Jauni un traki! Pievienojies!

"Jauni un traki, bet turamies rāmjos," saka Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes jaunieši, kas kļuvuši par brīvprātīgajiem, uzdrošinoties izmainīt cilvēku ikdienas – padarot tās labākas un interesantākas.

Sākoties jaunajam mācību gadam, Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Dobeles nodaļa aicina jauniešus pievienoties savam pulkam.

Iesaistoties vienā no lielākajām jauniešu apvienībām Latvijā, Tev tiks sniegta iespēja veicināt zināšanu, prasmju un iemaņu attīstību, uzzināt par sociālās līdzdalības formu, par darbu bez atlīdzības sabiedrības interesēs – brīvprātīgo darbu. Tā ir lieliska iespēja, lai iegūtu jaunus atraktīvus, jautrus un saprotošus draugus!

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Dobeles nodaļas sapulces notiek katru sestdienu pulksten 14.00. Nāc uz Brīvības ielu 3, kur otrajā stāvā uzzināsi, ko jaunieši dara, brīvprātīgi iesaistoties Latvijas Sarkanā Krusta aktivitātēs!

Uzzini vairāk! E-pasts: Dobele@lskj.lv, lapa: http://www.draugiem.lv/DSK, Twitter @LSKJDobele, tālrunis: 27147327, adrese: Brīvības iela 3, Dobele, LV-3701.

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes
brīvprātīgo komanda
Aivis Majors ar komandu

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums