Skaistumkopšanas studija Melinda - atslēga sievietes skaistumam

Skaistumkopšanas studija Melinda piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas ļaus sajusties īpaši ikvienai sievietei, pateicoties meistares pieredzei un individuālajai pieejai katram klientam.

Skaistumkopšanas studijā Melinda tiek piedāvāti dažādi pakalpojumi, kas ļaus sajusties īpaši ikvienai sievietei. 

Studija ir mans lolojums un manas otrās mājas, kur darbojos es - meistare Linda. Skaistumkopšanas jomā esmu jau vairākus gadus. Esmu ieguvusi arī godalgotas vietas skropstu pieaudzēšanā un uzacu veidošanā aizvadītā gada Dalila Beauty Cup čempionātā.

Savā studijā es piedāvāju izveidot grimu un frizūru kādam nozīmīgam svētku pasākumam vai fotosesijai. Sievietēm, kurām patīk darboties pašām, ir iespēja iemācīties izveidot ikdienas vai svētku meikapu. To var izdarīt, piesakoties uz individuālo nodarbību. Nodarbība ir izplānota tā, ka divu stundu laikā ļauj apgūt to, kas ir jāzina jebkurai sievietei, lai varētu izceltu savu dabisko skaistumu.

Tiek piedāvātas arī ilgnoturīgākas procedūras kā uzacu korekcija un krāsošana vai laminēšana, un skropstu pieaudzēšana vai to laminēšana.

Sievietēm, kam patīk pavisam naturāla izskata skropstas, varu ieteikt izvēlēties skropstu laminēšanu, jo pēc procedūras ikdienā var turpināt visu darīt bez ierobežojumiem, taču skropstiņas būs izteiksmīgākas, izveidotā atliekuma dēļ.

Dabisku efektu var panākt arī ar skropstu pieaudzēšanu, jo ir iespējams izvēlēties arī brūnas krāsas skropstas, kas maksimāli saplūst ar dabiskajām skropstām. Ir iespēja arī izveidot pamanāmāku efektu gan ar klasikas, gan ar apjoma tehnikas palīdzību. 

Arī uzacis ir iespējams padarīt izteiksmīgākas, veicot uzacu modelēšanu un krāsošanu ar permanento krāsu vai hennu. Uzacīm ir iespējams veikt arī laminēšanu, kas padarīs uzacis vizuāli apjomīgākas un sakārtotākas. Šī procedūra ir piemērota arī vīriešiem, kuri vēlas padarīt uzacu matiņus pakļāvīgākus. Es vairāk pieturos pie dabiska izskata veidošanas, kas nozīmē, ka netaisu melnas un pārzīmētas uzacis, jo visam ir jābūt gaumīgi un harmoniski jāsakrīt ar klienta koptēlu.

Seja ir pirmais, kas tiek pamanīts cilvēkā. Tai ir jābūt koptai un visas šīs procedūras ļauj atvieglot ikdienas rītus sievietēm un justies pārliecinātākām arī bez kosmētikas uzklāšanas, jo pamostoties no rīta izskatīsies lieliski, pateicoties ietonētām uzacīm un pieaudzētajām skropstām.

Kā arī nekas nevar būt labāks kā apgūt zināšanas par to kā pareizi krāsoties ikdienā, kādus līdzekļus izmantot un kā ātri un efektīvi uzkrāsoties svarīgam pasākumam.

Aicinu visas dāmas, kuras novērtē kvalitāti un individuālu pieeju, uz savām mājīgajām telpām pašā Rīgas centrā - Artilērijas ielā 2/4. Blakus atrodas arī C zonas autosstāvieta.

 

Linda Gabrāne
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums