Ziņas | Tehnoloģijas


LG saņems 2020. gada CES inovāciju balvas

Patērētāju tehnoloģiju asociācija (CTA) izceļ LG OLED televizoru ar "Labākās inovācijas" godalgu

Patērētāju tehnoloģiju asociācija (CTA) atzinīgi novērtējusi LG Electronics (LG) revolucionārās tehnoloģiju un dizaina inovācijas, uzņēmumam piešķirot vairākas 2020. gada CES Inovāciju balvas, tostarp "Labākās inovācijas" godalgu (Best of Innovations Award) par LG OLED televizora tehnoloģiju. Tādējādi šis ir astotais gads pēc kārtas, kad LG OLED televizori, sadzīves iekārtas un viedtālruņi saņēmuši CES Inovāciju balvas, kas ir oficiāla nozares atzinība inovatīvākajiem produktiem.

Jaunieši noteikuši svarīgākās viedtālruņu funkcijas

Baterijas darbības laiks, telefona atmiņas lielums, triecienizturība, kameras kvalitāte un lietošanas vieglums, un – cena! Saskaņā ar Statista pētījuma datiem šīs ir piecas svarīgākās viedtālruņos pieejamās funkcijas pasaules iedzīvotājiem. Un kā ir ar Tevi?

Mākslīgā intelekta attīstība un kiberdrošības risku novēršana ir Huawei nākamo gadu izaicinājums

Ķīnas elektroierīču un telekomunikāciju ražotāja Huawei pārstāvji preses konferencē Rīgā, informēja par uzņēmuma jaunākajām tehnoloģijām, inovācijām, biznesa plāniem, 5G ieviešanu un situāciju kiberdrošības jomā.

Apdomīgi un atbildīgi: Kaspersky noskaidrojis interneta lietotāju uzvedības modeļus Latvijā

2019. gada 7. novembrī
Kaspersky veica pētījumu, lai trijās Baltijas valstīs — Latvijā, Lietuvā un Igaunijā — izanalizētu elektronisko ierīču lietotāju faktisko situāciju kibernoziedzības un kiberdrošības jautājumos. Pētījums tika veikts saistībā ar uzņēmuma rīkoto kampaņu "Digitālās paģiras", lai konkretizētu riskus, ar kādiem var sastapties interneta un sociālo tīklu lietotāji, kad viņi rīkojas vieglprātīgi.

Mūžilgas paroles bīstamība: Kaspersky pievērš uzmanību dažiem nepietiekami novērtētiem biometrijas aspektiem

2019. gada 5. novembrī
Mūsdienās tradicionālās paroles ir vājā vieta, jo datu noplūdes notiek diezgan bieži. Arvien vairāk uzņēmumu nolemj mainīt pieeju un ieviest biometriju, tomēr neviens nav pasargāts no personu identificējošas informācijas zādzības, un jau patiešām ir bijuši vairāki biometrisko datu noplūdes gadījumi.

Jauns risinājums dronu izraisītu privātuma un drošības risku apkarošanai

2019. gada 1. novembrī

Kaspersky ir laidis klajā jaunu risinājumu, kas ir izstrādāts, lai palīdzētu organizācijām un īpašumu saimniekiem aizsargāties pret civilo dronu neatļautu piekļuvi. Izmantojot neparastu vairāku sensoru kombināciju, tostarp uzņēmuma izveidotu jaunu pieeju dronu noteikšanai ar lāzerskenēšanu, un mašīnmācīšanās tehnoloģijas, Kaspersky Antidrone var automātiski pamanīt un identificēt bezpilota lidaparātu, kā arī neļaut tam iekļūt aizliegtās zonās. Tas viss tiek izdarīts, nesabojājot ierīces.

Digitālās ēras izaicinājums: roboti cilvēkiem darbu neatņems, tomēr būsim spiesti apgūt jaunas prasmes

Saskaņā ar Pasaules ekonomikas foruma datiem tiek prognozēts, ka līdz 2022. gadam globālajā darba tirgū būs nepieciešami 133 miljoni profesionāļu, kas saistīti ar IT jomu. Dažu nākamo gadu laikā desmit pieprasītākās profesijas būs: datu analītiķi, mākslīgā intelekta un mašīnmācības speciālisti, uzņēmumu vadītāji un rīkotājdirektori, programmatūru un lietotņu izstrādātāji, tirdzniecības un mārketinga speciālisti, lielo datu analītikas un digitālās transformācijas speciālisti, jauno tehnoloģiju speciālisti, organizācijas attīstības un IT pakalpojumu speciālisti.

Cēsis: Pašvaldībai bezatkritumu dzīvesveids ir tikpat svarīgs kā budžeta plānošana

Šī gada vidū Cēsu pašvaldība iniciatīvas "Tīri.Labi." ietvaros apņēmās kļūt par bezatkritumu pilsētu, ieviešot bezatkritumu dzīvesveida pamatprincipus kā pašvaldības, tā vietējo uzņēmumu un iedzīvotāju līmenī. Tuvojoties gada nogalei un iniciatīvas noslēgumam Cēsīs, gan pašvaldības pārstāvji, gan iedzīvotāji un bezatkritumu dzīvesveida aktīvisti dalās pirmajos secinājumos par Cēsu pilsētas potenciālu ceļā uz bezatkritumu pilsētas statusu.

Kaspersky atver publisku piekļuvi apdraudējumu analīzes pamatfunkcijām

2019. gada 28. oktobrī
Kaspersky apdraudējumu informācijas portāls ir vienots piekļuves punkts uzņēmuma informācijai par apdraudējumiem, kas sniedz visus Kaspersky savāktos datus un atziņas par kiberuzbrukumiem. Tas palīdz lielajiem uzņēmumiem laikus izmeklēt apdraudējumus un reaģēt uz tiem. Ar jaunāko portāla atjauninājumu Kaspersky, kura virsuzdevums ir veidot drošāku pasauli, tagad padara šo dziļas apdraudējumu analīzes rīku pieejamu plašākai reaģētāju uz incidentiem un drošības vadības centru (SOC) analītiķu auditorijai, kas strādā gan savos, gan pārvaldītas drošības pakalpojuma sniedzēju (MSSP) uzņēmumos.

Pusē uzņēmumu sievietes ir nepietiekami pārstāvētas kiberdrošības jomā, bet tikai 37 % uzņēmumu ir īpašas...

Pusē uzņēmumu sievietes ir nepietiekami pārstāvētas kiberdrošības jomā, bet tikai 37 % uzņēmumu ir īpašas iniciatīvas, lai risinātu šo jautājumu
2019. gada 25. oktobrī
45 % lielo uzņēmumu sieviešu īpatsvars IT drošības nodaļā ir mazāks nekā pārējā uzņēmuma darbaspēka vidū, taču "451 Research" veiktajā drošības vadītāju aptaujā konstatēts, ka tikai 37 % šo organizāciju ir ieviestas vai ir izskatīta iespēja piemērot oficiālas programmas, kas iesaistīs kiberdrošības aizsardzībā vairāk sieviešu.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli