"Rīgas satiksme" aicina sekot līdzi paziņojumiem e-talona karšu lasītājā


foto;Player FM
"Rīgas satiksme" aicina sekot līdzi paziņojumiem sabiedriskajā transportā esošajos karšu lasītājos - zaļā gaismiņa liecina, ka brauciens reģistrēts veiksmīgi, savukārt sarkanā gaismiņa – brauciena reģistrācija nav izdevusies un jāiegādājas biļete.

Pasažieru grupām, kuras iepriekš sabiedriskajā transportā pārvietojās ar 100% atlaidi – skolēni, nestrādājošie pensionāri, 3. grupas invalīdi, ČAES seku likvidētāji, personas, kuras vecākas par 75 gadiem, u.c. sabiedrisko transportu var izmantot tikai tad, ja iegādātas biļetes par pilnu cenu. Biļetes par pilnu cenu var iegādāties esošajos e-talonos (Rīdzinieka kartes, Skolēna e kartes un personalizētos e-talonus).

Braukšanas biļetes par pilnu cenu var iegādāties iepriekš pārdošanā gan uz ielas izvietotajos biļešu automātos, gan vairāk nekā 400 tirdzniecības vietās Rīgā. Biļešu iegādei pasažieri var izmantot jau esošos e-talonus – personalizētos, nepersonalizētos,

Rīdzinieka kartes un Skolēna e kartes. Biļešu tirdzniecības vietas skatīt šeit: https://www.rigassatiksme.lv/lv/biletes/bilesu-tirdzniecibas-vietas/tirdzniecibas-vietas/
“Rīgas satiksme” atgādina, ka, lai pasargātu sabiedriskā transportlīdzekļu vadītājus no inficēšanās riska, biļetes sabiedriskā transportlīdzeklī vadītājs nepārdod.
Lai izvairītos no situācijām, kad karšu lasītājā parādās sarkanā gaismiņa, “Rīgas satiksme” aicina laicīgi pārbaudīt personalizēto, nepersonalizēto e-talonu saturu, ko var izdarīt gan biļešu automātos, gan www.rigassatiksme.lv, Rīdzinieka kartes īpašnieki to var veikt biļešu automātos vai www.ridziniekakarte.lv.

“Rīgas satiksme” atgādina, ka Rīgas domes pagaidu administrācija 27. martā, veica izmaiņas pašvaldības saistošajos noteikumos, kas uz ārkārtējas situācijas laiku atceļ lielāko daļu no atlaidēm pilsētas sabiedriskajā transportā, tādējādi mazinot pasažieru plūsmu un ierobežojot vīrusa Covid-19 tālāko izplatību.

Vienlaikus “Rīgas satiksme” aicina apdomāt ikviena brauciena nepieciešamību un izmantot sabiedrisko transportu tikai gadījumos, ja nav citas alternatīvas. Lai mazinātu vīrusa COVID-19 izplatīšanos, uzņēmums aicina iedzīvotājus palikt mājās, pārvietoties kājām vai braukt ar velosipēdu.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtiet e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums