Svarīgāk kā nekad- atbalsta veidošana īslaicīgas krīzes skartām ģimenēm, sievietēm un bērniem.


public.foto
"Manuprāt, šobrīd svarīgāk ka nekad ir jāspēj rast atbalstu tieši īslaicīgas krīzes skartām ģimenēm, sievietēm un bērniem. Tieši šobrīd ir ļoti lielu pārmaiņu laiks un mēs, kā tauta, būsim tik stipri cik mūsu vājākais ķēdes posms", tā bilst Sieviešu kustības "Atbalsts" vadītāja Iveta Ziemele.

Īpaši svarīgi šajā laikā, kad pasauli ir pārņēmis vīruss, ir neaizmirst arī par ģimenēm, bērniem, tieši īslaicīgas krīzes situācijā. Ikdienu kāds zaudē darbu, kļūst par vardarbības upuri vai piemeklē kāda cita dzīves liksta un nonāk īslaicīgas krīzes situācijā, kad īpaši svarīga ir ne vien dienestu palīdzība, bet arī līdzcilvēku atbalsts vai pat vien uzmundrinājums.

Sieviešu kustība Atbalsts ir veidota ar mērķi atbalstīt sievietes, ģimenes un bērnus īslaicīgās krīzes situācijās. Kustība apvieno harizmātiskas, iedvesmojošas un garā stipras sievietes, kuras ar savu darbību vēlas palīdzēt vieglāk pārvarēt kādai sievietei, ģimenei vai bērnam šo īslaicīgo krīzes situāciju.

Šobrīd mēs ļoti labi saprotam, ka ne visas ģimenes arī šajā ārkārtējās situācijas un vīrusa laikā ir sociālā dienesta klienti, tāpēc ar savu palīdzību vēlamies atbalstīt tieši šīs ģimenes, kuras nonākušas īslaicīgas krīzes situācijā.

Aicinām mums rakstīt vai zvanīt, ja esat nonākuši īslaicīgā krīzes situācijā, vai zināt kādu, kuram būtu nepieciešama līdzcilvēku palīdzība.

Sieviešu kustība atbalsts ir biedrības “BērnuDraugi” atzars, ar mērķi pulcēt sievietes, kuras vēlas palīdzēt citām sievietēm, ģimenēm un bērniem teiši īslaicīgā krīzes situācijā.

Biedrība “BērnuDraugi” nodarbojas ar brīvprātīgā darba organizēšanu, ir veikuši dažādas atbalstošas akcijas, tai skaitā palīdzību Kristīnes Misānes lietā, organizējot bērnu zīmējumu akciju “Kāpēc tieši man mana māmiņa ir vissvarīgākā” visā Latvijā.

Iveta Ziemele
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums