka negadījumā iesaistīta automašīna "Opel" un kravas transportlīdzeklis "Volvo". Sākotnējā informācija liecina par to, ka sieviete, vadot automašīnu "Opel" pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar automašīnu "Volvo".

VID atklāj personu grupu, kas no dezinfekcijas līdzekļa nelegāli ražo alkoholu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde šī gada jūnijā uzsāka kriminālprocesu pret personu grupu, kas nodarbojas ar alkoholisko dzērienu nelikumīgu izgatavošanu, uzglabāšanu, pārvietošanu un iespējamu realizāciju.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 126 ceļu satiksmes negadījumi

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 126 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 20 cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes jomā sastādīti 365 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 16 par ātruma pārsniegšanu, 18 par agresīvo braukšanu, pieci par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Valmieras iecirknis turpina meklēt liepājnieku Edmundu Laurecki

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirknis meklē 1990. gadā dzimušo Edmundu Laurecki, kurš kopš 2020.gada 07.jūnijā atrodas bezvēsts prombūtnē. Pēdējā zināmā atrašanās vieta Kocēnu novadā.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu lietā par interneta vidē izplatītajām ar drošības apdraudējumiem saistītām viltus zi

Šī gada februārī Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 3. nodaļā tika uzsākts kriminālprocess par nepatiesu ar drošības apdraudējumu saistītu ziņu apzinātu izplatīšanu interneta vietnē, kā rezultātā nepamatoti tika traucēts cilvēku miers un valsts un pašvaldību iestāžu darbs. Par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tika aizturēts jaunietis. Izmeklēšana kriminālprocesā tika pabeigta un lieta nodota kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Krustpils novadā atsavinātas 99 700 nelegālās cigaretes

12. jūnijā Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Jēkabpils iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Valsts robežsardzes un VP Latgales reģiona pārvaldes amatpersonām sankcionētas kratīšanas laikā vilciena vagonā atrada un izņēma 39780 cigaretes "Premjer" bez akcīzes markām un 59920 cigaretes "NZ Gold" ar Baltkrievijas akcīzes markām. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Dienesta suns palīdz atklāt nelegālo cigarešu glabāšanas vietas Jēkabpils tirgū

Turpinot darbu nelegālo akcizēto preču jomā, 6. jūnijā Jēkabpils tirgus teritorijā, izmantojot dienesta suni Darvinu, tika atrasti un atsavināti vairāki tūkstoši cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām. Par pārkāpumu ir uzsākta administratīvā lietvedība.

Likumsargi Dobeles novadā konstatē nelikumīgu dīzeļdegvielu un ieroču aprites likuma pārkāpumus

Strādājot nelegālo preču apkarošanas jomā, šī gada 3. jūnijā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa inspektori veica pārbaudi Dobeles novada Annenieku pagastā, kur kāda vīrieša dzīvesvietā tika konstatēti 600 litri dīzeļdegvielas bez jebkādiem izcelsmes dokumentiem, kā arī ieroču un munīcijas glabāšanas noteikumu pārkāpumi. Policijā par abiem pārkāpumumiem tika uzsākta administratīvā lietvedība, bet 8. jūnijā par munīcijas neatļautu glabāšanu tika uzsākts kriminālprocess.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums