Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


LTAB: No 1.jūlija mainās kārtība kā tiek aprēķināti sodi par transportlīdzekļa vadīšanu bez OCTA

Šī gada 1. jūlijā stājās spēkā jaunais Administratīvās atbildības likums un grozījumi Ceļu satiksmes likumā, kas nosaka atbildību par administratīvajiem pārkāpumiem ceļu satiksmē. Normatīvo aktu izmaiņas paredz arī jaunu kārtību sodu aprēķināšanā par transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, attiecībā uz kuru nav veikta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana (OCTA).

Sākas seguma atjaunošanas darbi Marijas un Aleksandra Čaka ielā

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka šobrīd uzsākti sagatavošanās darbi, lai jau drīzumā varētu uzsākt remontdarbus visā Aleksandra Čaka ielas un Marijas ielas garumā.

Ierobežos satiksmi Marijas un Aleksandra Čaka ielas remonta laikā

Saistībā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem no 8. jūlija līdz 18. novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Marijas un Aleksandra Čaka ielā, posmā no Merķeļa ielas līdz Pērnavas ielai.

Tērbatas iela uz vienu mēnesi kļūs par vasaras ielu

No nākamās piektdienas, 17. jūlija, Rīgas pilsētas pašvaldība eksperimenta veidā pirmo reizi realizēs pilsētas vasaras ielas ideju, uz vienu mēnesi atvēlot Tērbatas ielu gājējiem, riteņbraucējiem, tirgotājiem un nedēļas nogalēs - daudzveidīgai kultūras programmai.

Lidostā "Rīga" atgriežas "Norwegian"

No piektdienas, 3.jūlija, regulāros starptautiskos lidojumus no un uz lidostu "Rīga" atsāk Norvēģijas zemo cenu aviokompānija "Norwegian". Pieaugot lidojumu skaitam un atveroties jauniem galamērķiem, mēneša laikā lidostā "Rīga" apkalpoto pasažieru skaits palielinājies par vairāk nekā 400%.

Tiks atjaunots regulārais starptautiskais autobusa reiss starp Tartu un Rīgu

Sākot no 8. jūlija ar Lux Express var katru rītu plkst. 6:25 doties no Tartu uz Rīgu un vakarā plkst. 18:45 atpakaļ. Autobuss abos virzienos apstājas arī Valgā.

Ierobežos satiksmi Ganību dambja un Rāmuļu ielas krustojumā

Saistībā ar gāzesvada būvniecības darbiem no 13. līdz 17. jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Ganību dambja un Rāmuļu ielas krustojumā.

Atklāts pirmais mobilitātes punkts Latvijā

VEF apkaimē atklāts pirmais mobilitātes punkts Latvijā, kas savieno dažādus ilgtspējīgus transporta veidus un piedāvā ērtu piekļuvi mikromobilitātes un koplietošanas transporta iespējām. Tāpat mobilitātes punkts kalpos kā pilotteritorija inovatīvu, datos balstītu risinājumu izveidei – tajā pieejams gan divriteņu un gājēju skaitītājs, gan testēšanas stacija viedpilsētas risinājumiem.

RMS ekspresbusos biļetes varēs iegādāties pie vadītāja arī par skaidru naudu

No rītdienas, 1.jūlija SIA "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) pasažieri varēs biļetes iegādāties ekspresbusos arī pie vadītāja par skaidru naudu. Šis pakalpojums tika pārtraukts brīdī, kad valstī tika izsludināta ārkārtas situācija un tika ieviesti virkne citi ierobežojumi COVID 19 izplatības ierobežošanai.

Slēgs satiksmi un gājēju kustību Peitavas ielā

Saistībā ar būves bīstamības novēršanas darbiem no 2. jūlija līdz 1. septembrim tiks slēgta gājēju kustība un transportlīdzekļu satiksme Peitavas ielā pie ēkas Peitavas ielā 7.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums