Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Rīgas pagaidu administrācija pieprasīja skaidrojumu par iebrukušu ceļu Ģertrūdes ielā

Šodien, 5.jūnijā, Ģertrūdes ielā ielūstot bruģim, Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics pieprasīja skaidrojumu Satiksmes departamenta direktoram Vitālijam Reinbaham un Rīgas izpilddirektora pienākumu izpildītājai Ivetai Zalpēterei.

Šogad Zemgalē reģistrēts mazāk pārkāpumu par agresīvu braukšanu

Šī gada pirmajos piecos mēnešos Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) apkalpojamā teritorijā par agresīvu braukšanu kopā ir sastādīti 27 administratīvā pārkāpuma protokoli, kas, salīdzinot ar 2019. gada attiecīgu laika posmu, ir par 8 protokoliem mazāk.

"Finnair" un "Lufthansa" atsāk lidojumus no lidostas "Rīga"

Papildus nacionālajai lidsabiedrībai "airBaltic" otrdien, 2.jūnijā, lidojumus no un uz lidostu "Rīga" atsāk arī Vācijas aviokompānija "Lufthansa" un Somijas gaisa pārvadātājs "Finnair".

Slēgs satiksmi Tumes ielas posmā

Saistībā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem no 3.jūnija līdz 12.jūnijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Tumes ielā, posmā no Misas ielas līdz Mālu ielai.

Ierobežos satiksmi Satekles ielā un Elizabetes ielā

Saistībā ar rekonstrukcijas darbiem no 1. līdz 10. jūnijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Satekles ielā, posmā (virzienā) no Dzirnavu ielas līdz Elizabetes ielai, Satekles ielas un Elizabetes ielas krustojumā un Elizabetes ielā, posmā no Satekles ielas līdz Ernesta Birznieka - Upīša ielai, darbus veicot pa posmiem.

Tuvojas noslēgumam Bruņinieku ielas ūdensvada pārbūves projekts

No vairāk nekā divu kilometru garā Bruņinieku ielas ūdensvada atlicis izbūvēt vien 300 līdz 350 metrus jeb apmēram sesto daļu no projektā paredzētā – aptuveni diviem kilometriem.

Aprīlī pasažieru apgrozījums lidostā samazinājās par 99,5 %

Pasažieru apgrozījums šā gada aprīlī lidostā "Rīga" samazinājās par 99,5 %, salīdzinot ar 2019. gada aprīli. Tāpat par 49,4 % samazinājās arī saņemto un nosūtīto kravu un pasta apjoms*, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbos ieguldīti 21,8 milj. eiro

Šogad VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" autoceļu ikdienas uzturēšanas darbus, ieskaitot ziemas dienesta darbus, veicis 21,8 milj. eiro apmērā. Bedru remontdarbi uz asfalta seguma autoceļiem veikti 1,4 milj. eiro apmērā, grants ceļu greiderēšanas darbi veikti 1,9 milj. eiro, iesēdumu un bedru remontdarbi 6,7 milj. eiro apmērā.

Ierobežos satiksmi un gājēju kustību Salaspils ielā

Saistībā ar siltumtīklu pārbūves darbiem no 19.maija līdz 15.jūnijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Salaspils ielā, posmā (virzienā) no Salaspils ielas un Rušonu ielas krustojuma līdz dzelzceļa stacijai "Jāņavārti".

Ierobežos satiksmi un gājēju kustību Sporta ielā

Saistībā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem no 18.maija līdz 18.jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Sporta ielā, posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Skanstes ielai.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums