Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Krasta ielā zem Salu tilta pārvada ierobežos satiksmi

Saistībā ar remontdarbiem no 18. jūlija līdz 10. novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krasta ielā zem Salu tilta pārvada pār Krasta ielu.

Ierobežos satiksmi Artilērijas ielas posmā

Saistībā ar siltumtīklu pārbūves darbiem no 17. jūlija līdz 31. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Artilērijas ielā, posmā no Aleksandra Čaka ielas līdz ēkai Artilērijas ielā 24.

Ierobežos satiksmi Krišjāņa Valdemāra ielas posmā

Saistībā ar remontdarbiem no 15. jūlija līdz 16. augustam no plkst. 22.00 līdz plkst. 6.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā, posmā no Oskara Kalpaka bulvāra līdz Zirņu ielai.

Ierobežos satiksmi Aleksandra Čaka ielas posmā

Saistībā ar kanalizācijas tīklu atjaunošanas darbiem no 16. jūlija līdz 21. jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielā, posmā un virzienā no Pērnavas ielas līdz Ērgļu ielai.

Ierobežos satiksmi Krasta ielas posmā

Saistībā ar remontdarbiem no 15. jūlija līdz 31. jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krasta ielā, posmā no Salu tilta līdz Ogres ielai.

Slēgs satiksmi Zunda krastmalas posmā

Saistībā ar starptautisko fitnesa sacensību "Battle of Riga" norisi no 12. jūlija plkst. 20.00 līdz 14. jūlija plkst. 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Zunda krastmalā, posmā no Paula Valdena ielas virzienā uz Kaiju ielu.

Slēgs satiksmi pie ēkas Elizabetes ielā 103

Saistībā ar torņa celtņa demontāžas darbiem no 26.jūlija līdz 30.jūlijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielā, pie ēkas Elizabetes ielā 103.

Ierobežos satiksmi Aleksandra Čaka ielas posmā

Saistībā ar siltumtīklu pārbūves darbiem no 16.jūlija līdz 31.augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielā, posmā no Matīsa ielas līdz ēkai Aleksandra Čaka ielā 54.

Ierobežos satiksmi Pulkveža Brieža un Hanzas ielas krustojumā

Saistībā ar asfalta seguma atjaunošanas darbiem no 9.jūlija līdz 12.jūlijam no plkst. 00.50 līdz plkst. 5.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Pulkveža Brieža un Hanzas ielas krustojumā.

Latvijas prezidenta inaugurācijas laikā ierobežos satiksmi

Saistībā Latvijas prezidenta inaugurāciju 8.jūlijā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana:

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli