SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" ārkārtējās situācijas laikā nepiemēros nokavējuma procentus


Rīgas namu pārvaldnieks
SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) saviem klientiem par savlaicīgi nesamaksātiem rēķiniem ārkārtējās situācijas laikā nepiemēros nokavējuma procentus. Šobrīd par nokavējuma procentu nepiemērošanu ir paziņojusi arī A/S "Rīgas siltums". Papildus esam saņēmuši informāciju no SIA "Rīgas ūdens", ka arī ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu sniedzēji nepiemēros nokavējuma procentus par laikā nesamaksātiem rēķiniem. Tas nozīmē, ka trīs lielākie pakalpojuma sniedzēji RNP klientu rēķinos par saņemtajiem pakalpojumiem nepiemēros nokavējuma procentus, tādējādi iespēju robežās mīkstinot ārkārtas situācijas rezultāta sekas.

RNP valdes vārdā – tās priekšsēdētājs Ernests Saulītis norāda: “Jau pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas izsūtījām vēstules lielākajiem pakalpojumu sniedzējiem ar jautājumu par rīcību, ja klienti savlaicīgi nav norēķinājušies par pakalpojumiem. Ņemot vērā situācijas attīstību jau pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas, ka šajos apstākļos daļai klientu būs objektīvas grūtības savlaicīgi norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem. Esam gandarīti, ka šobrīd solidāri ar mūsu sadarbības partneriem nepiemērosim nokavējuma procentus.”

 

RNP, kā arī citi pakalpojumu sniedzēji aicina visus klientus iespēju robežās norēķināties par pakalpojumiem savlaicīgi, lai neveidotos apjomīgi parādi par piegādātajiem pakalpojumiem, ko vēlāk būs grūti nosegt, neraugoties uz faktu, ka nokavējuma procenti netiks piemēroti.

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" ir Latvijas lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums. Tas tika izveidots, apvienojot 15 pašvaldības namu pārvaldīšanas kapitālsabiedrības, lai nodrošinātu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu pēc vienotiem principiem un uzlabotu pašvaldības kā dzīvojamo māju pārvaldnieka sniegto pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmums apsaimnieko 4200 ēkas, kurās pakalpojumus saņem gandrīz 170 000 klientu.

SIA „Rīgas namu pārvaldnieks”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums