Ziņas | Latvija | Rīga


Pļavniekos un Ziepniekkalnā vasaras sezonā darbosies mobilās kultūrtelpas "Strops"

No 1. jūnija līdz 7. septembrim jau trešo gadu divās Rīgas apkaimēs ar daudzveidīgu kultūras un izklaides pasākumu programmu apmeklētājus gaidīs mobilās kultūrtelpas "Strops", šajā sezonā iepriecinot Ziepniekkalna un Pļavnieku iedzīvotājus.

Mežciema iedzīvotājus aicina izteikt viedokli par 48 koku ciršanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisija ir uzdevusi Rīgas pilsētas būvvaldei no 28. maija līdz 17. jūnijam rīkot publisko apspriešanu par 48 koku, kuru celma caurmērs ir lielāks par 20 cm, ciršanu Mežciemā.

Aicina pieteikties tirdzniecībai Zāļu tirgū

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikšanos tirdzniecībai tradicionālajā pasākumā "Zāļu tirgus", kas notiks 21. jūnijā Doma laukumā.

Sākas RCB Pludmales lasītavas jaunā sezona Lucavsalā

Pludmales lasītava Lucavsalā darbosies no 1. jūnija līdz 31. augustam. Lasītava P., O., C., Pk. strādās no plkst. 12.00 līdz plkst.17.00, trešdienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 19.00, bet brīvdienās un svētku dienās no plkst. 11.00 līdz plkst.18.00.

Rīgas dome nepieļaus jaunas totalizatoru un derību likmju pieņemšanas vietas

Ceturtdien, 23. maijā, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas deputāti vienbalsīgi atbalstīja un virzīja apstiprināšanai domes sēdē 10 lēmumprojektus par atteikumu izsniegt atļaujas atvērt totalizatoru un derību likmju pieņemšanas vietas un organizēt totalizatoru un derības.

Svētdien Basketbola diena "Spicē" – satiec un izaicini valstsvienības spēlētājas!

Tuvojoties lielajam starptautiskā sporta notikumam – Rīgā paredzētajam 2019. gada Eiropas sieviešu čempionātam basketbolā, svētdien, 26. maijā, no plkst.12 līdz plkst.15 tirdzniecības centrā "Spice" notiks Basketbola dienas aktivitātes – konkursi, sacensības un tikšanās ar basketbola zvaigznēm.

Čaka muzejā tiks atklāta izstāde "Domas par pilsētu. Niklāvam Strunkem 125"

28. maijā pulksten 16.00 Aleksandra Čaka memoriālajā dzīvoklī – muzejā, Rīgā tiks atklāta izstāde "Domas par pilsētu. Niklāvam Strunkem 125".

Grāmatu maiņas punkts Bērnu svētkos Ziemeļblāzmā

2. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 16.00 Ziemeļblāzmas Bērnu svētkos "Uz viena viļņa – tu un es" darbosies RCB grāmatu maiņas punkts. Grāmatu maiņa notiks Rīgas Centrālās bibliotēkas Ziemeļblāzmas filiālbibliotēkā (pilī).

Bezmaksas seansā izrādīs labākās tūrisma filmas

24. maijā plkst. 17.00 kinoteātrī "Splendid Palace" īpašā seansā notiks Tūrisma filmu festivāla "Tourfilm Riga" labāko īsfilmu parāde. Ieeja seansā bez maksas.

Aicina piedalīties izsolē par ekskluzīvām tiesībām piegādāt produkciju pasākumā "Līgosim Krastmalā! Pirms simts gadiem..

Aicina piedalīties izsolē par ekskluzīvām tiesībām piegādāt produkciju pasākumā "Līgosim Krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā…"

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina izsoli iegūt ekskluzīvas tiesības un piegādāt uzņēmuma produkciju pasākuma "Līgosim Krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā…", kas notiks 11. novembra krastmalā, tirdzniecības dalībniekiem.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli