Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Ukrainas prezidenta vizītes laikā

Saistībā ar Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska ar kundzi un pavadošo delegāciju oficiālo vizīti Latvijā vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme.

Ierobežos satiksmi Bruņinieku ielā

Saistībā ar ūdensvada pārbūves darbiem no 14.oktobra līdz 10.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Bruņinieku ielā, posmā no Aleksandra Čaka ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Ierobežos satiksmi Kirgizstānas parlamenta priekšsēdētāja vizītes laikā

Saistībā ar Kirgizstānas parlamenta priekšsēdētāja Dastanbeka Džumbekova oficiālo vizīti Latvijā no 14. oktobra plkst. 16.00 līdz 16. oktobra plkst. 11.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Raiņa bulvārī, pie ēkas Raiņa bulvārī 5/6.

"Rīgas konference 2019" laikā ierobežos satiksmi

Saistībā ar starptautiskās konferences "Rīgas konference 2019" pasākumu norisi no 11. oktobra plkst. 7.00 līdz 12. oktobra plkst. 23.30 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Valguma ielas posmā no Uzvaras bulvāra līdz Akmeņu ielai (abās ielas pusēs) un Latvijas Nacionālās bibliotēkas darbinieku stāvvietā (Akmeņu ielā).

Slēgs satiksmi pie ēkas Ormaņu ielā 19

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu pieslēguma izbūves darbiem no 11. oktobra līdz 14. oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Ormaņu ielā pie ēkas Ormaņu ielā 19.

Ierobežos satiksmi Aleksandra Čaka ielā

Saistībā ar ūdensvada pārbūves darbiem no 9. oktobra līdz 31. oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielā, posmā no ēkas Aleksandra Čaka ielā 58 b līdz Bruņinieku ielai, un Aleksandra Čaka ielas un Bruņinieku ielas krustojumā.

Ierobežos satiksmi Zviedrijas parlamenta priekšsēdētāja vizītes laikā

Saistībā ar Zviedrijas parlamenta priekšsēdētāja Andreasa Norlena oficiālo vizīti Latvijā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās Rīgas ielās.

Ierobežos satiksmi Jaunciema gatvē

Saistībā ar ceļa seguma atjaunošanu no 11. oktobra līdz 20. oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Jaunciema gatvē, no pagrieziena uz Carnikavu (P1) līdz Gaileņu ielai, remontdarbi tiks veikti pa posmiem.

Ierobežos satiksmi Skārņu ielā

Saistībā ar koncertu Svētā Jāņa baznīcā 11. oktobrī tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Skārņu ielā, pie ēkas Jāņa ielā 7.

Noskaidrots, kurās nozarēs strādā digitāli zinošākie un entuziastiskākie vadītāji

Vislabākās digitālās prasmes piemīt IKT, enerģētikas un transporta nozares uzņēmumu vadītājiem, savukārt lielāko entuziasmu jauno tehnoloģisko iespēju apgūšanā un izmantošanā izrāda vadītāji no mediju, sabiedrisko attiecību un reklāmas, tūrisma, viesmīlības un izklaides, kā arī izglītības un zinātnes nozares. Tādi rezultāti iegūti trešo gadu pēc kārtas veiktajā pētījumā "Vadītāja digitālais portrets".

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri