Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Latvijā līdz šim vērienīgākā naudas viltošanas lieta nodota kriminālvajāšanas uzsākšanai

Valsts policija pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par viltotu 100,00 ASV dolāru banknošu izgatavošanu, glabāšanu un izplatīšanu, kopumā sastādot 3,5 miljonus, kas bijis līdz šim lielākais konstatētais viltotas naudas daudzums Latvijā. Aizturētā noziedzīgā grupa sešu personu sastāvā Rīgā viltotos ASV dolārus izplatījusi ne tikai Latvijā, bet arī Anglijā un ASV.

Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošu sievieti ar bērnu.

1994.gadā dzimusī Agnese Leščinska kopā ar savu mazgadīgo dēlu Danielu Leščinski, kurš dzimis 2015. gadā, 15. jūnijā izgāja no savas dzīvesvietas Jūrmalā, Dubultu mikrorajonā, un kopš 19.jūnija vairs nav sazvanāma.

Lāčplēša ielā notriekta gājēja; Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus

Šā gada marta vidū Rīgā, Lāčplēša ielā, autovadītājs ar BMW spēkratu uzbrauca gājējai.

Valsts policija aicina atsaukties attēlos redzamo mantu īpašniekus

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti kratīšanas laikā ir atsavinājuši dažādas mantas.

Laika posmā no 22. līdz 26.jūnijam policija reidos pieķērusi 70 šoferus alkohola reibumā; visvairāk Jāņu dienā - 22

Šogad Līgo svētku reidos policija pieķērusi 70 šoferus, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, bet četrus – narkotisko vielu ietekmē. Tāpat svētku brīvdienās fiksēti 265 ceļu satiksmes negadījumi, kuros dzīvību zaudējuši trīs cilvēki, bet 70 guvuši traumas. Savukārt par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu kopumā sastādīti 1000 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Par Raiņa un Aspazijas vasarnīcas apzagšanu aizturēts vīrietis; nozagtie eksponāti atgūti

22. jūnijā Valsts policija aizdomās par dienu iepriekš izdarītu zādzību no Raiņa un Aspazijas vasarnīcas aizturēja 1983. gadā dzimušu vīrieti. Vīrietis bija apmeties kādā Rīgas hostelī. Turpat atrasti un atsavināti arī nozagtie muzeja eksponāti – tintnīca, spalvaskāts un rakstāmmašīna. Aizturētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Raiņa un Aspazijas vasarnīcā nozagti vērtīgi eksponāti; Valsts policija aicina atpazīt aizdomās turēto

Vakar Raiņa un Aspazijas vasarnīcā tika nozagti muzeja eksponāti – tintnīca, spalvaskāts un rakstāmmašīna. Nozagta priekšmetu aptuvenā vērtība ir apmēram 14 000 eiro. Valsts policija aicina atpazīt aizdomās turēto personu, zvanot pa tālruņa numuru 67075154, 67075111, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Nedēļas bilance: izņemtas 6 tonnas nelegālā alkohola, 110 tūkstoši cigarešu un aizvērtas 2 nelikumīgas alkohola ražotnes

Valsts policija mērķtiecīga darba rezultātā vairākās vietās Latvijā pagājušajā nedēļas izskaņā vien izņēmusi ievērojamu skaitu nelegālo akcizēto preču. Kopumā šajās dienās likumsargi izņēmuši teju 6 tonnas alkoholiskā dzēriena, kuru izcelsmi skaidros ekspertīzēs un 110 tūkstošus cigarešu bez Latvijas akcīzes markām. Tāpat Pierīgā aizvērtas divas nelikumīgas alkohola ražotnes.

Valsts policija meklē attēlā redzamo personu.

Attēlā redzamais vīrietis tiek meklēts par zādzības izdarīšanu. Vīrietim tiesa piemēroja cietumsodu, taču viņš no šī soda izciešanas izvairās.

Aknīstes pagastā policija atsavina lielu daudzumu nelegāli glabātu munīciju, notikuma vietā atsavināti arī ieroč...

Aknīstes pagastā policija atsavina lielu daudzumu nelegāli glabātu munīciju, notikuma vietā atsavināti arī ieroči un cigaretes

Vakar, 20.jūnijā, Aknīstes pagastā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa policijas darbinieki vienā no viensētām, 1947.gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā atsavinājuši ievērojamu daudzumu nelikumīgi glabātu munīciju, kā arī ieročus un nelegāli glabātas cigaretes.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  jämföra smslån  parkets  dūmvadi  autoserviss