Lai palīdzētu bērniem ar kustību traucējumiem iedzīvotāji apēduši 81778 kukulīšus maizes


public. foto
Aizvadītajā nedēļā tika noslēgta labdarības kustība "Starp cilvēku un labu darbu ir viena Poga", kas tika organizēta ar mērķi palīdzēt nodrošināt terapeitiskās nodarbības bērniem ar funkcionāliem traucējumiem rehabilitācijas centrā "Poga". Akcija tika rīkota šī gada rudenī un tās ietvaros iedzīvotāji iegādājās 81778 "Fazer Dzīvā" maizes kukulīšus, tādējādi, saziedojot 1635,56 eiro bērnu rehabilitācijai.


public. foto

Akcijas laikā no katra nopirktā “Fazer Dzīvā” maizes kukulīša divi centi tika novirzīti bērnu atlabšanas procesam. Kur par saziedoto summu mazie pacienti varēs nostaigāt 36 900 soļus uz gaitas robota G-EO System (Šveice), kas ir viens no modernākajiem gaitas rehabilitācijas robotiem pasaulē un rehabilitācijas centrs “Poga” vienīgais Baltijas valstīs pacientiem nodrošina rehabilitāciju ar šo sistēmu. Tāpat par saziedoto summu mazie pacienti “Pogā” varēs saņemt 41 rehabilitācijas nodarbību.

“Man ir patiess prieks, ka iedzīvotāji bijuši tik aktīvi un iesaistījušies labdarības akcijā, lai palīdzētu mazajiem pacientiem ar kustību traucējumiem. Šī ziedošanas kustība parādīja to, ka katrs varam palīdzēt ar pavisam ikdienišķām lietām, pērkot iemīļotus produktus kā maizi, kas ir uz mūsu ģimenes galda ik dienu. Ar šādām labdarības akcijām mēs uzzinām, ka līdzcilvēkiem bērni ar kustību traucējumiem un viņu ģimenes nav vienaldzīgas. Sirsnīgs paldies,” atklāj rehabilitācijas centra “Poga” dibinātāja Rūta Dimanta.

“Uzņēmumu “Fazer Latvija” un rehabilitācijas centru “Poga” jau trīs gadus vieno cieša draudzība. Vēlamies pateikt lielu paldies katram pircējam, kas aktīvi piedalījās ziedošanas akcijā, jo bez jūsu palīdzības mums tas nebūtu izdevies! “Fazer” turpinās atbalstīt rehabilitācijas centru “Poga” arī turpmāk, kopā rūpējoties par bērnu labklājību, lai piepildītu viņu kvēlāko sapni – atgūt kustību prieku,” stāsta “Fazer Latvija” mārketinga vadītāja Zane Bērziņa.

“Labus darbus kopā darīt ir vieglāk, tādēļ šī gada rudenī aicinājām uzņēmumus sniegt palīdzīgu roku, lai nodrošinātu mūsu bērniem iespējas iegūt kvalitatīvu rehabilitāciju tepat Latvijā. No sirds vēlos pateikties uzņēmumam “Fazer”, kas atsaucās uz aicinājumu un piedalījās ziedošanas akcijā, ierindojoties TOP 5 aktīvāko ziedotāju vidū.


public. foto

Tikai kopā mēs varam sasniegt patiesi daudz un jau esam ceļā uz to, lai “Poga” kļūtu lielāka un spēcīgāka,” atklāj “Maxima Latvija” mārketinga vadītāja Gundega Laugale.

No šī gada 10. septembra līdz 7. oktobrim visos “Maxima Latvija” veikalos norisinājās labdarības kustība “Starp cilvēku un labu darbu ir viena poga”, kurā piedalījās 26 Latvijas un ārvalstu ražotāji un uzņēmumi.

“Fazer Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli