Tagad ikviens ar VISA un Mastercard norēķinu karti var izņemt skaidru naudu PNB Bankā

Neskatoties uz to, ka mūsdienu tehnoloģiju attīstība dažādu finanšu pakalpojumu pieejamību internetā padara arvien plašāku un ērtāku, un darījumi ar bezskaidru naudu turpina pieaugt, privātpersonu ikdienas darījumos skaidra nauda joprojām ik pa brīdim ir vajadzīga. Apzinot situāciju, ka ne visās Latvijas pilsētās ir pieejami bankomāti vai bankas filiāles, PNB Banka ir radusi iespēju nodrošināt ikvienam iedzīvotājam izņemt skaidru naudu kādā no Bankas filiālēm. Pakalpojumu var izmantot visi neatkarīgi, kurā no Latvijas kredītiestādēm ir atvērts norēķinu konts.

Izņemt skaidru naudu tagad var visos PNB Bankas klientu apkalpošanas centros. Ikviens iedzīvotājs, kuram ir kāda no VISA vai Mastercard norēķinu kartēm, skaidru naudu Bankā var izņemt, izmantojot POS termināli. Jāatzīmē, ka, lai izņemtu skaidru naudu, obligāti  nav jābūt PNB Bankas klientam.

Kamēr citas bankas optimizē savus resursus un ierobežo pieejamību klātienē, PNB Banka nāk klientiem pretī, ne tikai  nodrošinot apkalpošanu klientiem ērtākajā veidā, jo liela daļa cilvēku joprojām izvēlas savus finanšu darījumus veikt klātienē, bet tagad arī piedāvājot iespēju izņemt skaidru naudu kādā no PNB Bankas filiālēm visā Latvijā. Turklāt – šis pakalpojums tiek piedāvāts ikvienam iedzīvotājam, kurš lieto kādu no VISA vai Mastercard norēķinu kartēm, un viņam nav obligāti jābūt PNB Bankas klientam,” norāda PNB Bankas Produktu attīstības un mārketinga departamenta vadītāja Karīna Ribuša – Viļuma. Lai arī par skaidras naudas izņemšanu PNB Bankas klientu apkalpošanas centros citu banku klientiem ir noteikta komisijas maksa 2% apmērā no summas, tā atsver laika patēriņu un transporta izdevumus, ja iedzīvotājam jādodas tikai pēc skaidras naudas uz bankomātu citā pilsētā.”

Jāatzīmē, ka PNB Bankas klientiem skaidras nauda izņemšana filiālēs līdz 700 EUR ir bez maksas, savukārt par katru nākamo darījumu tiek ieturēts 1% komisijas maksa. Ikdienas komplekta lietotājiem bez maksas skaidras naudas izņemšana ir pat līdz 3 reizēm mēnesī.

PNB Bankai ir svarīgi nodrošināt ērtāku un pieejamāku finanšu ikdienu ikvienam, tāpēc šobrīd banka piedāvā iespēju veikt finanšu darījumus klātienē 42 klientu apkalpošanas centros visā Latvijā.  PNB Bankas filiāles  atrodas visās Latvijas lielākajās pilsētās, lielākajos tirdzniecības centros, kas strādā arī brīvdienās. Tāpēc šis pakalpojums būs parocīgs arī tiem, kas dzīvo ārpus lielajām pilsētām.

2018. gada 9. novembrī Norvik Banka mainīja nosaukumu uz PNB Banka. Banka turpina nodrošināt visus līdzšinējos pakalpojumus un cenšas padarīt ērtāku un pieejamāku finanšu ikdienu ikvienam klientam.Īpaši liela uzmanība tiek veltīta senioriem, kuri veido aptuveni divas trešdaļas no klientu skaita. PNB Banka ir vietējā banka ar  27 gadu pieredzi.

PNB Banka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums