Jēkabpilī 3. un 4. aprīlī notiks reģionālais forums "Atbalsts uzņēmējam" un Eksporta darbnīca

Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas garantiju aģentūra un Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum šā gada 3. aprīlī aicina Jēkabpils apkaimes komersantus uz reģionālo biznesa forumu "Atbalsts uzņēmējiem" Jēkabpilī. Pasākuma laikā sniegsim komersantiem plašu informāciju par šobrīd pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai. 4. aprīlī uz Eksporta darbnīcu tiek aicināti komersanti, kuri vēlas gūt jaunas zināšanas eksporta uzsākšanā un attīstīšanā.

Foruma pirmajā dienā, 3. aprīlī - informēsim komersantus par plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai 2014.-2020.gada ES fondu plānošanas periodā. Tāpat sniegsim plašu informāciju par šobrīd pieejamajām atbalsta programmām uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, inovāciju attīstībai un pētniecībai. Vienlaikus informēsim par pieejamo atbalstu inovatīviem maziem un vidējiem uzņēmumiem programmas Horizonts 2020 ietvaros.

Savukārt, foruma otrajā dienā - 4. aprīlī – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra organizēs Eksporta darbnīcu, uz kuru aicinām Latvijas uzņēmumu īpašniekus, eksporta, mārketinga speciālistus un citus interesentus, kuri vēlas gūt jaunas zināšanas eksporta uzsākšanā un attīstīšanā. Šajā dienā tiks piedāvātas gan teorētiskas zināšanas, gan sniegti praktiski padomi eksporta attīstībai, gan būs iespēja iepazīties ar eksportējošu komersantu pieredzi. Eksporta darbnīcas dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kā izvēlēties produktus eksportam un kā tos sagatavot, kā izstrādāt eksporta stratēģiju, iepazīties ar niansēm saskarsmes kultūrā ar ārzemju partneriem, kā arī iegūt informāciju par daudziem citiem aktuāliem jautājumiem.

Biznesa forums „Atbalsts uzņēmējiem” Jēkabpilī notiks š.g. 3. un 4. aprīlī plkst. 10:00 Krustpils novada domes telpās (Jēkabpils, Rīgas iela 150a). Dalība pasākumā - bezmaksas.

Foruma dienas kārtība publicēta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājaslapā.  Dalībai forumā aicinām pieteikties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā līdz š.g. 2. aprīļa  plkst. 13:00, tiešsaistē aizpildot pieteikuma anketu šeit.   Sīkāka informācija par forumu pieejama Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (Ginta Purmale, e-pasts: ginta.purmale@liaa.gov.lv, tālr.: 67039414).

Biznesa forumus organizē Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum un Latvijas Garantiju aģentūra sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģiona ES informācijas centru. Nākošie forumi notiks 10. aprīlī Limbažos, 24. aprīlī Smiltenē.

 

 

Evita Urpena
LR Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums