Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Āgenskalna apkaimē ieviesta braukšanas ātruma 30km/h zona

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka, lai uzlabotu gājēju drošību un padarītu apkaimi draudzīgāku mazaizsargātākajiem satiksmes dalībniekiem, Āgenskalna apkaimē uzsākts darbs pie 30km/h zonas ieviešanas.

Kāpēc ir vērts remontēt auto autorizētā servisā? Vismaz seši labi iemesli

Mēdz teikt, ka skopais maksā divreiz. Reizēm arī tāds nieks kā gaisa filtru nomaiņa neautorizētā servisā var sagādāt pamatīgas galvassāpes auto īpašniekam, sadārdzinot sākotnējos remontdarbus vai pat radot riskus tehniskajā apskatē. Tāpēc "īstā" auto servisa atrašanai ir vērts pievērst vairāk uzmanības kā vien cenu salīdzināšanai.

Valsts policija satiksmes dalībniekus uzraudzīs arī no augšas!

Ir secināts, ka bezpilota lidaparāts var atvieglot dažādu policijas funkciju veikšanu, piemēram, personu meklēšanu, kārtības nodrošināšanu publiskos pasākumos, un arī satiksmes uzraudzīšanas funkciju. Tādēļ Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Satiksmes drošības pārvalde satiksmes uzraudzīšanai ir iegādājusies vienu bezpilota lidaparātu jeb dronu, kas sevi ir pierādījis jaut tā darbības pirmajās dienās – vakar aptuveni stundas laikā ir fiksēti seši agresīvie braucēji.

Slēgs satiksmi Bērzpils ielā

Saistībā ar kabeļa līnijas uzmavas akas remontdarbiem no 21.septembra līdz 18.oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Bērzpils ielā, posmā pie Bērzpils ielas un Starta ielas krustojuma.

Slēgs satiksmi Kungu ielā

Saistībā ar ielas seguma remontdarbiem no 17.septembra līdz 21.oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kungu ielā, posmā no Grēcinieku ielas līdz Peldu ielai.

"Toyota" Rīgas velomaratona laikā būtiski ierobežos satiksmi, slēgs 11.novembra krastmalu

Saistībā ar "Toyota" Rīgas velomaratona braucienu vairākās vietās pilsētā tiks ierobežota satiksmi, kā arī slēgta satiksme 11.novembra krastmalā.

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi vairākās vietās pilsētā

Saistībā ar seriāla "Gomorrah 5" filmēšanu tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanas un stāvēšana vairākās vietās pilsētā.

Naktīs ierobežos satiksmi Nīcgales ielā

Saistībā ar ielas seguma remontu no 10.septembra līdz 16.septembrim, no plkst. 0.30 līdz plkst. 5.00, tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Nīcgales ielā, posmā no Dzelzavas ielas līdz Purvciema ielai, darbus veicot pa posmiem.

Slēgs satiksmi Laktas ielā

Saistībā ar "Hospitāļu ielas kaimiņu svētku 2020" svinībām 13.septembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 23.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Laktas ielā, posmā no Brasas tilta līdz ēkai Laktas ielā 6.

Slēgs satiksmi Aviācijas ielas posmā

Saistībā ar siltumtīklu maģistrāles pārbūves darbiem no 10.septembra līdz 17.septembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Aviācijas ielā, posmā no ēkas Rasas ielā 2 līdz ēkai Aviācijas ielā 23 k-1.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums