TC "Spice" paziņo par izmaiņām darba laikā


public. foto
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli sakarā ar koronavīrusa izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību un tirdzniecības centra nomnieku kopsapulces lēmumu, ir pieņemts lēmums saīsināt t/c darba laiku – sākot no rītdienas, 19. marta līdz 14. aprīlim, TC "Spice" un "Spice Home" darba laiks būs 11:00-20:00, savukārt lielveikala "Rimi" darba laiks paliek nemainīgs – 8:00-23:00. Sekojot līdzi valdības lēmumiem – arī turpmāk tirdzniecības centra darba laikā iespējamas izmaiņas.

Kopš 12.marta, kad valstī tika izsludināta ārkārtas situācija COVID-19 saslimšanas sakarā, TC “Spice” un “Spice Home” jau ir ieviesta virkne piesardzības pasākumu, lai samazinātu iespējamu infekcijas izplatīšanos. Vairāki tirdzniecības centra nomnieki jau ir pārtraukuši darbību līdz situācija valstī stabilizēsies, un, veicot nomnieku aptauju, ir pieņemts lēmums par tirdzniecības centra darba laika saīsināšanu, kas no 19. marta līdz 14. aprīlim darba dienās un brīvdienās būs 11:00-20:00. TC “Spice” telpās esošā lielveikala “Rimi” darba laiks paliek nemainīgs – 8:00-23:00, taču apmeklētājiem jāņem vērā, ka “Rimi” laika posmā plkst. 8:00-10:00 ir īpašas iepirkšanās stundas senioriem, topošajām māmiņām un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Individuāli tirdzniecības centra nomnieki jau ir izlēmuši uz laiku slēgt veikalus:

  • Līdz 31.03.2020. darbu pārtrauc “LMT” un “Samsung” veikali;
  • Līdz 01.04.2020. darbu pārtrauc “Balta” un “Bite” klientu apkalpošanas centri;
  • Līdz 14.04.2020. darbu pārtrauc “Cucu”, “Dāvanu serviss”, “Ekselence”, “Kiehl’s”, “Kolumbs”, “Lido”, “Manhattan”, “Mini Mode”, “Rotaļzeme”, “Swarovski”, “Tele2”, “AB Park”, kas atrodas Spice Home.

Darba laiku saīsināja:

  • “SEB banka” P.-Pk.: 11:00-18:00 S.-Sv.: Slēgts
  • “Swedbank” P.-Pk. 11:00-18:00 S.-Sv.: Slēgts
  • “Tavex Latvia”: P.-Se.: 11:00-19:00 Sv.: Slēgts

TC “Spice” rūpīgi seko līdzi atbildīgo iestāžu informācijai attiecībā uz tirdzniecības centru darbību ārkārtas situācijas apstākļos. TC "Spice" un "Spice Home" ir ieviesis virkni drošības pasākumu, lai nodrošinātu maksimālu cilvēku aizsardzību – gan pircēju, gan savu darbinieku. Vairākās vietās TC "Spice" un "Spice Home" ir uzstādīti roku dezinfekcijas līdzekļi, un izvietoti informatīvi plakāti, kā arī uzstādīti dezinfekcijas līdzekļi pie kasēm visos veikalos. Tāpat tirdzniecības centra telpās regulāri tiek veikti uzkopšanas un dezinfekcijas darbi, pastiprinātu uzmanību pievēršot saskarsmes virsmām – margām, rokturiem un citām vietām, kam bieži pieskaras cilvēki. Būtiski, ka virsmu un grīdu dezinfekcijai tiek izmantoti speciāli līdzekļi, kurus izmanto medicīnas iestādes. Izmaiņas veiktas arī ventilācijas sistēmā – iekārtas tiek ieslēgtas vairākas stundas pirms tirdzniecības centra atvēršanās un izslēdzas stundu vēlāk pēc darba laika beigām, lai maksimāli izvēdinātu tirdzniecības centra telpas. Kā arī ir atslēgta ventilācijas iekārtu gaisa recirkulācija, tādējādi nodrošinot tikai svaiga āra gaisa plūsmu tirdzniecības centra telpās. Visā tirdzniecības centrā ir izvietotas atgādinošas zīmes par 2m distanci, un katrā veikalā pie kasēm tika izvietotas zīmes ar aicinājumu ievērot 2m distanci. Ir atcelti visi TC paredzētie pasākumi vismaz līdz 14. aprīlim.

Tāpat tirdzniecības centra nomnieki un ēdināšanas uzņēmumi, tiek aicināti pastiprināti ievērot drošības pasākumus. Lielveikalā “Rimi” regulāri tiek veikti uzkopšanas un dezinfekcijas darbi – uzstādīti roku dezinfekcijas līdzekļi, tīrīti iepirkumu grozi un ratiņi, un tiek izmantoti cimdi visos nepieciešamajos gadījumos. Kā arī ir izstrādāts rīcības plāns, ja tirdzniecības centrā tiek konstatēts saslimšanas gadījums.

Atsevišķiem veikaliem var būt atšķirīgs darba laiks, tāpēc aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai TC “Spice” sociālo tīklu lapās un mājas lapā.

TC “Spice”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi