Ziņas | Latvija | Rīga


Rīdzinieki uz tālruni 80005055 aicināti zvanīt tikai jautājumos par sociālā atbalsta sniegšanu

Rīgas domes Labklājības departamenta bezmaksas informatīvais tālrunis 80005055 ik dienu saņem ļoti daudzus iedzīvotāju zvanus. Daļa no tiem nav saistīti ar jautājumiem par sociālās palīdzības un sociālo pakalpojumu saņemšanu un lieki noslogo operatorus, tāpēc iedzīvotāji aicināti uz šo numuru zvanīt tikai jautājumos, kas saistīti ar sociālo palīdzību.

Evaņģēlisko kristiešu draudzes nakts patversmē "Zilais Krusts" situācija ir mierīga

Evaņģēlisko kristiešu draudzes nakts patversmē "Zilais Krusts" (Mazjumpravas ielā 8) pēc karantīnas pasākumu ieviešanas patlaban valda mierīga gaisotne, cilvēki ir saprotoši un ievēro drošības pasākumus, informē Rīgas domes Labklājības departaments.

Rīgas sociālās aprūpes centri strādā pastiprinātas drošības apstākļos

Epidemioloģiskās drošības uzturēšanai Rīgas sociālās aprūpes centros (SAC) darbs notiek pastiprinātas drošības apstākļos, informē Rīgas domes labklājības departaments.

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" ārkārtējās situācijas laikā nepiemēros nokavējuma procentus

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) saviem klientiem par savlaicīgi nesamaksātiem rēķiniem ārkārtējās situācijas laikā nepiemēros nokavējuma procentus. Šobrīd par nokavējuma procentu nepiemērošanu ir paziņojusi arī A/S "Rīgas siltums". Papildus esam saņēmuši informāciju no SIA "Rīgas ūdens", ka arī ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu sniedzēji nepiemēros nokavējuma procentus par laikā nesamaksātiem rēķiniem. Tas nozīmē, ka trīs lielākie pakalpojuma sniedzēji RNP klientu rēķinos par saņemtajiem pakalpojumiem nepiemēros nokavējuma procentus, tādējādi iespēju robežās mīkstinot ārkārtas situācijas rezultāta sekas.

Brīvprātīgo palīdzības tīkls pārtikas piegādēm riska grupām un cilvēkiem pašizolācijā vai karantīnā

Brīvprātīgo tīkls, kas bez maksas palīdz ar pārtikas un citu preču piegādi tiem, kas ir riska grupā, vai atrodas mājās karantīnā, kā arī palīdz ar suņu izvešanu pastaigās un atkritumu iznešanu.

Uzvaras parkā uzziedējušas sakuras

Lai gan netipiski siltās ziemas dēļ vairāki sakuru zari priecēja ar ziediem jau februāra sākumā, šobrīd saplaukuši ir jau teju visi kociņi, padarot Uzvaras parku par vienu no romantiskākajām vietām Rīgā. Arī īsi pirms sakuru ziedēšanas pilnbrieda iestājies aukstais laiks ar sniegu speciālistu vērtējumā nav kaitējis sakurām.

AS "Rīgas Centrāltirgus" spiesta lauzt līgumu ar Centrālais Gastro Tirgus

Sakarā ar ilgstošu finansiālo saistību nepildīšanu, AS "Rīgas Centrāltirgus" ir spiesta lauzt nomas līgumu ar Centrālais Gastro Tirgus īpašnieku SIA "INTERNATIONAL SV".

Rīgā četrās vietās sākta siltā ēdiena izdale trūcīgajiem un mazturīgajiem iedzīvotājiem

No trešdienas, 1. aprīļa, Rīgā četrās jaunās vietās sākta siltā ēdiena izsniegšanas trūcīgajiem un maznodrošinātajiem iedzīvotājiem, informē Rīgas domes Labklājības departaments.

No 2.aprīļa pārstās kursēt minibusi un ekspresbusi

SIA "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) no šī gada 2. aprīļa ir pieņēmusi lēmumu pilnībā pārtraukt mikroautobusu satiksmi apkalpotajos maršrutos Rīgā līdz ārkārtējās situācijas atcelšanai valstī.

T/C Domina Shopping darba laika izmaiņas Lieldienās

Ņemot vērā Ministru kabineta lēmumu piesardzības pasākumu ierobežošanai Covid-19 laikā, kas paredz tirdzniecības veikalu slēgšanu brīvdienās un svētku dienās, tirdzniecības centrs "Domina Shopping" informē par veikalu un banku darba laika izmaiņām Lieldienās.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi