Aicina apmeklēt Latvijas sporta žurnālistikas leģendas - Gunāra Jākobsona vieslekciju


Gunārs Jākobsons public. foto
"Mans darbs ir kā stafete bez finiša. Vārds stafete pasaka arī to, ka esmu darbojies daudz dažādās jomās," tā par savu profesionālo darbību saka Latvijas sporta leģendārākās balss īpašnieks G. Jākobsons, kurš 23. oktobrī plkst. 18.00 viesosies Biznesa augstskolā Turība ar savu pieredzes stāstu "Stafete bez finiša: 65 gadi ēterā".

Latvijas Radio ziņu diktors, sporta spēļu komentētājs un raidījumu veidotājs Gunārs Jākobsons ir leģenda. Nostrādājis 65 gadus radio, joprojām strādā un noteikti strādās vēl. Rūdījums, kas bērnībā gūts, brienot Zemgales smagos mālus, mums visiem tik pazīstamās balss īpašniekam palīdzējis pārvarēt dzīves skaudrākos brīžus un nepadoties, tā par leģendāro personību teikts nesenā intervijā žurnālā IEVA. Pats Gunārs uzsvēris, ka tieši viņa komunikācija ar cilvēkiem palīdzējusi darboties Radiofonā tik ilgi. Tāpat lekcijas laikā ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt, kā cauri gadsimtu mijai ir mainījusies sporta žurnālistika, kā G. Jākobsons savā karjerā, kas ilgst jau vairāk nekā 65 gadus, spējis apvienot kultūru un sportu, un kā ir - būt daļai no leģendārākajiem mirkļiem Latvijas sportā. Tas viss apvienots vienā no bagātākajiem pieredzes stāstiem.

„Viss kļuvis mobilāks un modernāks, aptverot ievērojami lielāku daļu pasaules un tajā notiekošo, bet sakne ir palikusi tā pati – jāspēj objektīvi izvērtēt to, kas notiek laukumā, trasē vai jebkur citur, mainījušās vien informācijas nodošanas metodes. Darot šādu darbu tik ilgi, jāsaka, ka tā ir gandrīz vai inerce, kas nes pa straumi, no kuras nevari tikt ārā, bet īsti arī negribas no tās izkļūt. Laika gaitā uzkrātā pieredze lieliski palīdz vadīt sevi šajā straujajā ritējumā,” uzsver Gunārs Jākobsons.

Gunārs Jākobsons ir Triju zvaigžņu ordeņa kavalieris, viens no Latvijas sporta žurnālistikas pamatlicējiem. Gunārs ir bijis redaktors milzīgam skaitam programmu un laikrakstu, komentējis vairāk nekā 5000 sporta notikumu, gatavojis reportāžas 13 olimpiskajām spēlēm un vēl šobrīd aktīvi vada pasākumus. Tāpat savas karjeras laikā G. Jākobsons veidojis un vadījis daudzus raidījumus par teātri, mūziku un literatūru, kā arī vairāk nekā divas desmitgades komentējis Dziesmu un Deju svētkus.

Vieslekcija norisināsies 23. oktobrī plkst. 18.00 Biznesa augstskolā Turība.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas. Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums