Ziņas | Lasītāji raksta


Kā nodrošināties pret finanšu grūtībām?

Gada pirmie mēneši tradicionāli daudziem cilvēkiem naudas ziņā ir visgrūtākie, un ir pat jāņem kredīti, lai samaksātu rēķinus. Šogad saistībā ar Covid-19 finanses arī turpmāk būs izaicinājums. Kā sagatavoties finansiāliem satricinājumiem un iziet no šādām situācijām sausām kājām, skaidro uzņēmējs un investors Gatis Melbārdis.

Mēs visi esam vienas pasaules ģimene

Krīzes laika saruna ar Uldi Pīlēnu

Kaut, iespējams, Covid-19 krīzes pīķa punkts mums visiem vēl tikai priekšā, ir vienlīdz skaidrs, ka šī pandēmija reiz beigsies, cilvēce izdzīvos, taču pasaule būs neglābjami mainījusies. Par to, kāda tā varētu izskatīties, kā eventuāli varētu mainīties cilvēku vērtību sistēma, mūsu attieksme pret lietām, līdzcilvēkiem un arī par šī laika sajūtām – sarunā ar arhitektu, uzņēmēju, "UPB holdings" un "Integrālās izglītības institūta" līdzdibinātāju Uldi Pīlēnu.

Pucens: Ministru kabineta lēmums iekļaut azartspēles starp krīzē atbalstāmajām nozarēm ir slikts signāls Latvijas ...

Pucens: Ministru kabineta lēmums iekļaut azartspēles starp krīzē atbalstāmajām nozarēm ir slikts signāls Latvijas sabiedrībai

Politiskās partijas "KPV LV" Saeimas frakcijas vadītāja vietnieks Ēriks Pucens norāda, ka partija nekad nav atbalstījusi azartspēļu uzņēmumu iekļaušanu starp krīzē atbalstāmajām nozarēm, un šādu atsevišķu viedokli otrdienas valdības sēdē pauda partijas ministri – iekšlietu ministrs un ekonomikas ministra pienākumu izpildītājs Sandis Ģirģens un labklājības ministre Ramona Petraviča. Neskatoties uz to, pārējo partiju ministri un premjers atbalstīja iekļaušanu sarakstā.

Lai izrādītu pateicību ārstiem un mediķiem, Lemon Gym piedāvās viņiem savos klubos divus mēnešus sportot bez maksas

Korona vīrusa draudu dēļ valstī noteiktā karantīna ir kļuvusi par īstu izaicinājumu visiem, arī sporta faniem. Tomēr šajā periodā lielākais izaicinājums un pārbaudījums neapšaubāmi ir ārstiem, kuri katru dienu pieliek milzīgas pūles, lai pasargātu iedzīvotājus no COVID-19 nopietnajām sekām.

Ar vēsu prātu pret paniku: kā palīdzēt sev pārvarēt bailes

Neziņa un trauksmes sajūta ir kļuvušas par mūsu ikdienas pavadonēm, taču nevajadzētu ļaut tām pārņemt visu dzīvi. Praktiskos padomos, kā pārvarēt bailes un stresu un saskatīt pozitīvus aspektus katrā situācijā, dalās Rimi Labākai dzīvei eksperte, psiholoģe Iveta Aunīte.

Rimi Gardēdis Mārtiņš Sirmais darba dienu vakaros gatavos maltīti Facebook tiešraidē

Lai sniegtu iedvesmu ikdienas maltītēm un vakariņu gatavošanu pārvērstu kopīgā piedzīvojumā, Rimi Gardēdis Mārtiņš Sirmais no piektdienas, 20. marta, darba dienu vakaros plkst. 18.00 gatavos Facebook tiešraidē "Vakariņas Rimi virtuvē kopā ar Mārtiņu Sirmo". Šī būs iespēja ikvienam gatavot pašam savā virtuvē Rimi Gardēža vadībā un uzdot jautājumus tiešsaistē Mārtiņam Sirmajam.

Prof. Zanda Rubene*: Vai (katram) skolotājam vajag doktora grādu?

Vai mēs uzticētos ārstam, kurš savā ikdienā strādātu, neņemdams vērā jaunākos zinātnes sasniegumus? Diezin vai. Lai paaugstinātu mācīšanas un mācīšanās kvalitāti Latvijas izglītības sistēmā kopumā, neiztrūkstošai jābūt sasaistei starp pētniecību izglītības zinātnēs un izglītības praksi skolās. Līdz ar pārmaiņām pedagogu izglītības sistēmā, Latvijā tapusi Baltijā pirmā un vienīgā kopīgā starpaugstskolu doktora studiju programma "Izglītības zinātnes"**, paverot durvis uz mūsdienīgu izglītību un jēgpilnu pētniecību.

Atklāta vēstule Saeimai.

Godājamie Saeimas deputāti un deputātes!

Uldis Jaunzems: pēc mēneša augļu un dārzeņu tirgotāju nozare var bankrotēt

Faktiski visas augļu un dārzeņu piegādes restorāniem, bāriem, skolām, bērnudārziem un uzņēmumiem šobrīd ir apstājušās. Kopējais kritums augļu un dārzeņu tirdzniecības nozarē jau sasniedzis 70-90%, atzīst Latvijas Augļu un dārzeņu tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Uldis Jaunzems.

Drošības eksperts: Līdz marodierismam nenonāks!

Valstī noteikto ārkārtas situāciju iedzīvotāji uztvēruši dažādi – kamēr vieni to novērtē, kā iespēju izdarīt sen atliktus darbus, citi panikā steidz gatavot pārtikas krājumus, iegādājas elpošanas ceļu aizsarglīdzekļus un tualetes papīru. Tieksme izpirkt veikalus sakņojas psiholoģiskā pēctecībā, norāda eksperts, Biznesa augstskolas Turība programmas "Organizācijas drošība" direktors Vilnis Veinbergs. Tāpat viņš uzsver, ka šī situācija apliecina nepieciešamību pēc civilās drošības apmācībām, tostarp skolās.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi