Jaunatnes Līdzdalības balvu pasniegšanas ceremonija


public. foto
Ceturtdien, 30. janvārī, plkst. 17.00 Rīgas jauniešu centrā KAŅIERIS (Kaņiera ielā 15) svinīgā atmosfērā Rīgas pašvaldības pārstāvji sveiks galvaspilsētas aktīvākās jaunatnes nevalstiskās organizācijas, pasniedzot Jaunatnes līdzdalības balvas par darbību 2019.gadā.

Līdzdalības balvas pasniegšanas ceremonija ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju un iezīmē jaunas sadarbības iespējas starp pašvaldību un jaunatnes nevalstiskajām organizācijām Rīgas pilsētā. Ceremonijas laikā tiek piešķirtas trīs balvas un trīs atzinības.

Balvas par 2019.gadu tiks pasniegtas nominācijās “Uzlecošā zvaigzne”, “Labākai dzīvei” un “Līderu inkubators”, savukārt atzinības tiks piešķirtas kategorijās “Izaugsmes veicinātājs”, “Līdzdalības Guru” un “Drošais Izaicinājums”.

Komisija, kura vērtē jaunatnes organizāciju darbību, tiek izveidota, pārstāvot Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Rīgas jauniešu centru “Kaņieris”, kā arī divas jaunatnes organizācijas, kuras ieguvušas balvu iepriekšējā gadā - Sociālo pakalpojumu aģentūra un Jauniešu studija BaMbuss.

Papildus svinīgai ceremonijai būs iespēja baudīt skaistu muzikālo pavadījumu, gardas uzkodas, kā arī dalīties ar savu viedokli par jaunatnes jomā aktuāliem jautājumiem.

Vairāk par pasākumu: https://ej.uz/lidzdalibasbalva2020

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris”.

Papildu informācija: Roberta Vītola, Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” vadītāja, 22078721, Roberta.Vitola@riga.lv

Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli