Ziņas | Latvija | Rīga


Ziemassvētku tirdziņā pie t/c Alfa ģimenes priecē "Trušu karaliste"

Sākot ar 12.decembri, pie tirdzniecības centra "Alfa" ģimenes tiek aicinātas apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu, kuru šogad papildina vieta dzīvnieku mīļiem - "Trušu Karaliste". Savukārt tirdzniecības centra iekštelpās darbu uzsāk pašmāju ražotāju smukumlietu tirdziņš, kā arī visiem brīvi pieejams bezmaksas dāvanu iesaiņošanas stends.

No 1. janvāra tiks efektivizēti minibusu un ekspresbusu maršruti un pārvietots maršrutu taksometru galapunkts

Lai efektīvāk plānotu uzņēmuma "Rīgas satiksme" resursus un novērstu maršrutu dublēšanos, no 2020. gada 1. janvāra tiks veiktas izmaiņas vairāku minibusu numerācijā, pirmo ciparu aizstājot ar skaitli trīs – 237. uz 337, 241. uz 341., 244. uz 344.

Lai efektivizētu uzņēmuma darbību un mazinātu gaisa piesārņojumu, 40.autobusa maršrutu aizstās ar 4.trolejbusa maršrutu

Lai samazinātu pilsētas centra daļā gaisa piesārņojums, ko rada autobusi, un efektīvāk izmantotu resursus, no 2. janvāra 40. autobusa maršrutu "Jugla – Ziepniekkalns" aizstās 4. trolejbusa maršruts. Tas arī uzlabos pieejamību Mūkusalas rotācijas apļa tuvumā esošajiem tirdzniecības centriem, kā arī atpūtas parkam Lucavsala.

"Ziemassvētku gadatirgus" Rīgas Centrāltirgus Piena paviljonā

Kārdinoša karstvīna smarža, egļu skuju un sveču aromāts, kraukšķīgas piparkūkas un latviešu amatnieku darinājumi – Rīgas Centrāltirgus "Ziemassvētku gadatirgus" ir viena no drošākajām pazīmēm, ka Ziemassvētki ir klāt!

Svētdien, 15.decembrī, plkst. 15:00 Rīgas Domā norisināsies Ziemassvētku labdarības koncerts-svētbrīdis "Apsnieg eņģeļu

Šis koncerts izveidojies par sirsnīgu tradīciju - Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība jau septīto gadu rīko labdarības koncertu "Apsnieg eņģeļu koks," lai vāktu ziedojumus neizārstējami slimiem bērniem un viņu ģimenēm dažādu ikdienas vajadzību nodrošināšanai, sniedzot ģimenēm palīdzību mājās.

LTRK aicina uzņēmējus pieteikties Eksporta balvām!

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) jau vienpadsmito gadu izsludina pieteikšanos eksporta apbalvojumiem – Krišjāņa Valdemāra balvai "Latvji, brauciet jūriņā!" un "Sprīdīša balvai".

Rīgas Motormuzejs izdod unikālu seno spēkratu ekspozīcijas foto katalogu

Īpašu dāvanu sev un seno spēkratu entuziastiem šajos svētkos sarūpējis Rīgas Motormuzeja kolektīvs. Pirmo reizi muzeja 30 gadu pastāvēšanas laikā ir tapis visaptverošs Rīgas Motormuzeja seno spēkratu ekspozīcijas foto katalogs, kurā iekļauti visi muzejā apskatāmie eksponāti.

VEF Kultūras pilī notiks multimediju jaunrades darbnīcas skolēniem

Skolēnu ziemas brīvlaikā VEF Kultūras pils Multimediju jaunrades studijā bērni vecumā no 7 līdz 13 gadiem varēs filmēt, montēt video, fotografēt un digitāli apstrādāt attēlus, noformēt reklāmas vai apsveikumu atklātnītes (10 x 15 cm), veidot mūziku ar datoru.

Laukumā pie t/c Origo atklāta "Latvijas Ainavu arhitektūras balva 2019" izstāde

Vakar, 5.decembrī, laukumā pie tirdzniecības centra "Origo" ar svinīgu pasākumu tika atklāta "Latvijas Ainavu arhitektūras balvas 2019" lielformāta brīvdabas izstāde. Izstādē ikvienam interesentam bez maksas ir iespēja apskatīt pirmajai Latvijas Ainavu arhitektūras balvai pieteikto labāko darbu izlasi, kurus gan vietējie, gan ārvalstu žūrijas eksperti novērtējuši visaugstāk.

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar ministra K.Gerharda iesniegto likumprojektu

Rīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli