Ziņas | Latvija | Kriminālziņas, negadījumi


Valsts policija uz aizdomu pamata par laupīšanu Liepājā aiztur divus jauniešus

Piektdien, 8.novembrī, ap pulksten 02:40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Krūmu ielā kādam vīrietim piedraudot ar vardarbību un fiziski ietekmējot, tika atņemta nauda un mantas. Vīrietis ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē.

Valsts policija pie kāda vīrieša konstatē gandrīz 38 tūkstošus cigaretes, izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu ievērojamā apmērā, kur pie vīrieša automašīnā un īpašumā tika atrastas un konfiscētas 37 800 cigaretes.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu pirms desmit gadiem Ogrē izdarītas slepkavības lietā

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi pabeiguši izmeklēšanu un prokuratūrai nodevuši kriminālprocesu par pirms desmit gadiem Ogrē izdarītu slepkavību. Mērķtiecīga darba rezultātā šā gada aprīlī slepkavība tika atklāta un aizdomās par noziegumu tika aizturēta bojāgājušās darba kolēģe.

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Krapes pagastā

Šī gada 26. oktobrī pulksten 20.57 Ogres novadā, Krapes pagastā, uz autoceļa P80 Tīnūži-Koknese (48 km), notika sadursme starp gaiši pelēkas krāsas automašīnu Renault un tumši zilas krāsas automašīnu VW Passat, kā rezultātā negadījumā bojā gāja automašīnas VW Passat vadītājs.

Diennakts uzziņa

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 85 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši astoņi cilvēki un viens gājis bojā.

Samazinās atļauto braukšanas ātrumu uz Dienvidu tilta

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no 11.novembra tiks samazināts maksimāli atļautais braukšanas ātrums uz Dienvidu tilta.

VNĪ izvērtē negadījuma apstākļus saistībā ar nelaimes gadījumu Smilšu ielā 1

Piektdien, 8. novembrī personu apvienībai SIA "Delta Constructions" un SIA "SCM Latvia", veicot jumta nomaiņas darbus Smilšu ielā 1, Rīgā, notika nelaimes gadījums. Veicot būvdarbus no ēkas jumta nokrita cilvēks, kurš notikuma vietā miris.

Valsts policija liepājnieka dzīvesvietā konstatē rūpnieciskus iepakojumus ar psihotropām vielām

Šā gada septembra beigās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki konstatēja, ka kāds liepājnieks pie sevis glabā psihotropās vielas. Šobrīd Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par psihotropo vielu glabāšanu, kā arī par šaujamieroča būtisko sastāvdaļu glabāšanu bez attiecīgas atļaujas un nodevusi to tālāk prokuratūrai lemšanai par apsūdzības celšanu.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par četrgadīga zēna pavešanu netiklībā un seksuālu izmantošanu

Pagājušā gada vidū Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka vīrietis Kurzemē ir seksuāli izmantojis četrus gadus vecu zēnu, kurš no vīrieša bija atkarīgs ģimenisku attiecību dēļ. Izmeklēšanas laikā tika iegūti pierādījumi par divām epizodēm. Šobrīd Valsts policija ir pabeigusi kriminālprocesa izmeklēšanu un nodevusi to prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu lietā par pusaudzes slepkavību Bolderājā

Pagājušonedēļ Valsts policija pabeidza izmeklēšanu lietā par piecpadsmit gadus vecas meitenes slepkavību, kas tika izdarīta šā gada jūnijā Bolderājā. Jau ziņots, ka šovasar neilgi pēc mirušās jaunietes atrašanas Buļļupes kanālā aizdomās par slepkavību tika aizturēti divi bojāgājušajai pazīstami vīrieši. Izmeklēšanas laikā ir iegūta informācija, ka bojāgājusī meitene tikusi izvarota un vēlāk nogalināta.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli