Kultūras konkursos atbalstīto projektu īstenotāju ievērībai!


rīgas domes izglītības kultūras un sporta departaments
Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtējo situāciju, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments lūdz Kultūras pasākumu finansēšanas konkursa un Rīgas festivālu mērķprogrammas finansēšanas konkursa projektu īstenotājus iesniegt rakstiskus iesniegumus, ja konkursā atbalstītajā projektā ir plānotas izmaiņas. Iesniegumus lūdzam iesniegt par projektiem, par kuru īstenošanu ir noslēgti finansēšanas līgumi, kā arī par projektiem, par kuru atbalstu ir saņemtas vēstules.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar departamenta Kultūras pārvaldes Kultūras projektu un pasākumu nodaļas darbiniekiem:
*par Kultūras pasākumu konkursā atbalstītajiem projektiem ar Inesi Roni (tālr.: 67043650, mob. tālr.: 26534134; e-pasts inese.rone@riga.lv);
*par Rīgas festivālu mērķprogrammas projektiem ar Annu Dārziņu (tālr.: 67043690, mob. tālr.: 29212993; e-pasts anna.darzina@riga.lv).

Papildus vēlamies informēt, ka Izglītības, kultūras un sporta departaments ir slēgts apmeklētājiem, tāpēc aicinām visus jautājumus risināt attālināti, izmantojot tālruņu vai e-pastu konsultācijas, dokumentu iesniegšanu e-pastā, nepieciešamības gadījumā dokumentus parakstot ar drošu elektronisko parakstu u.tml.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums