Latvijas un Azerbaidžānas ārlietu ministri pārrunā divpusējo un daudzpusējo sadarbību


foto;Ārlietu ministrija
2019. gada 12. decembrī notika ārlietu ministra Edgara Rinkēviča tikšanās ar Azerbaidžānas ārlietu ministru Elmaru Mammadjarovu (Elmar Mammadyarov), kurš Latvijā ir ieradies oficiālā vizītē.

Tikšanās laikā tika pārrunāti aktuālie Latvijas – Azerbaidžānas divpusējās sadarbības jautājumi, tostarp sadarbība starptautiskajās organizācijās, ES – Azerbaidžānas attiecības, sadarbība Austrumu partnerības formātā, drošības situācija Dienvidkaukāza reģionā un Kalnu Karabahā.

Ārlietu ministri pauda ieinteresētību turpināt aktīvu Latvijas un Azerbaidžānas politisko dialogu, sadarbību Austrumu partnerības formātā, kā arī uzsvēra nepieciešamību attīstīt ekonomisko sadarbību, nozaru ministriju sadarbību un parlamentāros kontaktus.

Azerbaidžānas ārlietu ministrs pateicās par Latvijas pausto atbalstu Azerbaidžānas teritoriālajai integritātei un vienotībai un uzteica veiksmīgo divpusējo sadarbību, kā arī Latvijas sniegto atbalstu valsts institucionālo reformu īstenošanā.

Latvijas ārlietu ministrs uzsvēra nepieciešamību turpināt pozitīvo ekonomiskās sadarbības izaugsmi abu valstu starpā, paplašinot ekonomiskās aktivitātes informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, izglītības un kultūras jomās.

Azerbaidžānas ārlietu ministrs vizītes gaitā tiekas arī ar Valsts prezidentu, Saeimas priekšsēdētāju un aizsardzības ministru, kā arī apmeklē Latvijas Nacionālo bibliotēku, kur pasniedz dāvinājumu Tautas grāmatu plauktam.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli