Kontrolējot pircēju plūsmu, "Maxima" turpina dienas laikā slēgt veikalus


public. foto
Lai veicinātu sociālās distances ievērošanu, "Maxima Latvija" palielina veikalu skaitu, kuri periodiski dienas laikā ver durvis klientu plūsmas kontrolēšanai. Turpmāk 15 veikalu durvis īslaicīgi vairākas reizes dienā tiks aizvērtas, tādējādi mazinot pulcēšanos veikala telpās.

 “Mēs regulāri sekojam līdz situācijai veikalos un izvērtējam iespēju nepieciešamības gadījumā vairākas reizes dienā uz īsu laiku aizvērt durvis, tādējādi ar ļoti praktisku pieeju kontrolējot cilvēku skaitu veikalā.  Tā pat aicinām  klientus izmantot iepirkuma ratiņus, kas palīdz nodrošināt sociālo distancēšanos, un ievērot brīdinājuma uzlīmes uz grīdas un pie veikala ieejas. Jau šobrīd redzam, ka pircēju skaits vidēji samazinājies par 30%, bet “Maxima” veikalos, kas atrodas tirdzniecības centros, klientu skaits ir samazinājies pat līdz 55%,” norāda “Maxima Latvija” vadītājs Viktors Troicins.

Īslaicīga veikalu slēgšana pircēju plūsmas kontrolei notiek  Rīgā  un reģionos, kā, piemēram, Rojā, Jelgavā, Liepājā, Madonā, Ādažos, Lielvārdē un Jēkabpilī.

 

Jau ziņots, ka “Maxima Latvija” īpašas rūpes  velta darbinieku un klientu drošībai, lai ārkārtas situācijas laikā nodrošinātu sociālo distancēšanos un pārtikas drošību, tādēļ  īsteno virkni preventīvas un profilaktiskas darbības:

  • Stikla aizsargbarjeras pie kasēm starp klientu un kasieri.
  • Sociālās distancēšanās ierobežojoši pasākumi 2 m rādiusā, kā, piemēram, grīdas uzlīmes, ieprikuma ratiņu izmantošana groziņu vietā, nodrošinot fiziski lielāku barjeru starp citiem klientiem, apsardzes darbienieks uzrauga pircējus, u.c. pasākumi.
  • Stikla aizsargmaskas pašapkalpošanās kasu darbiniekiem.
  • Plaša informatīva kampaņa veikalos, izvietojot materiālus TV ekrānos, veikala radio un plakāti dažādās vietās veikalos ar ieteikumiem, kā samazināt vīrusa izplatību.
  • Nefasētas pārtikas, piemēram, konditorejas izstrādājumu fasēšana.
  • Dezinfekcijas līdzekļi pie veikalu ieejām.
  • Atsevišķi administrācijas darbinieki dodas palīgā kolēģiem no veikaliem, lai spētu efektīvāk organizēt darbu veikalā.
  • Visiem uzņēmuma darbiniekiem ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, lai, piemēram, kasieri, esot kasē, varētu parūpēties par tīrām rokām.
  • Rūpējoties par darbinieku imunitāti, tiek nodrošināts bezmaksas ingvers, citrons un medus.
  • Kā arī veicam daudz citus pasākumus vīrusa ierobežošanai, sadarbojoties ar atbildīgajām valsts iestādēm un dienestiem, kā arī nepieciešamības gadījumā ir gatavi īstenot citas papildus aktivitātes.

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums