Eksperts: Tūrisma attīstība Rīgā - uz pareizā ceļa

"Visā pasaulē viens no veiksmīgākajiem instrumentiem ārvalstu tūristu pievilināšanai ir dažādi liela mēroga pasākumi, kas kļuvuši par pilsētas vizītkarti.

Patiess gandarījums, ka arī Rīga ir saskatījusi savu potenciālu un iegulda arvien vairāk līdzekļus dažādu svētku un festivālu organizēšanai, lai padarītu Rīgu interesantāku ārvalstu tūristiem," atzīst "Rīgas Komercskola" tālmācības vidusskolas direktore Ilze Beļinska.

Rīgai šovasar bija notikumiem bagāts pasākumu kalendārs. Jau sākot no pavasara Rīgā norisinājās vērienīgi masu pasākumi, kā, piemēram, Nordea Rīgas maratons, labi apmeklētās Līgo svētku svinības, smilšu skulptūru festivāls AB dambī, Nakts skrējiens Rīgas ielās, Rīgas 810 jubilejas svētki, kuri pulcēja ne tikai rīdziniekus, bet arī tūristus no ārvalstīm. Līdz ar to var apgalvot, ka Rīga kā pilsēta beidzot sāk izmantot savu kultūras galvaspilsētas potenciālu ar mērķi kļūt par iecienītu un tūristiem viesmīlīgu ceļojuma galamērķi.

llze Beļinska, "Rīgas Komercskola" tālmācības vidusskolas direktore: "Nav noslēpums, ka, Rīgā organizējot vērienīgus un programmas ziņā ļoti kvalitatīvus masu pasākumus, tiek panākta vislabākā reklāma arī Latvijai kopumā. Radot tūristiem viesmīlīgas pilsētas tēlu, mēs ārzemju viesiem radām interesi arī par valsti kopumā. Mums ir skaista jūgendstila arhitektūra galvaspilsētā, bet ar to ir par maz. Tāpēc ļoti svarīgi, lai arī turpmāk nākotnē atbildīgās amatpersonas turpinātu veidot Rīgu kā festivālu un svētku pilsētu."

Informācija par Rīgas Komercskolu
Rīgas Komercskola ir tālmācības vidusskola, kurā var iegūt izglītību latviešu un krievu valodā no 7.-12.klasei programmā, kurā ir ietverti šādi mācību virzieni - komerczinības, tūrisma menedžments, sabiedriskās attiecības un tiesību pamati.

Pateicoties atšķirīgajām mācību metodēm, jau kopš tās dibināšanas 1990.gadā Rīgas Komercskola kļuva par vienu no prestižākajām skolām Latvijā, kurā savulaik uz vienu vietu pretendēja līdz pat 10 jauniešiem.

Šī skola vienmēr ir pulcējusi labākos Latvijas pasniedzējus. Skolēni mācību laikā par savām zināšanām ieguvuši vairākus desmitus godalgotu vietu dažādās starptautiskās olimpiādēs, kā arī vietējos zināšanu un prasmju konkursos.

Gadu pēc skolas slēgšanas pēc agrāko skolotāju un absolventu iniciatīvas Rīgas Komercskola atdzima kā tālmācības vidusskola, saglabājot agrākās tradīcijas, piesaistot vienus no labākajiem Latvijas skolotājiem un radot jaunas oriģinālas apmācību metodes. Vairāk informācijas par Rīgas Komercskolu – http://www.rigaskomercskola.lv

Informāciju sniedza:
Ilze Beļinska, "Rīgas Komercskola" tālmācības vidusskolas direktore

Mārtiņš Pozņaks
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums