Ziņas | Latvija | Veselība, skaistums


Divos virslīgas klubos konstatēti četri COVID-19 saslimšanas gadījumi

Divos virslīgas čempionāta klubos konstatēti kopumā četri attiecīgo klubu administrācijas darbinieku vai apkalpojošā personāla pārstāvju COVID-19 saslimšanas gadījumi. Visas pakārtotās darbības tiek veiktas ciešā sadarbībā ar attiecīgajām iestādēm. Visos virslīgas klubos ceturtdien, piektdien un turpmākajās dienās tiek veiktas centralizētas COVID-19 pārbaudes.

Jūlija peldūdens kvalitātes pārbaužu rezultāti

Veselības inspekcija ir noteikusi aizliegumu peldēties Rāznas ezera peldvietā Lipuškos un neiesaka peldēties Ragaciema un Salacgrīvas peldvietā, kur mikrobioloģiskais piesārņojums pārsniedz normatīvos noteiktās robežvērtības. Pārējās oficiālajās peldvietās peldēties ir atļauts. Par to liecina Veselības inspekcijas 6. un 7. jūlijā veiktās peldūdens kvalitātes pārbaudes.

No 11.jūlija atjauno atsevišķus Covid-19 izplatības mazināšanai noteiktos ierobežojumus

Ņemot vērā pēdējās dienās novēroto Covid-19 saslimšanas gadījumu skaita pieaugumu, šodien, 10.jūlijā, Ministru kabineta ārkārtas sēdē apstiprināti grozījumi Ministru kabineta noteikumos* un atjaunoti atsevišķi Covid-19 izplatības mazināšanai noteiktie ierobežojumi.

Restorāna Aqua Luna paziņojums medijiem

Veicot visus drošības pasākumus, un, lai novērstu jebkādas bažas klientiem un darbiniekiem, visi restorāna Aqua Luna darbinieki veica Covid-19 testu, kas visiem ir bijis negatīvs.

Ar ASV atbalstu uzsākti celtniecības darbi NMPD brigāžu atbalsta centra paplašināšanai Imantā

Pateicoties ASV Bruņoto spēku Virspavēlniecības Eiropā finansiālajam atbalstam, uzsākti celtniecības darbi Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāžu atbalsta centra paplašināšanai Imantā. Projekta ietvaros tiek celta piebūve esošai ēkai, kurā atradīsies brigāžu mediķu un autovadītāju darbam tik ļoti nepieciešamās telpas, kā arī vieta operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu apkopei. Būvniecības darbus veic Latvijas uzņēmums SIA "Abora" un projektu pārrauga ASV armijas Inženieru korpuss.

Ģimenes ārstu konsultatīvai tālrunis turpmāk zvanus pieņems vakaros un brīvdienās

No pirmdienas, 6.jūlija, ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis pārtrauks darbu 24 stundu režīmā un atsāks strādāt, kā ierasts, nodrošinot konsultācijas laikā, kad ģimenes ārsta prakse nestrādā - vakaros, nakts stundās un brīvdienās. Tāpat kā iepriekš ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa 66016001 darba laiks darba dienās būs no plkst. 17.00 līdz 8.00, savukārt brīvdienās tālrunis strādās visu diennakti.

VM: slimnīcām ir pieejami līdzekļi piemaksu veikšanai Covid-19 izplatības novēršanā iesaistītajam personālam

Veselības ministrija noraida Latvijas Slimnīcu biedrības publiski pausto paziņojumu, ka slimnīcām nebūtu pieejami līdzekļi piemaksu veikšanai ārstniecības personām, kuras iesaistītas Covid-19 izplatības novēršanā.

Piesardzības pasākumi COVID-19 izplatības ierobežošanai ilgstošas sociālās aprūpes institūcijās saglabājas

Lai pasargātu COVID-19 īpašā riska grupā esošās ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās dzīvojošās personas, gan bērnus, gan pieaugušas personas ar smagiem funkcionāliem traucējumiem un hroniskām slimībām, institūcijām arī turpmākajā periodā tiks saglabāti piesardzības pasākumi jeb daļēji ierobežojumi.

Mēs ikviens varam iesaistīties, lai melanoma tiktu atklāta savlaicīgi

Agrīni atklāta melanoma 98% gadījumu neatgriežas, taču ne vienmēr pats slimnieks to pamana un laicīgi dodas pie ārsta. Melanomas pacientu atbalsta biedrības "Soli priekšā melanomai" vadītāja Olga Valciņa ir pārliecināta, ka palīdzīgu roku agrīnā melanomas diagnostikā var sniegt gan to profesiju pārstāvji, kas ikdienā saskaras ar cilvēka ķermeni, gan ikviens no mums. Pamanot uz kāda cilvēka ādas aizdomīgu veidojumu, nevajadzētu klusēt, bet uzrunāt šo cilvēku, jo tā mēs varam glābt viņa dzīvību.

Mazina atsevišķus COVID-19 izplatības mazināšanai noteiktos ierobežojumus

Pēc ārkārtējās situācijas darbības laika beigšanās šā gada 9.jūnijā Covid-19 epidemioloģiskā situācija ir uzlabojusies, tādējādi ir iespējams veikt atsevišķu epidemioloģiskās drošības pasākumu samazināšanu. Par izmaiņām, kas stāsies spēkā no 1.jūlija, šodien, 30.jūnijā, lēma Ministru kabinets.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums