Ziņas | Latvija | Rīga


Labāk uzturēties svaigā gaisā – Rīgā āra terases būs visu gadu

Rīgas galvaspilsētas bāri un kafejnīcas varēs izvietot āra terases visa gada garumā, nevis tikai vasaras periodā. Tāpēc uzņēmēji, kuriem ir šāda vēlme, ir aicināti atstāt āra terases arī rudens un ziemas periodā. To paredz "Attīstībai/Par!", "PROGRESĪVO", "Jaunās Vienotības", Nacionālās apvienības, Latvijas Reģionu apvienības un Jaunās konservatīvās partijas Rīgas domes frakciju vienošanās.

Pabeigti šogad plānotie iekšpagalmu remontdarbi

Rīgas apkaimēs noslēgušies šogad plānotie iekšpagalmu remontdarbi.

Diskutēs par Rail Baltica trases integrāciju Torņakalna teritorijā

Turpinot pasākumu ciklu "Rail Baltica kā projekts Rīgas attīstībai", ceturtdien, 29. oktobrī, no plkst. 15.00 līdz 18.00 notiks publiskā diskusija par Rail Baltica lokālplānojuma un būvprojekta risinājumiem Torņakalna teritorijai posmā no Jelgavas ielas līdz Friča Brīvzemnieka ielai.

L. Ozola: kapitālsabiedrību pārvaldības uzlabošana ir viens no galvenajiem domes uzdevumiem

Trešdien, 28. oktobrī, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas sēdē deputāti iepazinās ar labas pārvaldības principiem, kurus paredz jaunā Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošo kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības kārtība. To Rīgas domes pagaidu administrācija pieņēma šā gada 21. augustā.

Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam "Gada rīdzinieks 2020"

Rīgas dome aicina iedzīvotājus pieteikt pretendentus pašvaldības apbalvojumam "Gada rīdzinieks 2020". Laureāti tradicionāli tiek nosaukti 18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, kad notiek Rīgas domes svinīgā sēde. Šogad balvas pasniegšana tiks organizēta atkarībā no aktuālās situācijas valstī saistībā ar Covid-19 izplatību.

SPRK aicina paust viedokli par prasībām, kas būs iekļaujamas elektronisko sakaru līgumos

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir izstrādājusi divus noteikumu projektus, kas elektronisko sakaru komersantiem turpmāk būs jāņem vērā, sniedzot pakalpojumu lietotājiem. Virkne jaunu prasību attieksies uz elektronisko sakaru pakalpojuma līgumiem un sniegto pakalpojumu kvalitāti lietotājiem.

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja pieņem lēmumu par A kategorijas grausta Jaunpils ielā 15 piespiedu sakārtošanu

Otrdien, 27.oktobrī, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja pieņēma lēmumu par A kategorijas grausta Jaunpils ielā 15 piespiedu sakārtošanu.

Par Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejas priekšsēdētājas vietniekiem....

Par Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejas priekšsēdētājas vietniekiem ievēl Geikinu un Rotbergu

Trešdien, 28.oktobrī, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas sēdē tika ievēlēti divi komitejas priekšsēdētāja vietnieki. Par tiem kļuva Laima Geikina un Uģis Rotbergs.

Nolemj atkārtoti nodot bezatlīdzības lietošanā pašvaldības īpašumu Rīgas geto un Latvijas holokausta muzeja vajadzībām

Otrdien, 27.oktobrī, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja pieņēma lēmumu par nekustamā īpašuma teritorijā starp Maskavas, Turgeņeva un Ģenerāļa Radziņa krastmalu atkārtotu nodošanu bezatlīdzības lietošanā sabiedriskā labuma organizācijai - biedrībai "ŠAMIR", lai sniegtu atbalstu biedrības darbības nodrošināšanai, tostarp veicinātu holokausta traģēdijas upuru piemiņas saglabāšanu, kā arī Rīgas geto un Latvijas holokausta muzeja turpmāko veidošanu.

I.Andersone: Kultūra var kalpot kā dzinējspēks galvaspilsētas ekonomikai

Viens no veidiem, kā paaugstināt Rīgas konkurētspēju un samazināt iedzīvotāju skaita kritumu, ir kultūras ekonomikas attīstība, norāda Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja Inese Andersone.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums