Latvijas ekonomikas atveseļošanai un zaļā kursa attīstībai ir nepieciešams stratēģisks finanšu atbalsts


foto:Valsts prezidenta kanceleja
Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar ALTUM vadītāju Reini Bērziņu. Sarunā tika pārrunāta ALTUM loma Latvijas ekonomikas attīstībā, kā arī sniegtais finanšu atbalsts uzņēmējiem Covid-19 seku pārvarēšanai, kā arī jaunā fonda izveide ieguldījumiem krīzes skartajos, lielajos Latvijas uzņēmumos.

Īpaši tika pārrunāta ALTUM “zaļo aizdevumu” programma un nesen atbalstītais projekts elektromašīnu iegādei, kas veicina izmešu samazināšanu Latvijas transporta sektorā. E. Levits sarunā uzsvēra, ka “Latvijas ekonomikas atveseļošanai un tās zaļā kursa attīstībai ir nepieciešams stabils, stratēģisks un mērķtiecīgs finanšu atbalsts ilgtspējīgiem uzņēmumiem, tādēļ ALTUM darbībai ir īpaša nozīme Latvijas finanšu ekosistēmā”.

Runājot par iesaisti starptautiskos projektos, abas puses apsprieda ALTUM darbību Trīs jūru valstu iniciatīvas fondā, kurā Latvijas valdība ir nolēmusi ieguldīt 20 miljonu eiro infrastruktūras projektu attīstībai. Valsts prezidents no 19. līdz 20. oktobrim pārstāvēs Latviju Trīs jūru iniciatīvas galotņu sanāksmē, kas šogad notiks Tallinā, Igaunijā.

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums