BODYART® treniņa un Gustava Klimta un Vinsenta van Goga multimediālo izstāžu apvienojums


Publicitātes foto
14. augustā pulksten 8.00 Digital Art House norisināsies savā ziņā vienreizīgs sarīkojums - BODYART® rīts "When Art meets BODYART®". "Ir pagājis gads kopš iepriekšējā sarīkojuma, kas apvienoja multimediālu izrādi un austrumniecisku BODYART® treniņu. Tas nozīmē, ka ir pienācis īstais laiks to atkārtot! Dalībnieki varēs ienirt ļoti īpašā gaisotnē, kas radīta ar nepārspējamu meistaru glezniecības, Austrumu meditatīvo vingrinājumu un nomierinošas mūzikas apvienojuma palīdzību.

Kā zināms, BODYART® pamatā ir Austrumu filozofijas iņ un jan princips, bet šī veida treniņu nolūks ir cilvēka kā vienota veseluma — viņa dvēseles, ķermeņa un prāta — vispusīga attīstība. Savukārt šo treniņu apvienojums ar dižo mākslinieku gleznu multimediālu demonstrējumu neapšaubāmi uzlādēs visus dalībniekus ar enerģiju un iedvesmu,” saka radošās aģentūras „Monowhite” direktors un BODYART® rīta "When Art meets BODYART” rīkotājs Jurijs Getalo.

Sarīkojuma gaitā visi interesenti varēs ne tikai izmēģināt īpašo funkcionālā un holistiskā treniņa veidu BODYART®, bet arī skatīt multimediālās izstādes: Gustava Klimta „No mīlestības līdz nāvei” un Vinsenta van Goga „Vēstules Teo”.

„Ne velti mēdz teikt, ka veselā miesā mājo vesels gars: gan mākslas, gan treniņu, kuru pamatā ir Austrumu filozofija, nolūks ir sakārtot domas un harmonizēt cilvēku. Tieši tāpēc mēs nolēmām piedāvāt saviem viesiem vienreizīgas izjūtas: treniņu apvienojumā ar nepārspējamu mākslinieku gleznu multimediālo izstādi — un tas viss nomierinošas mūzikas pavadījumā. Šāds rīta sarīkojums neapšaubāmi noskaņo uz neparastu radošo vilni un ražīgu darbu un noteikti ļoti iedvesmo! Sarīkojuma noslēgumā visiem apmeklētājiem, protams, tiks piedāvāta tasīte uzmundrinošas rīta kafijas un neliela rīkotāju dāvana,” stāsta J. Getalo.

"BODYART® pamatā ir austrumu filozofijas Iņ un Jaņ polaritāšu princips, un šīs treniņu sistēmas mērķis ir cilvēka kā vienota veseluma trenēšana, tā aptverot ķermeni, prātu un dvēseli. Šī treniņu sistēma apvieno sevī labāko un terapeitiski iedarbīgāko no fizioterapijas, ārstnieciskās vingrošanas, jogas, elpošanas tehnikām, japāņu Do In, Čī (Qi) kustībām, klasiska spēka un lokanības treniņa, stiepšanās vingrinājumiem, kā arī īpašus BODYART® oriģinālos vingrojumus. Rezultātā ir radīta unikāla treniņu sistēma, kas ne vien trenē un līdzsvaro ķermeni fiziski, bet rada arī meditatīvu efektu, mazina stresu un spriedzi un sniedz garīgu līdzsvaru.

aģentūra Monowhite
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums