Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Slēgs satiksmi un gājēju kustību pie ēkas Peitavas ielā 7

Saistībā ar ēkas demontāžas darbiem no 7. aprīļa līdz 1. maijam tiks slēgta gājēju kustība un transportlīdzekļu satiksme Peitavas ielā, pie ēkas Peitavas ielā 7.

Ierobežos satiksmi pie ēkas Lāčplēša ielā 25

Saistībā ar būvdarbiem no 1.aprīļa līdz 31.maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lāčplēša ielā, pie ēkas Lāčplēša ielā 25.

Ierobežos satiksmi 13.janvāra ielā

Saistībā ar ģeotehniskās izpētes darbiem no 30.marta līdz 6.aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme 13.janvāra ielā, 30 m garā posmā (virzienā) no Maskavas ielas līdz Prāgas ielai.

Slēgs satiksmi Torņa ielas posmā

Saistībā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem no 24. marta līdz 9. aprīlim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme un ierobežota gājēju kustība Torņa ielā, posmā no Jēkaba ielas līdz Zviedru vārtiem.

erobežos satiksmi Aleksandra Čaka un Marijas ielā

Saistībā ar kanalizācijas tīklu atjaunošanas darbiem no 23.marta līdz 1.aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielā, posmā no Lāčplēša ielas līdz Blaumaņa ielai un Marijas ielā, posmā no Dzirnavu ielas līdz Blaumaņa ielai.

Ierobežos satiksmi Linezera ielas abās pusēs

Saistībā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta rīkotajiem profilaktiskiem pasākumiem līdz 14.aprīlim tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Linezera ielas abās pusēs, 100 metru garā posmā no iebrauktuves Latvijas infektoloģijas centrā Aizpriežu ielas virzienā.

Ierobežos satiksmi Linezera ielas abās pusēs

Saistībā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta rīkotajiem profilaktiskiem pasākumiem no šodienas plkst. 14.00 līdz 15.marta plkst. 22.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Linezera ielas abās pusēs, 100 metru garā posmā no iebrauktuves Latvijas infektoloģijas centrā Aizpriežu ielas virzienā.

Pārdaugavas ielās ierobežota automašīnu apstāšanās un stāvēšana pavasara uzkopšanas darbu laikā

Rīgas domes Satiksmes departaments vērš autovadītāju uzmanību, ka četrās Pārdaugavas ielās uzstādīti informatīvi plakāti un ceļa zīmes, kas brīdina par pagaidu apstāšanās un stāvēšanas aizliegumiem.

Ierobežos satiksmi Melnkalnes prezidenta vizītes laikā

Saistībā ar Melnkalnes prezidenta Milo Džukanoviča un pavadošās delegācijas oficiālo vizīti Latvijā vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme.

Mobilitātes eksperimenta laikā slēgs satiksmi Ģertrūdes ielas posmā

Saistībā ar mobilitātes eksperimentu 7. martā no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvo transportu):

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi