Ziņas | Sports


Bukmeikeri sagaida Sevastovas un Ostapenko panākumus Austrālijā

20. janvārī sāksies viens no tenisa sezonas svarīgākajiem turnīriem "Australian Open", kas šoreiz Melburnā tiek sagaidīts ar plašiem ugunsgrēkiem visā valstī. Sieviešu turnīrā Latviju pārstāvēs Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko, un augstu tiek vērtēta iespēja, ka vismaz viena no viņām parūpēsies par Latvijas pārstāvniecību turnīra trešajā vai pat ceturtajā kārtā.

Latvijas vīriešu izlasei lielākais kāpums CEV rangā

Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) jaunākajā izlašu rangā Latvijas vīriešu izlase pakāpusies par piecām vietām un ieņem 23. vietu, bet sieviešu izlase uz augšu tikusi par vienu vietu, dalot 30. vietu rangā.

LFF un LTFA paraksta jaunu sadarbības līgumu

Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks un Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) prezidents Vadims Ļašenko pirmdien, 13. janvārī, parakstīja abu organizāciju sadarbības līgumu par telpu futbola virslīgas, 1. līgas čempionātu, kā arī Latvijas kausa izcīņas organizēšanu. Sadarbības līgums noslēgts uz trim gadiem.

Buividam 17 punkti vērtīgā uzvarā Šveicē, bet Krastiņa trenētais klubs iekļūst Ukrainas kausa ceturtajā kārtā

Virknē Eiropas valstu vēl atpūšoties pēc Jaunā gada sagaidīšanas, pārējās labi panākumi latviešu pārstāvētajām komandām. Edvarts Buivids palīdzēja apspēlēt vicelīderus Šveicē, Krastiņa trenētā Ļvivas vienība Ukrainas kausa izcīņā sasniegusi IV kārtu, trīs panākumus Somijā izcīnījusi Markusa Cielava pārstāvētā "Savo Volley". Uzvara arī Atvaram Ozoliņam Itālijas 3. līgā, kā arī latviešu pārstāvētajiem sieviešu klubiem Austrijā un Somijā.

"Credit24" Meistarlīgā šonedēļ toni noteica Igaunijas klubi

"Credit24" Meistarlīgā šonedēļ bija četri Latvijas – Igaunijas klubu dueļi, un visos panākumu svinēja kaimiņi.

Sezonas pirmajā Pasaules reitinga turnīrā Tallinā arī 10 Latvijas badmintonisti, taču dominē Japāna un Francija

Igaunijas galvaspilsētā Tallinā no 2020.gada 9. līdz 12.janvārim notiek šī gada pirmais Pasaules reitinga badmintona turnīrs Yonex Estonian International, kurā piedalījās arī 10 spēlētāji no Latvijas. Diemžēl, sākot ar sestdienu, kad Tallinā notiek 1/4 fināli, Latvijas spēlētāji vairs nav iesaistīti spēlēs, taču Latvijas vārds "Kalev" arēnā turpina izskanēt, piesakot Latvijas paaugstinājuma tiesnešus - Kristapu Pilveri un Andreju Šlikovu.

Rallijs Sarma 2020 gaida ziemu Gulbenē

Tradicionālajam ziemas rallijam Sarma 2020 šogad Gulbenes pusē paredzēts dot startu 8. februārī. Tam savā 45. jubilejā pirmo reizi vēsturē ir jāuzņem visu trīs Baltijas valstu rallija čempionāti. Šobrīd gan apstākļi nav pietiekami ziemīgi un ilgtermiņa laika prognoze neizskatās sevišķi iepriecinoša, bet rallija organizatori "Gulbenes AUTO - MOTO" gaida ziemas iestāšanos un ir gatavi Gulbenē uzņemt rallija dalībniekus un līdzjutējus, ja laikapstākļi to atļaus.

Latvijas badmintona Gada balvas pasākums notiks Apšuciemā SPA hotel Arkadia

Latvijas badmintona Gada balvas ceremonija notiks 2020.gada 18.janvārī Apšuciemā, SPA hotel Arkadia. Pulcēšanās ieplānota jau no 19:30, savukārt balvas pasniegšanas ceremoniju plānots sākt no 20:30. Uz Latvijas badmintona Gada balvas ceremoniju tiek aicināts ikviens badmintona spēlētājs, treneris, vecāki, sponsori, atbalstītāji un žurnālisti, visi tie, kurus interesē satikties saviesīgos apstākļos, lai izvērtētu badmintonā notikušo 2019.gadā.

KURBADS UZBRUCĒJS JURIS ŠTĀLS DISKVALIFICĒTS UZ SEŠĀM SPĒLĒM

Par sitienu pretiniekam ar nūju Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārā komiteja diskvalificējusi uz sešām spēlēm HK "Kurbads" uzbrucēju Juri Štālu.

Valsts Akadēmiskais koris "Latvija" atskaņos pareizticīgo Ziemassvētku programmu

10. janvārī plkst. 19:00 koncertzālē "Latvija" atgriežas Valsts Akadēmiskais koris "Latvija", lai diriģentes Jūlijas Hutoreckajas (Sanktpēterburga) vadībā atskaņotu pareizticīgo Ziemassvētku programmu.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli