T/p Alfa jaunajai piebūves ēkai Spāru svētki

Šodien Spāru svētkus svin tirdzniecības parka Alfa jaunā piebūve, kas līdz ar jaunuzcelto autostāvvietu tirdzniecības centru paplašinās par vairāk nekā 30 000 m2. Tādējādi kopējā tirdzniecības centra platība sasniegs 100 000 m2, bet nomnieku skaits no pašreizējiem 170 tiks palielināts līdz 250. Ekspluatācijā jau nodota arī otra t/p piebūve – autostāvvieta, kurā papildus izveidotas 500 jaunas auto novietnes, palielinot kopumā to skaitu līdz 1660. Tā apmeklētāju ērtībām pieejama jau no pagājušā gada decembra.

Patriks van Dojevērts, Multi Corporation valdes loceklis, attīstības direktors: “Ļoti priecājamies, ka būvniecība virzās uz priekšu tik veiksmīgi, un esam pārliecināti, ka tirdzniecības parks Alfa, kas jau patlaban piesaista vairāk nekā astoņus miljonus apmeklētāju gadā, savu apmeklētāju skaitu palielinās vēl vairāk, tiklīdz tiks atklāta jaunā piebūve. Plānojam renovēt arī esošo tirdzniecības parka Alfa daļu un izveidot vienlaidu savienojumu ar jauno piebūvi. Tiklīdz tas viss būs pabeigts, Alfa patiešām būs gatava nākotnei.”

Linstow Center Management valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds: “Esam ļoti lepni par līdz šim paveikto. Celtnieki, būvuzraugi un projektētāji ir paveikuši patiesi izcilu darbu, un man prieks, ka šodien varam kopīgi svinēt Spāru svētkus tirdzniecības parka Alfa jaunajai un plašajai piebūvei. Tie ir 30 000 papildu kvadrātmetri mūsu apmeklētājiem, ieskaitot jauno autostāvvietu. Tas mums dod iespēju piedāvāt ļoti plašu zīmolu klāstu, izklaides iespējas un citus pārsteigumus. Un, jā – būsim lepni nostiprināt t/p Alfa kā Latvijas tirdzniecības centru līdera pozīcijas!”

“Spāru svētki būvniekiem ir viens no svarīgākajiem atskaites punktiem objekta celšanas laikā – tas ir brīdis, kad mēs ar gandarījumu varam teikt, ka ļoti būtisks darba apjoms ir paveikts, ēkas konstruktīvais apjoms ir izbūvēts, un mēs jau varam redzēt ēku pilnā tās izmērā,” saka būvkompānijas Merks valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš. “Liels paldies Merks komandai projektu vadītāja Roberta Rēboka vadībā un visiem mūsu sadarbības partneriem par paveikto šajā nebūt ne vienkāršajā objektā! T/p Alfa paplašināšana norit saskaņā ar plānoto laika grafiku, un jau šī gada vasarā visas neērtības, ko šobrīd apmeklētājiem rada būvdarbi, tiks pilnībā aizstātas ar ērtībām, ko sniegs jaunā piebūve, autostāvvieta un uzlabotā infrastruktūra ap tirdzniecības parku.”

Jauni zīmoli un restorānu zona

Paplašināšanās projekts paredz jaunu trīsstāvu piebūvi ar īpašu gandrīz 6500 m2 plašu restorānu zonu augšstāvā, kur apmeklētāji varēs ieturēt maltīti tādos restorānos kā LIDO, Vairāk Saules, BabyBack Ribs & BBQ un Galleria d’Arte. Restorānu zonā no jauna tiks atvērti arī jau patlaban tirdzniecības parkā populārie restorāni Gan Bei City, Čili Pica un Double Coffee. Jaunās ēkas pirmajos divos stāvos tiks izvietoti apģērbu veikali Zara, Bershka, Pull & Bear, Sportland, City Men & Women, Reserved un Mohito, kā arī jauni veikali, piemēram, Zara Home, Massimo Dutti, Stradivarius, Oysho, House, Cropp, Sinsay un Moskito. Trešais stāvs iepriecinās pašus jaunākos apmeklētājus, kas varēs izbaudīt īpašās 500 m2 plašās bērnu izklaižu zonas iespējas. Aktīva dzīvesstila piekritēji varēs izmantot 1700 m2 plašā My Fitness sporta kluba ērtības. Jaunā piebūve būs lielisks papildinājums tirdzniecības parka Alfa esošajām kino izklaižu iespējām, kuras arī plānots paplašināt.

Labiekārtota teritorija, ērtības un autostāvvietas paplašināšana

Tirdzniecības parka Alfa piebūve uzlabos teritorijas kvalitāti, izveidojot parku, kurā apmeklētāji varēs atpūsties un izbaudīt labiekārtoto vidi. Tiks uzlabotas arī tirdzniecības parka Alfa ērtības, nodrošinot apmeklētājus ar zīdaiņu pārtīšanas un barošanas telpām, kā arī ar ģimeņu atpūtas telpām. Apmeklētāji, kas ieradīsies tirdzniecības parkā ar automašīnu, varēs izbaudīt ērto piekļuvi tirdzniecības parkam un jauno pazemes autostāvvietu, kā arī papildu stāvvietas, kas palielinās kopējo autostāvvietu ietilpību līdz 2000 automašīnām. Projekts ietver arī ērtu velonovietņu izbūvi.

Arhitekti un būvnieks

Multi Corporation iekšējais dizaina uzņēmums TTDesign ir atbildīgs par piebūves koncepcijas un iekštelpu dizaina izstrādi. Sarma & Norde Arhitekti ir atbildīgi par arhitektoniskajiem risinājumiem un projekta tehnisko izpildi. Piebūves un atjaunošanas tehnisko uzraudzību veiks uzņēmums FORMA 2, savukārt Merks, viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, ir atbildīgs par tirdzniecības parka būvniecību.

Par Linstow Center Management

SIA Linstow Center Management (LCM), Galactico tirdzniecības centru attīstītājs (tirdzniecības centri Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole) un nekustamo īpašumu apsaimniekotājs darbojas Latvijā jau 22 gadus. LCM pašlaik Latvijā apsaimnieko tirdzniecības centrus ar kopējo platību 230 000 m2 un visās Baltijas valstīs kopā 329 000 m2. LCM ir arī lielākā Igaunijas tirdzniecības centra Ülemiste apsaimniekotājs. www.linstow.lv

Par Multi

Multi ir augstas klases tirdzniecības centru īpašnieks, apsaimniekotājs un attīstītājs Eiropā un Turcijā. Kā veiksmīga un uz izaugsmi orientēta Eiropas mazumtirdzniecības platforma Multi galvenais mērķis ir veicināt, pārvaldīt un uzlabot ilgtspējīgus ienākumus no nomas. Multi projekti liecina par ekonomisko izaugsmi un sociālo attīstību pilsētās un reģionos, kur tie tiek īstenoti. Kopš dibināšanas 1982. gadā Multi ir aktīvi piedalījies vairāk nekā 190 projektu attīstīšanā, un pašlaik uzņēmumam pieder un tas apsaimnieko vairāk nekā 130 tirdzniecības centru. Multi darbojas 13 valstīs: Nīderlandē, kur atrodas tā galvenais birojs, Apvienotajā Karalistē, Beļģijā, Īrijā, Itālijā, Latvijā, Polijā, Portugālē, Slovākijā, Spānijā, Ukrainā, Vācijā un Turcijā. Vairāk informācijas: www.multi.eu.

 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli