Ziņas | Latvija | Veselība, skaistums


Rīgas Dzemdību namā atklās jaunas dzemdību un grūtnieču aprūpes telpas

24.janvārī plkst.13.00 Rīgas Dzemdību namā, Miera ielā 45 pēc vērienīgiem remonta darbiem atklās mūsdienīgas dzemdību un grūtnieču aprūpes telpas. Jaunajās telpās dzemdētājām un viņu piederīgajiem radīta iespējami mājīga un komfortabla vide, kas palīdzēs īstenot mūsdienīgu, uz pacientu centrētu aprūpes koncepciju ar individualizētu un privātumu respektējošu aprūpi.

Izvēlētas ģimenes, kas saņems bezmaksas palīdzību neauglības ārstēšanai!

21.janvārī neauglības ārstēšanas kampaņas "Labu darot" ietvaros klīnikā "EGV" tika izlozētas četras ģimenes no dažādiem Latvijas novadiem, kas par sabiedrības saziedotajiem līdzekļiem saņems palīdzību neauglības ārstēšanai. 2018. gada laikā ziedojumu kastītēs, kas izvietotas gan veikalu tīklā ELVI, gan pie citiem sadarbības partneriem, neauglības ārstēšanai kopā savākti gandrīz 16 000 eiro.

Pētījums: pacienti augstu vērtē veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti

Latvijas iedzīvotāji visaugstāk vērtē Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta mediķu, ārstu speciālistu un ģimenes ārstu sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus – secināts nesen veiktā pētījumā par pacientu apmierinātību ar veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti Latvijā. Pētījuma rezultāti tiks izmantoti, lai turpinātu uzlabot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti.

Tiks izvēlētas ģimenes, kas saņems bezmaksas palīdzību neauglības ārstēšanai!

21.janvārī plkst. 15.00 neauglības ārstēšanas kampaņas "Labu darot" ietvaros klīnikā "EGV" notiks izloze, lai izvēlētos četras ģimenes no dažādiem Latvijas novadiem.

Aicina piedalīties labdarības akcijā, kurā savāktie līdzekļi tiks ziedoti ar onkoloģiskām slimībām sirgstošiem bērniem

No 8.līdz 10. februārim norisināsies labdarības tirdziņš «No sirds sirdij», kurā, kā ierasts, varēs iegādāties pašmāju amatnieku, rokdarbu meistaru un atsaucīgu cilvēku pašu rokām izgatavotus ziedojumus. Tirdzniecības centrā Spice notiekošajā tirdziņā iegūtie līdzekļi nonāks Bērnu slimnīcas fonda rīcībā, lai palīdzētu sirgstošajiem bērniem.

Jaunā gadā cilvēki apņemas atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, ēst veselīgāk un atmest smēķēšanu

Apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk - BTA), iesākot jauno gadu, veica sabiedrības aptauju par jaungada apņemšanos. Apkopotie dati liecina, ka 73% no aptaujātajām sievietēm jaunajā gadā apņemas nomest liekos kilogramus, pieturēties pie sabalansēta uztura un ēst veselīgāk. Savukārt uzsākt aktīvāku dzīvesveidu vēlas 41% vīriešu, bet atmest smēķēšanu – 36 %.

Gripas epidēmija: Rīgas Dzemdību nams ieviesis karantīnu

Ierobežojumi noteikti māmiņu un jaundzimušo interesēs, un tie nozīmēs, ka pacientus vienlaikus būs atļauts apmeklēt vienai personai bez infekcijas slimību simptomiem.

Latvijā tiek izziņots gripas epidēmijas sākums

Pagājušajā nedēļā Valmierā gripas pacientu skaits sasniedzis epidēmijas slieksni, tāpēc no 15.janvāra Latvijā tiek izziņots gripas epidēmijas sākums, aģentūru LETA informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

Noslēdzies projekts par zobu un mutes higiēnu bērniem saistībā ar veselīgiem uztura paradumiem

2018. gadā LR Veselības ministrija īstenoja "Programmu pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem Latvijā par mutes un zobu veselības veicināšanu saistībā ar veselīga uztura paradumiem". Projekta ietvaros izglītības iestādēs dažādos Latvijas reģionos tika novadītas 1224 nodarbības, kuras kopumā apmeklēja 22 077 bērni no 4 gadu vecuma pirmsskolas izglītības iestādēs un 1. – 2. klašu izglītojamie, tai skaitā bērni ar īpašām vajadzībām.

Labdarības veikala "No nieciņa līdz prieciņam" ieguldījums Dakteru Klauna tālākajā darbā 5 895 euro jeb gandrīz...

Labdarības veikala "No nieciņa līdz prieciņam" ieguldījums Dakteru Klauna tālākajā darbā 5 895 euro jeb gandrīz 100 vizītes pie bērniem

Biedrības Dr.Klauns organizētajā labdarības veikalā "No nieciņa līdz prieciņam" t/c Spice, Rīgā, pārdodot vairākus simtus dažādus rokdarbus, dizaina izstrādājumus, lietas no koka, māla, ādas, izdevies ieņemt 5 895 euro. Tāpat kā aizvadītajos gados, iegūtie ziedojumi tiks novirzīti Dakteru Klaunu darbam ar bērniem Latvijas slimnīcās.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija