Maskavā notiek Latvijas un Krievijas Ārlietu ministriju politiskās konsultācijas

2019. gada 12. decembrī Maskavā notiek Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas valsts sekretāra Andra Pelša divpusējās konsultācijas ar Krievijas Federācijas Ārlietu ministrijas ārlietu ministra pirmo vietnieku Vladimiru Titovu (Vladimir Titov). Konsultāciju laikā pārrunāts plašs divpusējo un reģionālās sadarbības jautājumu loks – turpmākais politiskais dialogs, aktualitātes Latvijas–Krievijas Starpvaldību komisijas darbā, sadarbība ekonomiskajos jautājumos, līgumtiesiskā bāze, drošības situācija reģionā, kā arī aktuālie jautājumi starptautiskajās organizācijās.

Latvijas un Krievijas Ārlietu ministriju politiskās konsultācijas ir regulārs formāts, kurā tiek pārrunāti divpusējās un praktiskās sadarbības jautājumi, kā arī starptautiskās politikas aktualitātes. Saskaņā ar Latvijas–Krievijas Ārlietu ministriju sadarbības plānu līdz šim ir notikušas konsultācijas dažādos līmeņos starp abu valstu Ārlietu ministrijām, tajā skaitā reģionālo departamentu direktoru līmenī un Konsulāro departamentu direktoru līmenī.

Politiskās konsultācijas starp abu valstu Ārlietu ministrijām notiek kopš 2013. gada. Iepriekšējā valsts sekretāra un ārlietu ministra pirmā vietnieka tikšanās notika Rīgā 2017. gada 14. novembrī.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli