Ziņas | Latvija | Rīga


Mainās aprēķins par kanalizācijā novadīto lietus notekūdeņu daudzumu

No 1. oktobra maksas par lietus notekūdeņu novadīšanas noteikšanas kārtībā tiek piemērotas jaunās Ministru kabineta noteiktās normas "par vidējo nokrišņu daudzumu Rīgā". Informācija par šīm izmaiņām iekļauta arī septembra rēķinos.

Tropu tauriņu mājas sezonas noslēguma ekskursija

Sestdien, 19.oktobrī plkst. 12.00 LU Botāniskais dārzs piedāvā pēdējo iespēju šosezon iepazīt Tropu tauriņu māju ekskursijā gida pavadībā. Novembra sākumā Tauriņu mājas sezona noslēgsies, un pēc tam tā durvis apmeklētājiem atkal vērs tuvāk pavasarim. Dalībai ekskursijā jāpiesakās iepriekš.

Jau aizņemta puse no kolumbārija nišām

Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja otrdien, 15. oktobrī, izbraukuma sēdē apmeklēja Rīgas kapsētas, lai iepazītos ar kultūras pieminekļu saglabāšanu un novērtētu pirmā pilsētas kolumbārija, kas atrodas 2. Meža kapos, darbību.

Rātsnamā atklāta ceļojoša izstāde "Vietas, ko maina būves"

Pirmdien, 14. oktobrī, Rīgas domes (Rātslaukums 1) pirmā stāva vestibilā tika atklāta unikāla arhitektūrai un būvniecībai veltīta ceļojošā izstāde "Vietas, ko maina būves".

Ēku Lāčplēša ielā 123 B, 3. liters atzīst par dzīvošanai bīstamu

Pirmdien, 14. oktobrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs bija sasaucis operatīvo sanāksmi pie četrstāvu ēkas Lāčplēša ielā 123 B, 3. liters, kurai sestdienas vakarā iebruka ceturtā stāva griesti un tika evakuēti iedzīvotāji. Tajā piedalījās arī visi pilsētas atbildīgie dienesti - Rīgas pilsētas būvvaldes, Rīgas domes Īpašuma departamenta, Sociālā dienesta un citu pašvaldības institūciju pārstāvji.

Pacels karogus Ukrainas prezidenta vizītes laikā

Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska ar kundzi un pavadošo delegāciju oficiālās vizītes laikā Latvijā, 16. oktobrī, Rīgā pie pašvaldības ēkām pacels valsts karogus.

DJ MEISTARKLASES ALFĀ

17. oktobrī no plkst. 17.00 līdz 19.00 tirdzniecības centrs Alfa sadarbībā ar DJ skolu Ritma institūts aicina piedalīties unikālās DJ meistarklasēs. Eiropas tūres ietvaros Latvijā viesosies divi dīdžeji no Kalifornijas (Amerikas Savienotās Valstis) - DJ Nikko un DJ Donnie D.

Foto: Nedēļas nogalē norisinājusies "Latvijas Gada auto 2020" lielā testa diena pie tirdzniecības centra "Mols"

Jau sesto gadu auto entuziasti un interesenti sestdien pulcējās pie t/c "Mols", lai iepazītos ar "Latvijas Gada auto 2020" pretendentiem. Ikvienam apmeklētājam bija iespēja apskatīt jaunākās automašīnas, konsultēties ar "Latvijas Gada auto" žūrijas pārstāvjiem, kā arī doties izmēģinājuma braucienos.

RTAB: Darījumu tūrismā prioritārie tirgi ir Skandināvija, Vācija, Lielbritānija un Nīderlande

Rīgas Tūrisma attīstības birojs (RTAB) secinājis, ka darījumu tūrisma veicināšanai Latvijā prioritārie tirgi ir Skandināvijas valstis, Vācija, Lielbritānija un Nīderlande – tās ir valstis, kuras visbiežāk izvēlas Rīgu pasākumu un konferenču rīkošanai.

Valsts policija vērtē izglītības iestāžu vides drošību

Trešdien Valsts policijas Nepilngadīgo lietu inspektori tikās mācībās par vides izvērtēšanu izglītības iestādēs. Policijai sadarbojoties ar izglītības iestāžu vadību, ilgtermiņā tiek veidota drošāka vide skolās. Policija novērojusi, ka skolas vēlas sadarboties un noteikt iespējamos drošības riskus. Šī mācību gada laikā plānots, ka drošības novērtējums tiks veikts 50 izglītības iestādēm.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri