Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Ceļu satiksmes negadījumā cieš velosipēdiste; VP aicina atsaukties aculieciniekus

Šī gada 21.maijā ap pulksten 17.00 Ķekavas novadā uz autoceļa Rīga – Bauska, pretī tirdzniecības centram "A7", pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu, iespējams, baltas krāsas transportlīdzekli uz neregulējamas gājēju pārejas uzbrauca nepilngadīgai velosipēdistei un notikuma vietu pameta.

Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Arturu Ozoliņu

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde meklē 1978. gadā dzimušo Arturu Ozoliņu, kurš pēdējo reizi redzēts 1. jūlijā 2018. gadā Rīgā, Sila ielā, un kopš šī brīža nav informācijas par viņa atrašanās vietu.

Par ceļu satiksmes negadījumu Liepājā - automašīnas sadursmi ar vilcienu

23.maijā ap pulksten 15:40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Atslēdznieku ielā, ostas teritorijā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – automašīnas sadursme ar vilcienu. Noskaidrots, ka 1974.gadā dzimis vīrietis vadīja transportlīdzekli "Mercedes-Benz Sprinter" un nepilnīgi izpildīja ceļa zīmes numur 207. "Neapstājoties tālāk braukt aizliegts" prasības.

Valsts policija uz aizdomu pamata par sievietes saduršanu aiztur vīrieti

24.maijā ap pulksten 03:40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Flotes ielā kādā no daudzdzīvokļu nama dzīvokļiem ir sadurta sieviete. Sievietei konstatēta durta brūce kājas augšstilbā un viņa nogādāta medicīnas iestādē. Noskaidrots, ka viņai ar draugu alkohola koplietošanas laikā bija izcēlies konflikts, kā rezultātā vīrietis viņai nodarījis miesas bojājumus.

Valsts policijas Liepājas iecirknis aicina atsaukties iedzīvotājus !

Šā gada 14.maijā Otaņķu pagastā konstatēts, ka ir uzlauzta garāža un no tās nozagtas dažādas mantas, tostarp krosa motocikls Kawasaki KX450F, kurš ir bez numura zīmes un nav arī reģistrēts. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā.

Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par slepkavības mēģinājumu – uzbrukumu ārstam

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par slepkavības mēģinājumu Ventspilī, kādā medicīnas iestādē un nodevušas to prokuratūrai. Aizdomās turētais saskaņā ar ekspertīzi ir atzīts par nepieskaitāmu, tāpēc viņam ir ieteikts piemērot medicīniska rakstura piespiedu līdzekli.

Diennakts uzziņa

Pagājušajā diennaktī valstī reģistrēts 81 ceļu satiksmes negadījums.

Valsts policija atklāj desmit gadu senu Ogrē izdarītu slepkavību

Šā gada aprīlī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi mērķtiecīga darba rezultātā ir atklājuši desmit gadu senu Ogrē izdarītu sievietes slepkavības lietu. Šobrīd kriminālprocesā turpinās izmeklēšana un darbs, lai jau tuvākajā laikā procesu varētu nodot prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Aizturēts skolas direktors, kurš ilgstošā laika periodā organizējis darbinieces fiktīvu nodarbināšanu

Šā gada maijā Valsts policija aizturēja kādas Jūrmalas skolas direktoru, kurš tiek turēts aizdomās par organizētā grupā izdarītu noziegumu – kādas sievietes fiktīvu nodarbināšanu, viltojot dokumentus. No šīm noziedzīgajām darbībām ilgstošā laika periodā ienākumus guva gan pats skolas direktors, gan viņa vietnieks, gan minētā sieviete. Šobrīd pret iesaistītājām personām ir uzsākts kriminālprocess un skolas direktoram piemērots aizliegums pildīt līdzšinējos amata pienākumus.

VIDEO: Policisti nakts melnumā Bolderājas mežā tvarsta trīs kazas

Trešdien, 15.maijā, pulksten 22.40 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz Bolderāju, kur kāds pāris mežā bija sastapis trīs kazas.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli