Ziņas | Latvija | Politika


Valsts prezidents uzsver paveikto valsts aizsardzības jomā

13. septembrī Valsts prezidents Egils Levits atklāja Rīgas Drošības Forumu 2019, savā uzrunā akcentējot aizsardzības, kiberdrošības un stabilas informatīvās telpas nozīmi demokrātiskas un neatkarīgas valsts pastāvēšanā.

Valsts prezidents: Namībija ir viens no Latvijas tuvākajiem sadarbības partneriem Āfrikas kontinentā

13. septembrī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar Namībijas viceprezidentu Nangolo Mbumbu (Dr. Nangolo Mbumba). Šis ir pirmais tika augsta līmeņa kontakts starp abām valstīm.

Valsts prezidents ievieš jaunu tradīciju – tikšanos ar Saeimas prezidiju

12. septembrī Valsts prezidents Egils Levits tikās ar Saeimas prezidiju, lai pārrunātu aktuālos jautājumus par Latvijas valsts budžeta izstrādi un paustu savu redzējumu par Valsts padomes izveidošanu. Tikšanās ar Saeimas prezidiju ir jauna tradīcija, ko iedibinājis E. Levits.

Ārlietu ministrijas paziņojums saistībā ar Krievijas Federācijas organizētajām vēlēšanām Krimā

Latvijas Republika stingri nosoda Krievijas Federācijas 2019. gada 8. septembrī rīkotās tā dēvēto Krimas un Sevastopoles likumdevēju institūciju vēlēšanas un uzskata tās par neleģitīmām.

Latvija turpina medicīniskās palīdzības sniegšanu konfliktā Ukrainā cietušajiem karavīriem

2019. gada 9. septembrī Nacionālajā rehabilitācijas centrā "Vaivari" 18 dienu ilgu ārstēšanas kursu uzsāks 14 konfliktā Ukrainā cietušie karavīri, kuri saņems rehabilitācijas pakalpojumus un psiholoģisko palīdzību.

Ar plašu programmu atzīmē Latvijas ārlietu dienesta simtgadi

Godinot Latvijas ārlietu dienesta pastāvēšanas simtgadi un novērtējot diplomātu ieguldījumu valsts izveidē, darbībā un Latvijas Republikas starptautiski tiesiskā (de iure) atzīšanā, plānota daudzveidīga svētku programma.

Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītājs Vitenbergs ar ministru Juri Pūci pārrunās atkritumu apsaimniekošanas krīzi..

Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītājs Vitenbergs ar ministru Juri Pūci pārrunās atkritumu apsaimniekošanas krīzi Rīgā

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs Jānis Vitenbergs šī gada 9. septembrī tiksies ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci, lai pārrunātu krīzi saistībā ar sadzīves atkritumu apsaimniekošanas organizēšanu un nodrošināšanu Rīgā.

Z. Kalniņa-Lukaševica Eiropas Parlamentā vienojas par savstarpēju atbalstu sarunās par Kohēzijas politikas finansējumu

2019. gada 4. septembrī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Z. Kalniņa-Lukaševica Briselē tikās ar jaunievēlēto Eiropas Parlamenta (EP) Reģionālās attīstības komitejas priekšsēdētāju Junusu Omaržī (Younous Omarjee).

Akreditācijas vizītē ierodas jaunais Šrilankas vēstnieks

2019. gada 2. septembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar Šrilankas Sociālistiskās Demokrātiskās Republikas vēstnieku Senadhīru Sudanthu Ganegamu Aračči (Senadheera Sudantha Ganegama Arachchi), kas Latvijā ieradies akreditācijas vizītē.

Valsts prezidenta Egila Levita uzruna Latvijas Nacionālā arhīva 100. gadadienas svinībās

Sveicināti, godājamie arhīvu darbinieki, visi klātesošie!

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli