BTA darbinieku Bērnu diena šogad norisinājusies sadarbībā ar Imanta Ziedoņa muzeju un fondu "Viegli"


public. foto
Trešajā Apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk - BTA) darbinieku Bērnu dienā šogad sapulcējušies rekordliels dalībnieku skaits – vairāk kā 180 bērni vecumā no 2 līdz 17 gadiem. Līdz ar BTA atbalstu Imanta Ziedoņa muzeja projektam "Izgaismot Latviju", tapusi sadarbība ar fonda "Viegli" radošo komandu, lai BTA darbinieku bērniem parādītu Ziedoņa pasaules dažādību.

Jau trešo gadu pēc kārtas BTA darbinieku bērni pēdējā vasaras brīvlaika dienā tiek aicināti apskatīt savu vecāku darbavietu un iepazīt ne tikai apdrošināšanas nozari, bet kādu BTA nozīmīgu projektu.

“Pērn Bērnu diena bija saistīta ar mūsu modernās mākslas projektu BTA Art. Parādījām bērniem, cik aizraujošs un interesants ir šis mākslas virziens. Šogad uzsākām lielisku sadarbību ar Imanta Ziedoņa muzeju, lai atbalstītu filmas un ceļojošās izstādes “Izgaismot Latviju” tulkošanu angļu valodā. Līdz ar to radās ideja šo izcilo Latvijas dižgaru un viņa darbus gan parādīt un ar to iepazīstināt, gan arī vecākajiem jauniešiem atgādināt BTA Bērnu dienā. Lai arī esam digitāli attīstīts uzņēmums, tomēr novērtējam grāmatas, kā nezūdošu vērtību bērnu fantāzijas iztēles un apziņas veidošanā. Kas gan var būt brīnišķīgāks, kā šo dienu piepildīt ar Ziedoņa darbu tēliem un paustajām idejām,” uzsver BTA Valdes locekle Evija Matveja.

Visas dienas garumā bērniem bija iespēja iesaistīties radošās, intelektuālās, izklaidējošās, izzinošās un aizraujošās aktivitātēs gan BTA Centrālajā birojā, gan “Ziedoņa klasē” Sporta ielā 2, Rīgā, risinot āķīgus uzdevumus, lai izlauztos no Imanta Ziedoņa pasakām.

“Viena no Imanta Ziedoņa muzeja misijām ir jaunrades veicināšana un darbs ar bērniem, jauniešiem. Mums ir svarīgi iedvesmot savus partnerus, lai līdzdarbojoties esam uz viena viļņa. Visas komandas vārdā varu teikt, ka mums tas kopīgi izdevās un esam gandarīti par to, ka mūsdienās uzņēmumi strādā pie savu vērtību kopšanas,” pauž Imanta Ziedoņa muzeja valdes locekle Žanete Grende.

BTA darbinieku Bērnu diena šogad norisinājās visās trīs Baltijas valstīs, kopumā pulcējot vairāk nekā 300 bērnus.

Par BTA

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk nekā 1000 darbiniekus. BTA lielākais akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Ar kopumā vairāk nekā 25 000 darbinieku apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrībās 25 valstīs, „Vienna Insurance Group” ir izteikts līderis savas darbības tirgos Centrāleiropā un Austrumeiropā. „Vienna Insurance Group” ir vadošā Vīnes biržas indeksa – ATX, visaugstāk novērtētais uzņēmums ar „Standard & Poor’s” auditoru kompānijas piešķirto augsto finansiālās stabilitātes novērtējumu A+ ar stabilu nākotnes attīstības prognozi; „Vienna Insurance Group” akcijas tiek kotētas arī Prāgas biržā.

AAS „BTA Baltic Insurance Company”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli