Ziņas | Sports


Piešķirtais finansējums Rīgas sportistiem dalībai Eiropas čempionātos

2019. gada 18. jūlijā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta komisijas sēdē tika lemts par sportistu finansiālu atbalstu dalībai Eiropas čempionātos.

Sporta centrā "Kleisti" notiks Pasaules kausa izcīņas posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā

No 26. līdz 28. jūlijam Sporta centrā "Kleisti" notiks Pasaules kausa (PK) Centrāleiropas zonas posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā Rīga–2019. Paredzams, ka Rīgas posma sacīkstēs šogad kopā startēs aptuveni 80 jātnieku ar vairāk nekā 170 zirgiem no Polijas, Somijas, Krievijas, Rumānijas, Ungārijas, Saūda Arābijas, Vācijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Sacensības, kam piešķirta CSI2*-W/CSIYH1* kategorija, ir svarīgākais gada notikums Latvijas jāšanas sportā, un šogad notiek jau 27. gadu.

UEFA nesaskata rasistiskas izpausmes Latvijas un Izraēlas izlašu spēlē

Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) nav saskatījusi rasistiskas izpausmes līdzjutēju darbībās šā gada 7. jūnija spēlē Daugavas stadionā starp Latvijas un Izraēlas izlasēm 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra ietvaros, tādēļ disciplinārlieta pret Latvijas Futbola federāciju (LFF) kā spēles rīkotāju ir izbeigta un sods nav piešķirams.

Džavadovs Jūrmalā gatavs ierakstīt savā rēķinā vēl vienu uzvaru

Sestdien Jūrmalā norisināsies cīņu šovs "LNK Fight Night 12", kurā Latvijas labākais kikbokseris Zaurs Džavadovs sacentīsies ar Gruzijas cīkstoni Giorgi Kankavu, un sporta totalizators "Betsafe" norāda, ka Džavadova iespējas nokautēt pretinieku pielīdzināmas koeficientam 2.00.

LČ MTB XCO krosā dalību apstiprinājuši arī Blūms, Pētersons un Muižnieks

Svētdien Siguldā norisināsies Latvijas čempionāts kalnu riteņbraukšanā (MTB) Olimpiskajā (XCO) krosā. Elites vīru grupas sacensībām pieteikušies arī – Mārtiņš Blūms, Arnis Pētersons un pašmāju sacensībās dominējošais Oskars Muižnieks. Pieteikšanās nozīmīgajām sacensībām mājaslapā lrf.lv noslēgsies piektdien.

Sākas dalībnieku reģistrācija BeActive Pludmales spēlēm

Vasaras sportiskākais tautas sporta pasākums vairāk nekā 20 sporta veidos

Rīgas svētkos 17. un 18. augustā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risināsies BeActive Pludmales spēles – ikvienam, kas vēlas piedzīvot fiziskās aktivitātes mūsdienīgā pludmalē un uz ūdens.

Blūms izcīna cienījamo 19. vietu Pasaules kausa posmā MTB XCO krosā

Svētdien Francijā aizvadīts Pasaules kausa MTB Olimpiskā (XCO) krosa ceturtais posms elites vīriem. Tajā 19. vietu izcīnīja "CST Sandd Bafang" komandas Latvijas sportists Mārtiņš Blūms. Uzvarēja pasaules čempions Nino Šurters.

Eiropas BMX čempionāta noslēdzošajā dienā latviešiem astoņas godalgas

Svētdien Māra Štromberga trasē Valmierā ar jauniešu un amatieru sacensībām noslēdzās Eiropas BMX čempionāts. Latvijas sportisti izcīnīja kopumā astoņas godalgas. Uzvaras laurus plūca Edvards Emīls Liberts, Klāvs Lisovskis, Edgars Langmanis un Paula Kibare.

Latvijas vīru trio uzvar pirmajā Eiropas BMX komandu braucienā

Svētdien Valmierā notiekošā Eiropas BMX čempionāta ietvaros notika pirmās komandu sacensības. Vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja Latvijas vienība ar Kristenu Krīgeru, Helviju Babri un Filipu Kristu Rozīti sastāvā. Mūsējie aiz sevis atstāja Krievijas un Beļģijas sportistus.

Latvijas jaunāko grupu braucējiem Eiropas čempionātā piecas godalgas

Sestdien Māra Štromberga BMX trasē Valmierā aizvadītas jaunāko grupu sacensības vecumā no 7 – 12 gadiem. Latvijas jaunie sportisti savās mājās izcīnīja piecas godalgas. Uzvaras laurus plūca Kristers Apels, Ramona Bāre un Kristaps Klāvs Elbrets.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli