Ziņas | Latvija | Rīga


Latvijā pirmo reizi notiks būvniecības un tehnoloģiju ringa cīņas!

No 27. līdz 29. septembrim Ķīpsalā vienlaikus ar jauno mājokļa projektēšanas, remonta, energotaupošo un komforta tehnoloģiju izstādi "ComfortHome 2019" norisināsies  Buvbaze.lv  forums "Būvniecības un tehnoloģiju ringa cīņas". "Boksa ringā" tiksies 40 profesionāļi no vadošajām būvniecības nozares kompānijām, lai diskutētu par būvniecības un remonta risinājumiem, materiāliem, tehnoloģijām, inovācijām un gudro māju sistēmām.

Ar pārgājienu Siguldā atklās Eiropas Sporta nedēļu 2019

LSFP aicina ikvienu uz 15 km un ģimenes uz 5 km pārgājienu bez laika kontroles – 21. septembrī

Jau pēc nedēļas – 21. septembrī – ar pārgājienu pa Gaujas senleju tiks atklāta Eiropas Sporta nedēļa, kas visā Latvijā no 23. līdz 30. septembrim notiks jau piekto reizi. Pārgājiens būs piemērots un tajā ir aicināts piedalīties ikviens – neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības. Turklāt ar aicinājumu #piecelies aktīvākie cilvēki pārgājienā aicināti doties, ņemot līdzi kādu, kurš ikdienā līdz šim ar aktīvu atpūtu bijis uz "jūs".

Miķeļdienas pasākumi Rīgā

Rīgā tradicionāli ražas svētkus atzīmē ar Miķeļdienas gadatirgu Doma laukumā, kas šogad notiks 28. septembrī no plkst. 9.00 līdz 17.00, kad tirgus apmeklētājiem būs iespēja iegādāties rudens veltes, amatnieku meistardarbus, kā arī baudīt kultūras programmu. Miķeļdienas pasākumi notiks arī 29. septembrī kultūras centrā "Iļģuciems" un kultūras centra "Ritums" filiālē Ieriķu ielā 43a.

PAVADI RADOŠU UN ĪPAŠI SIRSNĪGU DIENU KOPĀ AR ĢIMENI, DRAUGIEM UN LĪDZCILVĒKIEM

2019. gada 14. septembrī no pulksten 11.00 līdz 15.00 Rīgā, modes un izklaides centrā RĪGA PLAZA, norisināsies atbalsta diena cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un viņu līdzcilvēkiem "Tu neesi viens!". Pasākuma ietvaros gan lieliem, gan maziem būs iespēja piedalīties BEZMAKSAS radošajās darbnīcās, apmeklēt nodarbības, saņemt konsultācijas, kā arī apmeklēt teātra izrādi un koncertu.

Rudenī VNĪ izsludinās iepirkumu būvdarbiem Rīgas pils senajā daļā

VNĪ: "Nākamā gada sākumā plānots uzsākt Rīgas pils kastelas dienvidu korpusa atjaunošanu"


VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (turpmāk – VNĪ) vadībā sadarbībā ar Rīgas pils uzraudzības padomi tiek apspriesta iepirkuma dokumentācija Rīgas pils kastelas daļas būvdarbu I un II kārtai, lai drīzumā izsludinātu iepirkumu un lai nākamā gada sākumā pa posmiem sāktu Rīgas pils kastelas atjaunošanu, atklāj VNĪ valdes locekle Kitija Gruškevica.

Rīgā atkritumu izvešana tiks nodrošināta

Trešdien, 11. septembrī Ministru kabinets Rīgā ir izsludinājis ārkārtas situāciju saistībā ar Konkurences padomes lēmumu, kas uzdot pašvaldībai un SIA "Getliņi EKO" nekavējoties apturēt koncesijas līguma izpildi daļā, kas skar nešķiroto un dalīto sadzīves atkritumu savākšanu un pārvadāšanu.

Baltic International Bank nosaka Ilgtspējīgas attīstības mērķus atbilstoši ANO Vides programmas finanšu iniciatīvai

Attīstot Bankas stratēģiju un virzoties uz kopējo mērķi – kļūt par stipru un ilgtspējīgu investīciju Banku, kas savas darbības balsta starptautiski aprobētajā ESG (Environmental. Social. Governance) pieejā, Baltic International Bank ir noteikusi Ilgtspējīgas attīstības mērķus atbilstoši Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Vides programmas finanšu iniciatīvai (UNEP FI – United Nations Environment Programme Finance Initiative) un apņēmusies īstenot šos mērķus Bankas darbībā un procesos. Apvienoto Nāciju Organizācija līdz 2030. gadam ir apstiprinājusi kopumā 17 Ilgtspējīgas attīstības mērķus. Banka savā darbībā koncentrēsies uz septiņiem no tiem.

Turpinās reģistrācija Krasta ielas nakts braucienam; informācija pasākuma dalībniekiem

Sestdien, 14. septembrī, notiks Krasta ielas nakts brauciens, kurā ikviens aicināts veikt 4 kilometru garu distanci ar skrituļslidām, skrejriteņiem vai skrituļdēļiem no tirdzniecības centra "Mols" līdz Salu tiltam un Dienvidu tiltam. Tīmekļa vietnē: www.naktsbrauciens.lv vēl turpinās dalībnieku reģistrācija.

Uzmanību iedzīvotājiem: no 13. septembra līdz 15. septembrim notiks militārās mācības "RĪGAS ZOBENS 2019"

No 13. līdz 15. septembrim Nacionālo bruņoto spēku ikgadējo mācību "NAMEJS" ietvaros Zemessardzes 1. Rīgas brigāde organizēs mācības "RĪGAS ZOBENS 2019", kas notiks dažādās Rīgas apkaimēs.

Turpinās reģistrācija Krasta ielas nakts braucienam; informācija pasākuma dalībniekiem

Sestdien, 14. septembrī, notiks Krasta ielas nakts brauciens, kurā ikviens aicināts veikt 4 kilometru garu distanci ar skrituļslidām, skreiriteņiem vai skrituļdēļiem no tirdzniecības centra "Mols" līdz Salu tiltam un Dienvidu tiltam. Tīmekļa vietnē www.naktsbrauciens.lv vēl turpinās dalībnieku reģistrācija.
mēbeļu izgatavošana