Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Valsts policija profilaktisko pasākumu laikā Kuldīgā konstatē pārkāpumus

Aizvadītajā nedēļā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas amatpersonas veica profilaktisku pasākumu kādā mācību iestādes teritorijā, kur konstatēti trīs pārkāpumi. Savukārt vakar tika veikts profilaktiskais pasākums tirdzniecības vietās, kur tika konstatēts viens pārkāpums. Valsts policijā par notikušo ir uzsākti procesi administratīvo pārkāpumu lietās.

Valsts policija turpina darbu aizliegto vielu apkarošanas jomā

Pēdējo divu mēnešu laikā Valsts policija turpina Kurzemes reģionā konstatēt vairākus notikumus saistītus ar narkotisko vielu apriti – lietošanu, glabāšanu un realizāciju. Kopumā 2 mēnešu laikā ir uzsākti 16 kriminālprocesi, kuros likumsargi turpina aktīvu izmeklēšanu, lai lemtu par materiālu tālāku virzību. Vairāki kriminālprocesi jau ir nodoti prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai par narkotisko un psihotropo vielu apriti, tai skaitā arī divi kriminālprocesi, kur Liepājā tika konstatēta psihotropo vielu aprite – glabāšana un realizācija.

Par narkotiku pasūtīšanu "darknetā" aiztur 16 gadus vecu jaunieti

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas š.g. oktobrī par psihotropo vielu pārvietošanu pāri Latvijas Republikas robežai no Nīderlandes Karalistes ar pasta starpniecību aizturējušas 2003.gadā dzimušu Latvijas pilsoni.

Valsts policija aicina atsaukties velosipēda īpašnieku

Trešdien, 28. oktobrī, Jelgavā, Zirgu ielā 47A, tika atrasts bez uzraudzības atstāts sarkans velosipēds "ZZK".

Valsts policija aicina atsaukties telefona īpašnieku

Vakar Liepājā kāds vīrietis atrada mobilo telefonu "HTC One mini 2" pelēkā krāsā un nogādāja to policijā. Valsts policija aicina aplūkot attēlu ar telefonu un atsaukties tā īpašnieku.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par seksuālu vardarbību pret mazgadīgu zēnu

Šā gada maijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē tika saņemta informācija par to, ka kādā īpašumā ticis seksuāli izmantots mazgadīgs zēns. Likumsargi uzsāka kriminālprocesu, kura izmeklēšana šobrīd ir pabeigta un tas ir nodots prokuratūrai ierosināt turpināt procesu medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu noteikšanai.

Pabeigta izmeklēšana lietā par preču zīmes "Calvin Klein" nelikumīgu izmantošanu

Valsts policija pagājušā gada nogalē nonāca pa pēdām personai, kas nodarbojās ar "Calvin Klein" preču viltojumu ievešanu Latvijas teritorijā un izplatīšanu lielā apmērā kādā apģērbu veikalā Rīgā. Šo nelikumīgo darbību rezultātā preču zīmju īpašniekiem ir nodarīts kaitējums 21 768,00 eiro apmērā. Šomēnes Valsts policijas Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa ir pabeigusi izmeklēšanu šajā kriminālprocesā un lietu nodevusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Valsts policija kriminālvajāšanai nodod kriminālprocesu par sutenerismu

Šī gada 21 oktobrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki pabeidza izmeklēšanu un nosūtīja prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu par sutenerismu personu grupā. Par minēto noziegumu divām personām piemērots aizdomās turēto statuss. Noskaidrots, ka seksuāli rakstura pakalpojumi tika sniegti kādā dzīvoklī Bolderājā un suteneru pakļautībā bijušas vairākas sievietes.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par sievietes slepkavību Liepājā

Šā gada sākumā Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Liepājā, kādā dzīvoklī tika atrasts sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Valsts policijas Liepājas iecirkņa amatpersonas uzsāka izmeklēšanu kriminālprocesā par slepkavību un aizturēja kādu personu. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas ir nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Lai izvairītos no administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanas, autovadītājs policistam piedāvā 100 eiro kukuli

Sestdien, 17. oktobrī, 1952. gadā dzimis vīrietis Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Jēkabpils iecirkņa amatpersonai piedāvāja samaksāt 100 eiro, lai izvairītos no administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanas par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums