"Eleja" kā pirmā izcīna 24 kilogramus smago Viļņa Grigaļūna piemiņas turnīra kausu


Miesnieki-Vairas public. foto
Regbija klubs "Eleja" sestdien Ropažos uzvarēja Viļņa Grigaļūna piemiņas turnīrā regbijā-7. Ja pašas sacensības notika trešo reizi, pirmoreiz tām bija iespaidīga 24 kilogramus smaga galvenā balva.


Miesnieki-Vairas public. foto

Grigaļūns, kuru regbijā visi pazina kā Džagu, bija izcils sportists pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados, kurš mūžībā aizgāja savas karjeras pilnbriedā. Viņš karjeras ievadā bija perspektīvs boksa smagsvars no Grīziņkalna, kuru regbijā ievilināja Māris Šmits. Viņa treneris regbijā bija Andris Ozols.


Miesnieki-Vairas public. foto


Miesnieki-Vairas- public. foto

Vilnis Grigaļūns spēlēja VEF un RAF meistarkomandās. Iesauka Džaga viņam pielipa no 1960. gada vesterna "Septiņi bezbailīgie”, par prototipu ņemot vienu no filmas varoņiem. Viļņa Grigaļūna dzīves ceļš diemžēl aprāvās agri – 1986. gadā, 33 gadu vecumā. Spēles laikā bija palicis slikti ar sirdi, tāpēc viņš pats iesēdās mašīnā, lai dotos uz slimnīcu. Slimnīcu augumā raženais (augums ap 190 cm, svars 105 – 107 kg) sportists sasniedza, bet no mašīnas neizkāpa. 


Viļņa Grigaļūna piemiņas kaus.Foto-Arvis Pilenieks

Raksts pieejams LRF mājas lapā:

http://rugby-latvia.lv/lat/news/vilnis_grigaluns_pieminas_kauss_regbijs_Ropazi_2019

 

Neskatoties uz zaudējumiem noslēdzošajos mačos, abas Latvijas komandas sasniedz "Top" līgas pusfinālu

Latvijas regbija grandi "Miesnieki" un "Garkalne"/ "Livonia" sestdien ar zaudējumiem noslēdza Baltijas "Top" līgas turnīra regulāro sezonu, bet tas neliedza iekļūt sacensību pusfinālā, kurā 14. septembrī būs jāspēlē pret abām Lietuvas spēcīgākajām vienībām.


Miesnieki-Vairas public. foto

Pēdējā kārtā "Garkalne"/ "Livonia" ar 14:18 (7:13) viesos piekāpās Kauņas "Žalgirim”, kas guva pirmo uzvaru šīs sezonas turnīrā, bet "Miesnieki" ar 7:27 (7:12) savā laukumā Baldonē zaudēja pagājušā gada turnīra čempionei Šauļu "Vairas-Kalvis-Jupoja". Tomēr tā kā līdere "Baltrex-Šiauliai" ar 44:20 uzvarēja "Šiauliai" komandu, Latvijas vienības saglabāja trešo un ceturto vietu kopvērtējumā.

Raksts pieejams LRF mājas lapā:

http://rugby-latvia.lv/lat/news/regbijs_XV_Top_liga_Miesnieki_Livonia_Zalgirim_Vairas_Kalvis

Ugunskristības pret grandiem: Latvijas U18 meitenes startēs Eiropas čempionātā

Latvijas U18 meiteņu regbija-7 izlase šajā nedēļas nogalē Jarocinas pilsētā Polijā startēs Eiropas čempionātā starp 16 spēcīgākajām kontinenta izlasēm. Mazpieredzējušo sastāvu gaida ļoti nopietns pārbaudījums, jo apakšgrupā pretim stāsies regbija grandi Īrija un Skotija, kā arī Gruzija

Sestdien Polijā notika apakšgrupu sacensības. Latvija plkst. 12:50 tikās ar Skotiju, kam 16:08 sekoja mačs pret Īriju, bet noslēdzošajā duelī, plkst. 19:04 mūsu sportistes tikās ar gruzīnietēm.

Raksts pieejams LRF mājas lapā:

http://rugby-latvia.lv/lat/news/regbijs_izlase_U18_jaunietes_eiropas_cempionats_Polija_2019

Latvijas Regbija federācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums