Ziņas | Sports


Latvijas telpu futbola izlase Jelgavā dosies cīņā par iekļūšanu 2020. gada FIFA Pasaules kausa finālturnīrā

Latvijas telpu futbola izlase laika posmā no 30. janvāra līdz 2. februārim Zemgales Olimpiskā sporta centra hallē Jelgavā aizvadīs 2020. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīra spēles. Mūsu valstsvienības pretinieki cīņā par iekļūšanu pamatturnīrā būs Kipra, Gibraltārs un Anglija. Sacensību nākamajā kārtā iekļūs apakšgrupas divas labākās komandas.

Programmā "Bērnu vieglatlētika" iesaistījies rekordliels dalībnieku skaits

Jau vairāk kā 800 bērni un 250 sporta pedagogi un treneri iesaistījušies programmas "Bērnu vieglatlētika" rīkotajās aktivitātes, ko kopš pagājušā gada Latvijā īsteno Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) kopā ar uzņēmumu "Maxima Latvija" un Latvijas Sporta federāciju padomi. Līdz šim organizēti gan aizraujoši sporta festivāli bērniem, gan izglītojoši semināri pedagogiem, un arī šogad turpināsies darbs pie tā, lai programmu padarītu vēl pieejamāku un populārāku visās Latvijas mācību iestādēs.

Egleskalns uzvar līderus, Kolčins apspēlē savu bijušo klubu, Pekmans "ārdās" Francijas otrajā līgā

Francijā Hermana Egleskalna pārstāvētais Tūras klubs Rennā pārspēja līdervienību, turpat otrajā līgā teicami spēlējis Reinis Pekmans, Krievijā Borisa Kolčina trenētais Ufas "Urāls" guvis negaidītu uzvaru, bet Terēzes Hrapānes pārstāvētais Klamāras klubs ir pārliecinošs līderis Francijas pēc spēka otrajā līgā.

Daugavpils volejbolisti pārsteidz "selveriešus", uzvara arī jēkabpiliešiem un limbažniekiem

Veiksmīga diena "Credit24" meistarlīgā šodien padevās Latvijas klubiem. Uzvaru izcīnīja "Jēkabpils lūši" un OC "Limbaži"/MSĢ, bet sava veida sensāciju viesos sagādāja Daugavpils Universitāte, atspēlējot divu setu deficītu un uzvarot Tallinā.

Una Berga izcīna vietu Yonex Estonian International 2019 pamatturnīrā

Valmieriete Una Berga kā vienīgā no četrām Latvijas sieviešu vienspēļu badmintona spēlētājām ir iekļuvusi Pasaules reitinga International Series badmintona turnīra Yonex Estonian International 2019 pamatturnīrā. Kvalifikācijas 1.kārtā Una Berga divos setos (21-17, 21-9) uzvarēja somieti Johanna Luostarinen, bet 2.kārtā trijos setos (21-8, 21-23, 21-4) tika pārspēta igauniete Helis Pajuste.

Rīgā noslēdzies "Bērnu vieglatlētikas" festivāla Rīgas posms

Šodien Rīgā norisinājās programmas "Bērnu vieglatlētika" rīkotā festivāla Rīgas reģiona posms, kurā piedalījās 100 Rīgas vispārizglītojošo skolu 2. klašu skolēni. Ceļazīmes uz festivālu finālu, kas pavasarī norisināsies Rīgā, no šī posma ieguvušas komandas no O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas, Rīgas 34. vidusskolas un Rīgas Ziepniekkalna sākumskolas. Janvārī "Bērnu vieglatlētikas" festivāli norisināsies vēl divās Latvijas pilsētās - Liepājā un Bauskā.

Rallijs Sarma 2019 atklāj dalībnieku pieteikšanos ar ziņām par spēcīgu līderu sastāvu

Mēnesi pirms rallija Sarma 2019, kas notiks 9. februārī Gulbenes novada sniegotajos ceļos, ir atklāta dalībnieku pieteikšanās. Lai arī dalībnieku pieteikšanās tikai ir sākusies, rallija Sarma 2019 organizators "Gulbenes AUTO – MOTO" jau ir saņēmis vairākus neoficiālus apstiprinājumus no vairākiem ļoti spēcīgiem sportistiem par dalību šajā rallijā – jau šobrīd ir skaidrs, ka rallijā uz starta stāsies divi sportisti ar WRC klases rallija automašīnām un ir jau zināmi vismaz divi sportisti ar R5 klases automašīnām, kā arī vienlaikus notiek sarunas arī ar vairākiem citiem.

Latvijas sieviešu izlase Eiropas čempionāta atlases ciklu noslēdz ar zaudējumu Spānijā

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pēdējā spēlē Gvadalaharā Latvijas volejbolistes trešdien bija spiestas atzīt Spānijas izlases pārākumu ar 0:3 (-13, -19, -22) un finālturnīram nekvalificējās, ierindojoties 4. vietā grupā.

Latvijas volejbolisti Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklu beidz ar uzvaru pār Izraēlu

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru ar uzvaru Jelgavā noslēguši Avo Kēla vadītie Latvijas izlases volejbolisti, Jelgavā četros setos uzvarot Izraēlu un grupā ierindojoties 3. vietā.

Ineta Mackeviča kvalificējas uz Pasaules čempionātu skvošā

Latvijas skvoša spēlētāja Ineta Mackeviča ir kvalificējusies startam Pasaules čempionātā skvošā, kas šogad no 23.februāra līdz 3.martam notiks ASV, Čikāgā. Tas ir ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas skvošā nebijis sasniegums.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija