Noskaidrots pirmais "Tīrīga" klientu loterijas uzvarētājs – balvā elektroskūteris


Tiriga_pirmas_izlozes_uzvaretajs
Gatavojoties atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanai Rīgā no šī gada 15.septembra, AS "Tīrīga" aicina iedzīvotājus nekavēties ar līgumu pārslēgšanu. Visi privātmāju īpašnieki, kas līdz augusta beigām noslēgs līgumu ar "Tīrīga" automātiski piedalās loterijā, kurā tiks izlozēti trīs elektroskūteri. Pirmā izlozes uzvarētājs ir Mārtiņš Stepiņš, kas līgumu ar "Tīrīga" pārslēdzis 15.augustā - viņš savā īpašumā iegūst elektrisko skūteri Xiaomi. Nākamās izlozes notiks 23. un 30 augustā.

Saskaņā ar starptautiska publiskā iepirkuma rezultātiem no šā gada 15.septembra visā Rīgā atkritumu apsaimniekošanu nodrošinās “Tīrīga”. Uzņēmums turpina aktīvi gatavoties darba sākšanai Rīgā, lai normatīvajos aktos noteiktajos termiņos nodrošinātu rīdziniekam modernu un eiropeisku atkritumu apsaimniekošanas sistēmu.

“Tīrīga” AS aicina visus klientus savlaicīgi pārslēgt līgumus par atkritumu apsaimniekošanu – visi esošie līgumi spēku zaudēs 15.septembrī. Turklāt, iespējams, ka pēdējās dienās pirms termiņa beigām līgumu slēgšana nenotiks raiti, jo klientu apkalpošanas centros iespējami sastrēgumi.

Līgumu pārslēgšana ar jauno atkritumu apsaimniekotāju “Tīrīga” ir iespējama gan digitāli, izmantojot e-pakalpojumus www.tiriga.lv, gan klātienē “Tīrīga” klientu apkalpošanas centros:

  • Pepsi Bowling Sporta un atpūtas centrā, Uzvaras bulvārī 10

  • Rīgas domes klientu apkalpošanas centrs, 1. stāvs, Brīvības ielā 49/53

Līgums par atkritumu apsaimniekošanu ir jāpārslēdz par visiem īpašumiem, kur tiek radīti atkritumi, tostarp par īpašumiem, kuros iedzīvotāji dzīvo neregulāri vai uzturas reti, piemēram, vasarnīcas, garāžas u. c.

Loterijā piedalās visi “Tīrīga” klienti - fiziskas personas, kas pārslēgs līgumu par atkritumu apsaimniekošanu ar “Tīrīga” laika posmā no 5.augusta plkst.9:00 līdz 30.augusta plkst.14:00. Dalība loterijā notiek automātiski. Kopumā paredzētas trīs izlozes: 16.augustā, 23. augustā un 30.augustā, katrā datumā izlozējot vienu elektroskūteri Xiaomi MI Scooter Black M365, izloze notiks starp visām fiziskajām personām, kuras līdz attiecīgā datuma plkst.14:00 būs noslēgušas līgumu. Paziņojumi par laimesta ieguvēju tiks izplatīti trīs dienu laikā pēc konkrētās izlozes veikšanas mājaslapā www.tiriga.lv. Loterijas atļaujas nr. 5878.

Plašāka informācija www.tiriga.lv un “Tīrīga” Facebook.com kontā.

AS “Tīrīga” publiskais partneris ir “Getliņi EKO”, kas nodrošina publiskās-privātās partnerības projekta uzraudzību un vietas atkritumu laukumu izveidei. Savukārt privātais partneris ir SIA “CREB Rīga”, ko dalībai publiskās-privātās partnerības konkursā izveidojuši divi vides pakalpojumu sniedzēji – SIA “Clean R” un SIA “Eco Baltia vide”.

Maija Dulle-Sūniņa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli