3x3 basketbola svētki iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole"

26. un 27. septembrī iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā "Akropole" notiks Latvijas 3x3 basketbola līgas "Top Gun" labāko komandu turnīrs, kas noslēgs vasaras sezonu un ievadīs pamatsacensību seriālu.

Sešos vasaras turnīros Ventspilī, Saldū, Rēzeknē, Liepājā, Ogrē un Jelgavā tika noskaidrotas labākās vīriešu un sieviešu komandas, kas finālposmā cīnīsies par naudas balvu. Turnīrā piedalīsies visi Latvijas labākie 3x3 basketbolisti un labākās basketbolistes, ieskaitot pasaules vicečempionus un nesenos Ungārijas Masters turnīra uzvarētājus Nauri Miezi, Kārli Lasmani, Agni Čavaru un Edgaru Krūmiņu, kā arī Eiropas čempionāta bronzas medaļu ieguvējas Baibu Eglīti un Kristīnu Petermani.

“Latvijas 3x3 basketbola līgas posmi dažādās Latvijas pilsētās parādīja gan mūsu spēlētāju meistarības potenciālu, gan 3x3 basketbola pievilcību skatītāju acīs. Paldies “Akropolei” par viesmīlību, uzņemot mūsu sacensību dalībniekus. Esmu pārliecināts, ka 3x3 basketbola festivāls un tā bagātā pavadošā programma kļūs par aizraujošu notikumu gan dalībniekiem, gan arī daudziem “Akropole” apmeklētājiem,” norāda Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis.

Sestdien, 26. septembrī, no pulksten 10.00 līdz 21.50 notiks grupu turnīri, svētdien, 27. septembrī, no plkst. 11.00 līdz 19.00 – izslēgšanas turnīri.

“Iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” mērķis ir sniegt saviem apmeklētājiem jaunu iepirkšanās un izklaides pieredzi, tieši tāpēc mēs esam lepni, ka tieši “Akropole” būs pirmais iepirkšanās centrs Baltijā, kas savās iekštelpās divu dienu garumā uzņems šādas augsta līmeņa sacensības - Latvijas čempionātu 3x3 basketbolā. Esam pārliecināti, ka 3x3 basketbola svētki “Akropolē” sagādās daudz pozitīvu emociju kā pieaugušajiem, tā arī bērniem,” norāda iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” vadītāja Zane Kaktiņa.

Aizraujošās cīņas basketbola laukumā papildinās konkursi maziem un lieliem skatītājiem ar iespēju tikt pie balvām no “Akropole” un sadarbības partneriem, kā arī dalībnieku sacensības tālmetienu izpildē un īpaša Basketbola muzeja veidotā ekspozīcija. Sagaidāmi muzikālie viesi, būs iespēja noskatīties Ata Klimoviča veidoto basketbola dokumentālo filmu “Komandas mūzika”.

Plašāka informācija par spēlēm un aktivitātēm būs atrodama LBS Facebook lapā, spēles tiešraidē varēs redzēt “3x3 Latvija” YouTube kanālā, kalendāram un rezultātiem var sekot FIBA 3x3 portālā.

LBS
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums