T/c "Domina Shopping" aicina uz vērienīgu Ābolu festivālu

Ābolu ražas laiks ir klāt! Tāpēc ikviens interesents ir aicināts kopā ar savu ģimeni un draugiem apmeklēt šī rudens sulīgākos un kraukšķīgākos svētkus – "Ābolu festivālu", kas norisināsies t/c "Domina Shopping" C ieejas skvērā 24. septembrī no plkst. 16.00 līdz 22.00. Pasākuma laikā darbosies Latvijas zemnieku tirdziņš, kurā līdzās dažnedažādiem āboliem būs iespēja iegādāties arī citus lauku labumus un veltes, savukārt īpašajā "Maxima" ābolu stendā būs pieejami saldi piedāvājumi un sulīgas izklaides ābolu cienītājiem. Pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties lielākā ābolu kalna būvniecībā Latvijā, izklaidēties dažādos konkursos un baudīt muzikālus sveicienus no Latvijā iemīļotiem mūziķiem. Ieeja festivālā bezmaksas.

Rudens mums visiem ir zināms ne tikai kā jauno kolekciju un skolas gaitu uzsākšanu laiks, bet arī periods, kad varam pateikties dabai par bagātīgo rudens ražu. Esam priecīgi, ka šogad Dominas skvēru piepildīs Latvijas zemnieku saimniecības, kas mūs visus priecēs ar gardiem lauku labumiem. Aicinu ikvienu izmantot šo brīnišķīgo iespēju pavadīt ģimenisku pēcpusdienu rudens noskaņās!” komentē t/c Domina Shopping direktore Dina Bunce.

Ābolu festivāla laikā ikvienam būs iespēja iegādāties gardos ābolus, to sulas un dažādus našķus, kā arī citus lauku labumus Rudens ražas tirdziņā, ko nodrošina zemnieki no visas Latvijas. Aizraujošākai pēcpusdienai apmeklētāji varēs piedalīties dažādos konkursos, kā arī baudīt muzikālus pārsteigumus gan lieliem, gan maziem. Par līksmu atmosfēru rūpēsies pasākuma vadītājs Kaspars Zlidnis un īpašais viesis – Trakais purva ābol(i)s Roberts Gobziņš. Vakara noslēgumā plkst. 20.00 visus Ābolu festivāla apmeklētājus priecēs Andra Ērgļa un Antras Stafeckas koncerts.

Aicinām ikvienu Ābolu festivāla apmeklētāju iegriezties “Maxima” īpašajā ābolu stendā, kurā būs iespēja gan nobaudīt saldus gardumus, gan uzzināt veselīgas un īpaši garda receptes no āboliem, kā arī piedalīties garākās ābolu mizas rekorda uzstādīšanas konkursā. Papildus tam, “Maxima” ir sagatavojusi īpašu pārsteigumu visiem ābolu cienītājiem – 24. septembrī visas dienas garumā “Maxima” veikalos visā Latvijā būs iespēja iegādāties ābolus ar īpašu atlaidi 20% apmērā,” komentē SIA “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Ikviens pasākuma apmeklētājs ir aicināts līdzi ņemt vai uz vietas iegādāties ābolu, lai kopīgiem spēkiem uzbūvētu lielāko ābolu kalnu Latvijā. Visi āboli, kas tiks izmantoti ābolu kalna veidošanai, tiks ziedoti Rīgas Nacionālajam Zooloģiskajam dārzam.

Par t/c Domina Shopping

T/c Domina Shopping ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā un Latvijā, kas saviem apmeklētājiem sniedz plašas un ērtas iepirkšanās iespējas vairāk nekā 170 tirdzniecības vietās. Centrs atbilst augstākajiem energoefektivitātes normatīviem, ko apliecina ISO 50001 sertifikāts.

Domina Shopping īpašnieks un pārvaldnieks kopš 2016. gada jūlija ir SIA EfTEN DOMINA. Tirdzniecības centrs atrodas Ieriķu ielā 3, starp divām Rīgas galvenajām satiksmes maģistrālēm – Čaka un Brīvības ielu. Plašāku informāciju par tirdzniecības centru meklējiet mājas lapā www.domina-shopping.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Twitter.

T/c Domina Shopping
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:



Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums