Latvijas badmintona inventāra tirgū ienācis arī Oliver zīmols


public. foto
Paplašinot savu piedāvājuma klāstu, sporta preču tirdzniecības uzņēmums Besport ir kļuvis par oficiālo izplatītāju Baltijā zīmolam Oliver, kas piedāvā inventāru badmintonam, skvošam, kā arī tenisam un golfam.

"Oliver sporta preces ir par pieejamām cenām, kādas šobrīd pieprasa tirgus, taču vienlaicīgi Oliver kvalitāte augsta un tehnoloģijas ir vienas no attīstītākajām pasaulē,” atzīst Besport pārstāvis Toms Preinbergs.

Oliver kompāniju dibināja Džeks Olivers Austrālijā 1938. gadā, taču šobrīd Oliver uzņēmums atrodas Vācijā. Uzņēmuma pamatprincipi tika noteikti 1982. gadā un uzņēmums tiem aizvien seko – tās ir inovācijas, tradīcijas un mode.

“Oliver zīmols ir izvēlējies atšķirīgu mārketinga stratēģiju un neveic investīcijas lielos turnīros un TOP spēlētājos. Iespējams, tieši tāpēc Oliver preces ir par pieejamām cenām, kas ir ļoti svarīgi Baltijas tirgum. Tāpēc mēs izvēlējāmies savam zīmolu portfelim pievienot Oliver,” skaidro Toms Preinbergs.

“Jau varam novērtēt pirmo Latvijas spēlētāju reakciju. Atsaucība šobrīd ir liela. Latvijā ir daudzi amatieru līmeņa spēlētāji reģionos, kuriem būtiski cenas un kvalitātes apvienojums, tieši tāds, kādu piedāvā Oliver,” uzskata Toms Preinbergs.

Oliver sporta inventāru var iegādāties veikalā Besport, kas nodarbojas ar sporta preču un aprīkojuma mazumtirdzniecību Latvijā un Baltijā. Sporta preces uzņēmums piedāvā iegādāties Besport mājas lapā http://www.besport.lv vai arī veikalā uz vietas, kas atrodas Rīgā, Matīsa ielā 44.

Besport ir izveidojis sadarbību un kļuvis par izplatītāju un pārstāvi tādiem starptautiski labi pazīstamiem zīmoliem kā Victor, Ashaway K-Active, Sixtus, Solinco un Krom

"Esam gandarīti, ka Latvijas badmintona tirgus turpina augt un par to liecina ne tikai tas, ka Latvijas reģistrēto spēlētāju skaits ir jau vairāk nekā 1800, bet arī tas, ka tirgū ienāk arvien jauni dalībnieki, tai skaitā inventāra ražotāji, jauni klubi, tādējādi šo Latvijas badmintona dzīvi vēl vairāk dinamizējot," uzsvēra Latvijas badmintona federācijas vadītājs Kristians Rozenvalds. 

badminton.lv
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums