Ziņas | Tehnoloģijas


Android paredzēts banku Trojas zirgs Ginp sola par maksu parādīt ar Covid-19 inficētos apkārtnē — neuzķerieties ...

Android paredzēts banku Trojas zirgs Ginp sola par maksu parādīt ar Covid-19 inficētos apkārtnē — neuzķerieties uz šīs ēsmas

2020. gada 26. martā

Bēdīgi slavenais banku Trojas zirgs Ginp, kas februārī ieguva spēju ievietot viltus īsziņas parastas īsziņu lietotnes iesūtnē, tagad ir ieguvis jaunu funkcionalitāti, kas izmanto jaunāko pandēmiju.

Kaspersky risinājumi pusgadu par brīvu medicīnas iestādēm

2020. gada 24. martā
Kaspersky par brīvu uz pusgadu* medicīnas iestādēm visā pasaulē piešķirs licences risinājumiem - aizsardzibai pret kiberdraudiem. Ir runa par organizācijām domātajiem izstrādājumiem galiekārtu un mākoņinfrastruktūru aizsardzībai Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus, Kaspersky Security for Microsoft Office 365, Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced un Kaspersky Security for Virtual and Cloud Environments.

Kaspersky par steidzamu attālu darba vietu nodrošināšanu

2020. gada 20. martā
Valdības, uzņēmumi un citas organizācijas Eiropā arvien neatlaidīgāk mudina strādāt mājās, lai palēninātu Covid-19 koronavīrusa izplatīšanos. Šis pasākums neapšaubāmi ir efektīvs, lai izlīdzinātu koronavīrusa izplatības līkni, taču ir jāņem vērā ar šo pārmaiņu saistītie kiberriski. Kaspersky eksperti pauž bažas un padomus saistībā ar uzņēmumu pārejas procesu uz attālām darba vietām.

Kaspersky par steidzamu attālu darba vietu nodrošināšanu

2020. gada 20. martā
Valdības, uzņēmumi un citas organizācijas Eiropā arvien neatlaidīgāk mudina strādāt mājās, lai palēninātu Covid-19 koronavīrusa izplatīšanos. Šis pasākums neapšaubāmi ir efektīvs, lai izlīdzinātu koronavīrusa izplatības līkni, taču ir jāņem vērā ar šo pārmaiņu saistītie kiberriski. Kaspersky eksperti pauž bažas un padomus saistībā ar uzņēmumu pārejas procesu uz attālām darba vietām.

27 komandas hakatonā HackForce strādā pie idejām koronavīrusa krīzes mazināšanai

Jau kopš vakardienas hakatona HackForce ietvaros 28 komandas strādā pie idejām, kuras potenciāli varētu risināt un samazināt koronavīrusa krīzes sekas. Šobrīd naudas balvu fonds ir sasniedzis 39 000 eiro, kuru savā starpā sadalīs daudzsološākās idejas un izmantos ideju tālākai attīstībai.

Superstalkerprogrammatūra lasa ziņapmaiņas lietotnes un var atbloķēt uzraudzītas ierīces

2020. gada 17. martā
Kaspersky pētnieki ir atraduši jaunu stalkerprogrammatūras — komerciālas programmatūras, ko parasti izmanto lietotāju partneru vai kolēģu slepenai novērošanai, — paraugu, kura funkcionalitāte aizstāj visas iepriekš sastaptās programmatūras. Par MonitorMinor nosauktā programmatūra ļauj stalkeriem slepeni piekļūt visiem datiem un sekot līdzi darbībām izsekojamajās ierīcēs, kā arī populārākajos ziņapmaiņas pakalpojumos un sociālajos tīklos.

Kāds grib nozagt jūsu cepumus — šoreiz digitālos

2020. gada 12. martā
Kaspersky eksperti ir novērojuši divas jaunas operētājsistēmai Android paredzētas ļaunprogrammatūru modifikācijas, kas kopīgi var nozagt pārlūka un populāras sociālo tīklu vietņu lietotnes ievāktās sīkdatnes un pēc tam ļaut zagļiem slepus pārņemt upura kontu, lai izplatītu dažādus ļaunprātīgus materiālus.

Neraugoties uz drošības riskiem, 61 % uzņēmumu jau izmanto lietu interneta platformas

Jauns Kaspersky pārskats "Kopā ar superspējām nāk superatbildība: lietu interneta priekšrocības un problēmas uzņēmumos" liecina, ka lietu interneta komercdarbības platformu izmantošana ar katru gadu palielinās gandrīz visās nozarēs. 2019. gadā teju divas trešdaļas (61 %) uzņēmumu visā pasaulē ieviesa lietu interneta izmantošanu. Uzņēmumu ieguvumi no šīs tehnoloģijas ir ietaupījums, jaunas ienākumu plūsmas un lielāka ražošanas efektivitāte, taču fakts, ka 28 % organizāciju piedzīvo pret satīklotām ierīcēm vērstus kiberdrošības incidentus, liecina arī par nepieciešamību rūpīgi aizsargāt lietu internetu.

Mūsdienu bērni — un kur viņus meklēt: 79 % vecāku Latvijā neseko līdzi bērnu atrašanās vietai

2019. gada 4. martā
Senāk vecāki vienmēr centušies noteikt ģeogrāfiskās robežas, kur bērni drīkst vai nedrīkst doties. Tagad ir vēl viena iespēja uzraudzīt bērna atrašanās vietu — sekot tai līdzi, izmantojot specializētu programmatūru, tomēr Kaspersky veiktā īpašā vecāku aptauja liecina, ka to saprot tikai nedaudzi vecāki Latvijā.

Latviju starptautiskajā konkursā Creative Business Cup 2020 Kopenhāgenā pārstāvēs uzņēmums WinGo Deposit

Starptautiskā konkursa Creative Business Cup 2020 (CBC) nacionālās atlases finālā uzvaru guva WinGo Deposit. Uzvarētājs saņem 3000 EUR naudas balvu un iespēju pārstāvēt Latviju konkursa finālā Dānijā vairāk nekā 50 pasaules kreatīvāko uzņēmumu konkurencē. Cīņa notiks gan par pasaulē radošākā start-up uzņēmuma titulu un galveno naudas balvu 7000 EUR apmērā, gan arī par starptautisko investoru uzmanību.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi