Ziņas | Sports


Volejbola pavasaris iesākas ar vīriešu izlases startu CEV Eiropas volejbola Zelta līgā

Šodien Latvijas Volejbola federācijas (LVF) organizētajā preses konferencē tika prezentēti vīriešu izlases vasaras plāni, kā arī svinīgi noslēgta sadarbība ar autolīzinga kompāniju MOGO par atbalstu Latvijas vīriešu volejbola izlasei.

LATVIJU II EIROPAS SPĒLĒS MINSKĀ PĀRSTĀVĒS 52 SPORTISTI

Latvijas komandas "Minska 2019" sastāvā dalībai II Eiropas Spēlēs ir iekļauti 52 sportisti, kuri startēs 13 sporta veidos.

Kaspars Gorkšs aicina pieteikties vakantajām vietām LFF valdē

Pirmdien, 10. jūnijā, notiks Latvijas Futbola federācijas (LFF) ārkārtas kongress. Tā galvenais mērķis ir jaunu valdes locekļu ievēlēšana sešu trūkstošo vietā.

"SMScredit.lv BMX čempionāta" sezona turpināsies Ventspilī

Sestdien Ventspilī no pulksten 13:00 notiks pašmāju lielākā BMX sacensību seriāla "SMScredit.lv BMX čempionāta" otrais posms. Pirms sacensību sākuma svinīgi tiks atklāta Ventspils BMX trases servisa ēka. Tikmēr svētdien turpat norisināsies Ventspils kausa izcīņas sacensības.

Ar lieliskām grants sacīkstēm Kuldīgā aizvadīts "Elkor – Giant" Latvijas kausa 5. posms

Sestdien Kuldīgā aizvadītas izcilā riteņbraukšanas trenera Jāņa Baukša piemiņas sacensības šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā, kas bija arī "Elkor – Giant" Latvijas kausa šosejas riteņbraukšanā 5. posma sacensības. 80 kilometru garajā sacīkstē, kurā tika iekļauti arī grants sektori, nepārspēts palika "Amore & Vita – Prodir" komandas riteņbraucējs Viesturs Lukševics.

Pētersone, Glāzers un Liberts gūst uzvaras UCI C1 kategorijas sacensībās Čehijā

Čehijas pilsētā Pardubicē aizvadītās nedēļas nogalē aizvadītas divas UCI C1 kategorijas BMX sacensības "Czech Cup". Sieviešu elitē Vineta Pētersone guva uzvaru un otro vietu, junioru puišu konkurencē abas dienas labākais bija Edvards Glāzers, kamēr B16 konkurencē gan sestdien, gan arī svētdien triumfēja Edvards Emīls Liberts.

Latvijas hokeja fanus raksturo uzticība savai komandai un skaļa balss

Pateicoties izkoptajām fanošanas tradīcijām, Latvijas hokeja fani vienmēr pratuši sevi pasniegt, iedvesmojot mūsu hokejistus panākumiem un radot pret sevi cieņu pasaules hokeja arēnā. Galvenās īpašības, kas raksturo Latvijas hokeja fanus, ir uzticība, optimisms, kā arī skaļa balss, liecina mobilo sakaru operatora BITE, kas ir arī Latvijas hokeja valstsvienību lielfans, un Latvijas Hokeja federācijas (LHF) veiktais Latvijas hokeja lielfana mērījums*.

Jau rīt Lielupes tenisa kortos startēs vērienīgākais bērnu tenisa festivāls

Šajā nedēļas nogalē Jūrmalas Nacionālajā tenisa centrā "Lielupe" norisināsies par ikgadēju tradīciju kļuvušais U10 tenisa Pavasara festivāls, ko rīko Latvijas Tenisa savienības un King’s College. Tenisa festivāls ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem Latvijas bērnu tenisā un katru gadu tas pulcē ap 150 jauno tenisistu no visas Latvijas.

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS "OLIMPISKAJAI DIENAI 2019"

Latvijā "Olimpiskā diena 2019" šogad notiks 20.septembrī. Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) aicina līdz šā gada 14.jūnijam pašvaldību sporta dzīves vadītājus un reģionālos Olimpiskos centrus pieteikties pasākuma organizēšanai.

Latvijas badmintona inventāra tirgū ienācis arī Oliver zīmols

Paplašinot savu piedāvājuma klāstu, sporta preču tirdzniecības uzņēmums Besport ir kļuvis par oficiālo izplatītāju Baltijā zīmolam Oliver, kas piedāvā inventāru badmintonam, skvošam, kā arī tenisam un golfam.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli