Polockas Valsts universitātes pārstāvji apmeklē Rēzeknes Augstskolu

No 19. līdz 21. martam Rēzeknes Augstskolā (RA) viesojās Polockas Valsts universitātes pārstāvji. Tikšanās laikā ar RA administrāciju kaimiņvalsts viesi norādīja uz kopīgajām iezīmēm abu izglītības iestāžu darbā.

Polockas Valsts universitātes mācību prorektors Deniss Duks atzinīgi novērtēja līdzšinējo sadarbību, jo izglītības iestādes strādājušas pie kopīga projekta izstrādes. „Mūsu universitāte ir skaitliski liela – tajā studē 14 tūkstoši studentu, darbojas 10 fakultātes, tomēr mēs redzam, ka Rēzeknes Augstskola varētu būt mūsu sadarbības partneris, jo esam pārliecinājušies, ka šeit ir laba materiāli tehniskā bāze, līdzīgi ir arī atsevišķi studiju virzieni,” piebilda D.Duks.

Zīmīgi, ka abu augstskolu darbībā ir akcentēts reģionālais aspekts, tādēļ nākotnē varētu izvērsties interesanti sadarbības projekti humanitārajās zinātnēs.

            Jāpiebilst, ka Polockas Valsts universitātē tiek sagatavoti speciālisti banku zinībās, vēsturē, filoloģijā, būvniecībā un mašīnbūvē. Tādējādi ar RA fakultāšu dekāniem tika ievadītas sarunas par kopīgu studiju programmu izstrādi, dalību projektā „ERASMUS+”, kā arī projektu izveidi.

Ciemiņi aplūkoja rekonstruēto ēku Atbrīvošanas alejā 115 un būvobjektu, kur top jaunā Inženieru fakultāte.

          

Lolita Kivleniece-Kuzņecova,
RA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums