Ziņas | Sports


FIFA piešķir papildus finansējumu LFF treneru izglītībai

Starptautiskā futbola asociāciju federācija (FIFA) apstiprinājusi 47,475 tūkstošu ASV dolāru finansējuma piešķiršanu Latvijas Futbola federācijai (LFF) dažādu treneru izglītības kursu organizēšanai.

Ar spraigām sacīkstēm Rīgā noslēgusies "SMScredit.lv BMX čempionāta" sezona

Sestdien Rīgā esošajā Mežaparka trasē noslēgusies "SMScredit.lv BMX čempionāta" sezona. Elites un junioru grupā posmā, kā arī kopvērtējumā uzvaras laurus plūca Gabriels Pabijanskas no Lietuvas. Ātrākie braucēji tika noskaidroti kopumā 22 vecuma un meistarības grupās.

Ar septīto posmu Rīgā noslēgsies "SMScredit.lv BMX čempionāta" sezona

Sestdien Rīgā esošajā Mežaparka trasē norisināsies pašmāju lielākā BMX sacensību seriāla – "SMScredit.lv BMX čempionāta" – septītās sezonas noslēdzošais posms, pēc kura kļūs zināmi kopvērtējuma uzvarētāji. Tikmēr svētdien turpat norisināsies aizraujošās "Holshat" sacīkstes.

LATVIJAS VĪRIEŠU TENISA IZLASE UZSĀKS CĪŅAS DEIVISA KAUSĀ

Latvijas vīriešu tenisa izlase ir devusies uz Grieķiju, lai jau rīt startētu Deivisa kausa Eiropas 3. grupā, kas līdz 14. septembrim norisināsies Atēnās. Latvijas izlase startēs B grupā, kurā tai stāsies pretī Igaunijas, Melnkalnes un Ziemeļmaķedonijas valstvienības. Labākās divas komandas no katras grupas mērosies savā starpā, lai cīnītos par iekļūšanu Deivisa kausa Eiropas 2. grupā.

LOK SPORTA KOMISIJĀ APSPRIEŽ LATVIJAS OLIMPISKĀS KOMANDAS "TOKIJA 2020" VEIDOŠANU UN FEDERĀCIJU PREZIDENTU AKREDITĒŠANAS

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Sporta komisijas sēdē 9.septembrī tika apspriesti kritēriji sportistu iekļaušanai Latvijas Olimpiskās komandas "Tokija 2020" sastāvā, kā arī Olimpisko sporta veidu federāciju prezidentu statuss un klātbūtne Olimpiskajās spēlēs.

LATVIJAS U-18 IZLASE RĪGĀ SPĒKOSIES AR SPĒCĪGO KRIEVIJAS IZLASI

Oļega Sorokina vadītā Latvijas U-18 izlase septembrī aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Krievijas U-18 valstsvienību.

Latvijas BMX braucēji dominē Čehijas kausā

Sekmīgi Latvijas elites un junioru sportisti nedēļas nogalē aizvadīja UCI C1 kategorijas sacensības – Čehijas kausu. Abas dienas uzvaras junioru puišu un elites sieviešu grupā izcīnīja attiecīgi – Edvards Glāzers un Vineta Pētersone. Tikmēr Mikus Strazdiņš svētdien palika nepārspēts elites vīru konkurencē.

"OLIMPISKĀS DIENAS 2019" PASĀKUMI PULCĒS JAUNU REKORDLIELU DALĪBNIEKU SKAITU VISĀ LATVIJĀ

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā "Olimpiskā diena 2019" šogad notiks 20.septembrī 768 norises vietās visā Latvijā. Plānots, ka vienlaicīgi visās norises vietās rīta vingrošanā plkst.10.00 piedalīsies jauns pasākuma dalībnieku skaita rekords – vismaz 150 000 dalībnieki no 101 Latvijas pašvaldības un pilsētas.

Rīgā risināsies Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības basketbolā

No 12. līdz 15. septembrim jau astoto gadu pēc kārtas risināsies Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības basketbolā, kurā par uzvaru cīnīsies U-15 un U-17 meiteņu komandas no septiņām valstīm – Baltkrievijas, Ungārijas, Igaunijas, Krievijas, Lietuvas, Polijas un Latvijas.

Vēl nekad uz Latvijas futbola izlases uzvaru nav bijis tik milzīgs koeficients

Latvijas futbola izlasi sestajā un devītajā septembrī sagaida kārtējās "EURO 2020" atlases turnīra spēles. Šoreiz būs jācīnās ar Austriju (viesos) un Ziemeļmaķedoniju (mājās), un sporta totalizatora "Betsafe" futbola prognozes liecina, ka Latvijas izlases iespējas uz panākumiem tiek novērtētas tik zemu kā vēl nekad.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli