O.Burovs: Braukšanas maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā joprojām ir un būs galvaspilsētas prioritāte


Foto: Dmitrijs Suļžics
"Kā jau vairākkārt esmu paudis, maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā ir mūsu prioritāte. Šajā ziņā nekas nav mainījies, tas joprojām ir gan mans, gan partijas "Gods kalpot Rīgai!" uzstādījums," uzsver Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs.

“Dienas kārtībā nevienu brīdī nav bijis izvirzīts jautājums, ka būtu jāpārskata braukšanas maksas atvieglojumi pilsētas sabiedriskajā transportā. Plānojot nākamā gada pašvaldības budžetu ir paredzēts, ka visas pašvaldības noteiktās atlaides sabiedriskā transportā tiek saglabātas,” norāda O.Burovs.

Atlaides pilsētas sabiedriskajā transportā šobrīd izmanto lielākā daļa Rīgas iedzīvotāju, par pilnu biļetes cenu ikdienā transportu izmanto 14% pasažieru. Tostarp par brīvu sabiedrisko transportu izmanto nestrādājošie pensionāri, skolēni, invalīdi un citas sabiedrības grupas. Savukārt daļēji braukšanas maksas atvieglojumi piešķirti pedagogiem strādājošiem pensionāriem, studentiem, Rīdzinieka kartes īpašniekiem u.c.

Vairāk informācijas par Rīgas pilsētas pašvaldības piešķirtām atlaidēs sabiedriskajā transportā:  https://www.rigassatiksme.lv/lv/biletes/bilesu-klasts-un-cenas-1/menesa-bilete/

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli