Ziņas | Latvija | Politika


Eiropas Parlamenta vēlēšanām iesniegti vēl trīs kandidātu saraksti

Rīga, 18. marts: Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) šodien turpinājās deputātu kandidātu sarakstu pieņemšana 25. maija Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Šodien savus deputātu kandidātu sarakstus iesniedza trīs partijas un partiju apvienības - "Jaunā Vienotība", Nacionālā apvienība "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un Zaļo un Zemnieku savienība. Visos šodien iesniegtajos kandidātu sarakstos pieteikts maksimāli iespējamais kandidātu skaits – 16 kandidātu, kas ir divas reizes vairāk nekā no Latvijas Eiropas Parlamentā ievēlamais deputātu skaits.

Krievija turpina klaji pārkāpt starptautiskās tiesības nelikumīgi anektētajā Krimā

16. martā aprit pieci gadi kopš tā dēvētā referenduma Krimā. Starptautiskā sabiedrība balsojumu Ukrainas teritorijā ar Krievijas militārpersonu klātbūtni un aktīvu dalību atzinusi par pretlikumīgu un spēkā neesošu. Ar Krimas aneksiju Krievija izrādījusi klaju necieņu pret starptautisko tiesību principiem, radot draudus Eiropas drošībai.

LTRK padomes locekļi tiksies ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru J.Pūci

Pirmdien, 18.martā, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes locekļi tiksies ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci, lai pārrunātu administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķus un turpmāko virzību, kā arī citus aktuālus jautājumus.

Eiropas Parlamenta vēlēšanām iesniegts ceturtais kandidātu saraksts

Rīga, 13. marts: Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) šodien Eiropas Parlamenta vēlēšanām tika iesniegts ceturtais deputātu kandidātu saraksts, kuru iesniedza Rīcības partija. Kandidātu sarakstā pieteikti 8 kandidāti. Līdz ar to pašlaik Eiropas Parlamenta vēlēšanām iesniegti četri kandidātu saraksti, kuros kopā pieteikti 56 deputātu kandidāti. Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana Eiropas Parlamenta vēlēšanām turpināsies līdz 21. martam.

Zanda Kalniņa-Lukaševica: Latvija uzstāj uz sociālekonomisko atšķirību izlīdzināšanu kā ES daudzgadu budžeta prioritāti

2019. gada 11. un 12. martā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalījās Eiropas Savienības (ES) Vispārējo lietu padomes neformālajā sanāksmē Bukarestē, Rumānijā. Centrālais diskusiju jautājums sanāksmē bija iespējamā vienošanās par ES daudzgadu budžetu 2021.-2027. gadam.

Baltijas valstu un Ziemeļvalstu ārlietu ministriju valsts sekretāri apspriež reģionālās aktualitātes

2019. gada 12. martā Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs piedalījās Baltijas un Ziemeļvalstu (Nordic Baltic Eight, NB8) valsts sekretāru ikgadējā sanāksmē, kas šoreiz notika Reikjavīkā, Islandē. Sanāksme laikā norisinājās viedokļu apmaiņa par reģionālo sadarbību, drošības politiku, transatlantiskajām attiecībām, ES jautājumiem un breksitu, ANO un klimata pārmaiņām, kā arī NB8 valstu attiecībām ar Krieviju un Ķīnu.

Valsts prezidents: Jāturpina darbs pie vēlēšanu sistēmas attīstīšanas Latvijā

Otrdien, 2019. gada 12. martā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis tikās ar Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāju Arni Cimdaru, lai pārrunātu Latvijas gatavību Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, kas norisināsies šī gada 25. maijā.

Eiropas Parlamenta vēlēšanām iesniegts trešais kandidātu saraksts

Rīga, 11. marts: Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) šodien turpinājās kandidātu sarakstu iesniegšana 25. maija Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Šodien savu kandidātu sarakstu vēlēšanām iesniedza "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija. Sarakstā pieteikts maksimāli iespējamais kandidātu skaits – 16 kandidātu jeb divas reizes vairāk nekā no Latvijas Eiropas Parlamentā ievēlējamais deputātu skaits.

Ministru prezidents: Latvija un Lietuva ir cieši sabiedrotie

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, darba vizītē viesojoties Viļņā, Lietuvā, un tiekoties ar augstākajām kaimiņzemes amatpersonām, apliecināja abu valstu ciešās un draudzīgās attiecības un gatavību veidot vēl ciešāku sadarbību.

VID ģenerāldirektore: mums ir vajadzīgs pastāvīgs Muitas pārvaldes vadītājs

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir izsludinājis iekšējo pretendentu savstarpējo izvērtēšanu (turpmāk – konkurss) uz VID ģenerāldirektora vietnieka muitas jomā, Muitas pārvaldes direktora amatu.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli