Ziņas | Lasītāji raksta


Izlases pārstāvis: Latvija dalība Universiādē vērtējama ar plus zīmi

Nesen noslēdzās XXX Pasaules vasaras Universiāde, kurā Latvijas studentu basketbola izlase izcīnīja astoto vietu turnīra tabulā. Protams, vienmēr vēlamies vairāk, taču arī šāds sasniegums vērtējams pozitīvi, uzsver Latvijas studentu basketbola izlases spēlētājs un Biznesa augstskolas Turība students Elvijs Mičulis. Viņš norāda, ka sportiskais līmenis šādā turnīrā ir augsts, jo tajā piedalās arī jau profesionāli un pieredzējuši atlēti. Kā vislielāko gandarījumu sportists min iespēju mugurā vilkt Latvijas izlases kreklu un pārstāvēt savu valsti starptautiskā mērogā.

Pieci galamērķi Itālijas dienvidos, kurus vērts apmeklēt šovasar

Doties ceļojumā uz Itāliju nenozīmē redzēt tikai Romu un Venēciju. Arī Itālijas dienvidi paver iespēju baudīt fantastisku dabu un arhitektūras krāšņumu, kas nevienu neatstās vienaldzīgu. Biznesa augstskolas Turības students Elvijs Mičulis, kurš nesen viesojās Itālijā Pasaules Universiādes sacensību ietvaros, iesaka piecus lieliskus galamērķus, kurus noteikti vērts apmeklēt Itālijas dienvidu daļā, un atgādina, lai veiksmīgi manevrētu pa plānotajiem apskates objektiem, jāspēj pielāgoties Itālijā valdošajam ikdienas ritmam, bet tas ceļojumu padarīs tikai un vienīgi aizraujošāku.

Zvērināta advokāte: Melīgi apgalvot, ka juriskonsulta profesija nav nepieciešama

2021. gadā visi topošie juristi, neatkarīgi no izvēlētās augstskolas, pirmo reizi kārtos vienoto juristu kvalifikācijas eksāmenu. Tie būs studenti, kuri sākuši studijas 2019. gada rudenī. Lai gan valda liela neziņa par to, kā eksāmens izpaudīsies, tam noteikti nevajadzētu atturēt jauniešus izvēlēties jurista profesiju. Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes docētāja, zvērināta advokāte Dana Rone norāda, ka studentiem, kuri ir atbildīgi apmeklējuši nodarbības un mācījušies, nebūs pamata satraukumam. Vēl savā viedoklī viņa kliedē puspatiesības, kas šobrīd apvij juriskonsulta profesiju.

A. W. Olsen & Partners un LTAB kampaņa saņēmusi visprestižāko komunikācijas balvu pasaulē

Latvijas komunikācijas aģentūra A. W. Olsen & Partners ir kļuvusi par pasaules vislielākā sabiedrisko attiecību jomas konkursa IPRA Golden World Awards (GWA) 2019 uzvarētāju aģentūru vidū tradicionālo un jauno mediju integrācijas kategorijā. Apbalvojums ir piešķirts par kampaņu "Trīs soļi pretī ceļu satiksmes drošībai Latvijā", kas izstrādāta un īstenota pēc Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) pasūtījuma.

Latvijas motociklisti izbrauc slaveno Čaušesku augstkalnu "militāro ceļu"

Šovasar piektajā "BMW Motorrad" fanu braucienā 26 motociklisti izbrauks divus slavenus Rumānijas kalnu ceļus, tostarp bijušā diktatora Nikolaje Čaušesku laikā militārajām vajadzībām būvēto augstkalnu trasi "Transfagarsan", informē BMW Motorrad zīmola vadītājs Jurģis Bergs.

Deputāts: Nedot rīdziniekiem cerības, kas netiks piepildītas

Kopš vasaras saulgriežiem Rīgas mēra krēsls ir brīvs, jo pagaidām nevienam nav izdevies savākt nepieciešamo 31 balsi. Šobrīd mēra amatam ir izvirzīti divi kandidāti – Oļegs Burovs un Viesturs Zeps. Lai gan sākotnēji var šķist, ka balsojums par abiem kandidātiem būs izšķiršanās, vai domes vadība nonāks opozīcijas vai paliks līdzšinējās koalīcijas rokās, patiesībā īstas, Rīgai vajadzīgas pārmaiņas pie esošā deputātu sastāva nav iespējamas, neatkarīgi no mēra uzvārda.

Eksperte: Čeku loterijas rezultātus redzēsim rudenī

Šobrīd sabiedrība un eksperti iedalījušies vairākās grupās – viena aktīvi atbalsta čeku loterijas ieviešanu, norādot uz tās pienesumu ēnu ekonomikas mazināšanai, kamēr citi pauž bažas, vai Valsts ieņēmumu dienests (VID) tādejādi necentīsies izsekot līdzi iedzīvotāju tēriņiem, salīdzinot tos ar ieņēmumiem. Biznesa augstskolas Turība docētāja, nodokļu eksperte Anna Medne norāda, ka čeku loterija kopumā ir atbalstāma ideja, taču par tās reālajiem rezultātiem varēsim spriest tikai rudenī. Vēl viņa piebilst, ka visiem, kas vēlas piedalīties loterijā, ir būtiski atcerēties, ka rēķins, ko saņemam virknē ēdināšanas uzņēmumu jeb t.s. pirmčeks vēl nav čeks, ar ko var piedalīties loterijā.

Milzīgs solis lētāku zāļu virzienā, tomēr izvēlei jāpaliek pacientu rokās!

Valsts organizētā medikamentu iegādes kompensāciju sistēma gadu no gada tiek uzlabota, un es nepiekritīšu tiem skeptiķiem, kam patīk apgalvot, ka viss ir slikti. Zāles dārgas, grūti pieejamas utt..

Arī bez alkohola būs ballīte

Domāju, ka lielākā daļa zina šo reklāmas klasiku. Kur vēl stilīgāk un pārliecinošāk radīt vīziju, ka tikai ar alkoholu var izjust īsto dzīves baudījumu. Uzdrošinos apgalvot, ka arī bez alkohola ir ballīte un tūrisms.

Ceļu policists: Braukšanu reibumā pilnībā izskaust nav iespējams

Aizvadīto Līgo svētku statistika apliecināja – lai gan to cilvēku skaits, kuri sēžas pie stūres reibumā, samazinās, joprojām atrodas autovadītāji, kuri riskē ar savu un līdzcilvēku veselību un dzīvību. Svētku periodā policijas redzeslokā nonāca 70 autovadītāji, kuri pie stūres bija reibumā. Daļai no tiem alkohola saturs pārsniedza vienu promili. Braukšana alkoholisko dzērienu ietekmē nav tikai svētku perioda problēma, ceļu policisti ar to saskaras ik dienas, jo diennakts laikā tiek apturēti vidēji 10 iedzēruši braucēji.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli