Pārbūvē apgaismojumu Eduarda Smiļģa ielā

Modernizējot apgaismojumu pilsētā, pašvaldības aģentūra "Rīgas gaisma" turpina apgaismojuma pārbūves darbus Eduarda Smiļģa ielā, posmā no Mazās Nometņu līdz Meža ielai. Darbu ietvaros paredzēts demontēt novecojušās gaisa kailvadu līnijas un to vietā izbūvēt apakšzemes kabeļu līniju, 37 jaunus apgaismojuma balstus un 40 jaunus gaismekļus.

Novecojušo gaismekļu ar augstspiediena nātrija spuldzēm vietā plānots uzstādīt jaunus LED gaismekļus. Apgaismojums tiks aprīkots ar vadības un kontroles ierīcēm, kas veicinās energoefektivitāti un uzlabos to uzturēšanas kvalitāti.

Paredzēts, ka darbus pabeigs ne vēlāk kā līdz nākamā gada martam. Apgaismojuma pārbūves darbus veic atklātā konkursā izvēlēts būvkomersants SIA “Triveko” un kopējo darbu izmaksu summa ir 115 tūkstoši eiro.

Aģentūra “Rīgas gaisma” uztur un remontē savā pārziņā esošos pilsētas ielu, laukumu, parku un citu publiskai lietošanai paredzēto objektu ārējās apgaismošanas tīklus, kā arī uztur darba kārtībā luksoforu objektus, tai skaitā regulējamās gājēju pārejas.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums