Septembrī ANO izskatīs Latvijas kārtējo ziņojumu par Starptautiskā pakta par ekonomiskajām, sociālajām un kultūras tiesī


foto; Ārlietu ministrija
2020. gadā Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Ekonomisko, sociālo un kultūras tiesību (Komiteja) tās 68.sesijā, kas norisināsies no 30. septembra līdz 1.oktobrim, izskatīs Latvijas kārtējo ziņojumu un tā pielikumus par ANO 1966.gada Starptautiskā pakta par ekonomiskajām, sociālajām un kultūras tiesībām (Pakts) ieviešanu Latvijā laika posmā no 2008. gada līdz 2017. gadam (Kārtējais ziņojums).

Lai sniegtu Komitejai vispusīgu informāciju par Pakta ieviešanu Latvijā un veicinātu kvalitatīvu dialogu starp Latvijas pārstāvjiem un Komitejas ekspertiem, Ārlietu ministrija aicina nevalstiskās organizācijas sniegt savu viedokli par Kārtējā ziņojumā iekļauto informāciju un Latvijas paveikto ekonomisko, sociālo un kultūras tiesību ieviešanai Latvijā, kuru līdz 2020. gada 31. augustam var nepastarpināti iesniegt Komitejas sekretariātā. Izsmeļoša informācija angļu valodā par nevalstisko organizāciju iesaisti Konvencijas ieviešanā pieejama Komitejas ANO tīmekļa vietnē ievietotajā rokasgrāmatā.

Ziņojuma teksts un tā pielikumi angļu valodā ir pieejami Komitejas tīmekļa vietnē.

Arlietu ministrijas Preses centrs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums