Ziņas | Latvija | Rīga


RNP piedāvās atteiksies no ūdens skaitītāju rādījumu iesniegšanas papīra formātā

No 2019. gada septembra ūdens patēriņa rādījumu lapiņas pakāpeniski tiks aizvietotas ar citiem paziņošanas veidiem.

Piestiprina pirmo apliecinājuma plāksnīti pie kultūrvēsturiskas ēkas fasādes, kura šogad atjaunota ar Rīgas pašvaldības

Ceturtdien, 18.jūlijā, Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs un Merķeļa ielas 5 daudzdzīvokļu nama īpašnieki piestiprināja šogad pirmo projekta realizācijas apliecinājuma plāksnīti pie kultūrvēsturiskās ēkas fasādes, kas atjaunota ar Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu.

20. jūlijā Kalnciema kvartālā notiks zemnieku un amatnieku tirgus un darbnīcas

20. jūlijā plkst. 10.00 -16.00 Kalnciema kvartāla tirgū nogaršosim Latvijas sezonālās ogas un apbruņosimies ar visu nepieciešamo vasarai gan pilsētā, gan laukos.

Piestiprinās apliecinājuma plāksnīti pie kultūrvēsturiskas ēkas fasādes....

Piestiprinās apliecinājuma plāksnīti pie kultūrvēsturiskas ēkas fasādes, kura šogad kā pirmā atjaunota ar Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu

Ceturtdien, 18. jūlijā, plkst. 11.00 Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs un Merķeļa ielas 5 daudzdzīvokļu nama īpašnieki piestiprinās šogad pirmo projekta realizācijas apliecinājuma plāksnīti pie kultūrvēsturiskās ēkas fasādes, kas atjaunota ar Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu.

AS "Tīrīga" aicina pārslēgt līgumus ar jauno atkritumu apsaimniekotāju

Saskaņā ar Rīgas pašvaldības privātās-publiskās partnerības sadarbības nosacījumiem no šodienas - 15.jūlija tiek uzsākta klientu līgumu pārslēgšana ar jauno sadzīves atkritumu apsaimniekotāju AS "Tīrīga". Turpmāk Rīgā visiem iedzīvotājiem būs viens atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzējs AS "Tīrīga", kas no 2019. gada 15. septembra nodrošinās vienotu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu un vienādus nosacījumus visiem Rīgas iedzīvotājiem.

Foto: "Laimas" fabrikas pagalmā svin Šokolādes svētkus

2019. gada 11. jūlijā "Laimas" fabrikas pagalmā ar vērienīgu pasākumu programmu tika atzīmēti Šokolādes svētki, kas tika organizēti kā dāvana Rīgas iedzīvotājiem un viesiem no Latvijā mīlētākā saldumu zīmola "Laima" Starptautiskajā šokolādes dienā. Svinības visas dienas garumā pulcēja vairāk nekā 5 500 viesu, savukārt "Laimas" šokolādes muzejā viesojās vairāk nekā 300 interesentu. Kopumā Šokolādes svētkos tika apēsti vairāki simti kilogrami "Laimas" saldumu.

Slēgs satiksmi pār dzelzceļa pārbrauktuvi Atlantijas ielā

Saistībā ar sliežu ceļa pārbrauktuves remontu no 16. jūlija plkst. 8.00 līdz 18. jūlija plkst. 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pāri dzelzceļa pārbrauktuvei Atlantijas ielā.

Nedēļas nogalē Biķerniekos norisināsies restauratoru un kolekcionāru tirdziņš

Šajā nedēļas nogalē, 13. un 14. jūlijā, Biķernieku trasē notiks biedrības "Latvijas Antīko automobiļu klubs" organizētās Senlietu kolekcionāru un restauratoru dienas.

"Rīgas Street food garša" Renāra Zeltiņa gaumē jeb kā izskatās atpakaļ nākotnē?

Piedzīvojumiem un mūzikas bagātā gaisotnē, šodien, 11. jūlijā norisināsies šīs sezonas otrais "Rīgas Street Food garša" pasākums Jaunajā Teikā. Šoreiz viesus pārsteigs šovmenis Renārs Zeltiņš ar sevis izvēlēto tematiku "atpakaļ nākotnē". Savukārt par ballītes atmosfēru parūpēsies īpašais viesis – reperis Ozols. Tāpat šī gada sezonas pasākumu sērijā norisinās vēl nebijis konkurss, kura ietvaros ikviens var nobalsot par savu mīļāko konkursa ēdienu, tādejādi nosakot Rīgas unikālo street food garšu.

Aptauja: rīdzinieki apmierināti ar plašo kultūras pasākumu klāstu un ikdienā aktīvi izmanto sabiedrisko transportu

Noslēgusies ikgadējā aptauja par Rīgas iedzīvotāju apmierinātību ar pašvaldības paveiktajiem darbiem un pilsētā notiekošajiem procesiem. Šāda aptauja tiek veikta kopš 2007. gada, līdz ar to ir iespēja gan saturiski analizēt iedzīvotāju viedokli, gan arī redzēt tā izmaiņu dinamiku gadu griezumā. Pētījumā galvenokārt analizēta rīdzinieku attieksme kontekstā ar Rīgas attīstības programmā definētajiem ilgtermiņa mērķiem un līdz 2020. gadam sasniedzamajiem rādītājiem.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli