Tiešsaistes Hakatonā "Rīga 2020" sacentīsies desmit komandas


foto: reitingi.lv
1. jūlijā, tika atklāts Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) Hakatons "Rīga 2020", kura mērķis ir radīt jaunus un aizraujošus tūrisma notikumus, kas tiks realizēti 2020. gada vasaras/rudens sezonā. Tiešsaistes hakatonā sacentīsies un iesniegtās idejas attīstīs desmit tūrisma un pasākumu nozares profesionāļu komandas.

Ņemot vērā aktuālo situāciju pasaulē un Eiropā, cilvēkiem ir jābūt ļoti motivētiem, lai dotos ceļojumā. Šovasar priekšroka tiks dota tiem ceļojuma galamērķiem, kas spēs piedāvāt jaunu un aizraujošu pieredzi. Tāpēc no hakatona dalībniekiem sagaidām radošas un neordināras idejas, kas izcels Rīgu, dos pievienoto vērtību gan pilsētas tēlam, gan vairos pašmāju un ārvalstu tūristu skaitu galvaspilsētā,” uzsver Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja valdes locekle Ieva Lasmane.

Hakatons norisināsies 48 stundas un noslēgsies piektdien, 3. jūlijā, kad komandas žūrijai prezentēs savas idejas. Divu dienu laikā dalībnieki ar mentoru, konsultantu un nozares ekspertu palīdzību dalīsies savā pieredzē un izstrādās konkrētu pasākumu piedāvājumus - projektus, kas var veicināt Rīgas tūrisma atjaunošanu.

Atbilstoši žūrijas vērtējumam, tiks finansiāli atbalstīti četri līdz desmit no iesniegtajiem projektiem – Rīgas tūrisma notikumiem. Katram atbalstītajam projektam tiks piešķirts RTAB  līdzfinansējums līdz 20% no kopējās projekta realizācijas tāmes, bet nepārsniedzot summu 10 000 eiro (neskaitot pievienotās vērtības nodokli).

Hakatons “Rīga 2020” tiek īstenots RTAB tūrisma atjaunošanas plāna ietvaros un ir daļa no nozares atbalsta pasākumiem.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums