Turpinot attīstību Kurzemē, VIRŠI-A atver jaunu DUS Kandavā

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs "VIRŠI-A" atklājis šogad trešo degvielas uzpildes staciju (DUS). Jaunā "VIRŠI-A" DUS atrodas Kandavā, tādējādi uzņēmumam turpinot attīstību Kurzemes reģionā.

108 m2 lielā “VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacija atrodas Kandavas pilsētas centrā, Abavas ielā 4. Tā ir agrākā DUS Sumata degvielas uzpildes stacija, kuru pēc iegādes uzņēmums “VIRŠI-A” ir rekonstruējis un pielāgojis sava zīmola koncepcijai. Tāpat “VIRŠI-A” ir labiekārtojis DUS Kandava apkārtējo teritoriju 50 m2 platībā. Paredzēts, ka Kandavas DUS būs īpaša atpūtas zona ar skatu uz Kandavas pilsdrupām.

Informē Jānis Riekstiņš, „VIRŠI-A” valdes priekšsēdētājs: “Viens no “VIRŠI-A” biznesa mērķiem ir kļūt pieejamiem visā Latvijā un, jāatzīst, ka pēdējos gados ļoti intensīvi virzāmies uz šī mērķa sasniegšanu. Šobrīd uzņēmumam aktuāla ir tirgus pozīciju nostiprināšana gan Pierīgā, gan arī Kurzemē. Runājot par Kurzemes reģionu, līdz ar DUS Kandava atvēršanu īsā laikā esam savu DUS skaitu palielinājuši līdz sešām stacijām. Kandavas tuvumā jau veiksmīgi strādā pērn atklātā DUS Pūre, līdz ar to cerīgi raugāmies arī uz jaunatklātās stacijas darbību, piedāvāto preču un pakalpojumu pieprasījumu.”

Jāuzsver, ka Kandavas DUS darbu turpinās četri iepriekšējās DUS darbinieki. Jaunā DUS ir atvērta 24 stundas. Tajā ir iespējams iegādāties 95. un 98. markas degvielu, dīzeļdegvielu un agro jeb lauksaimniecības degvielu. Šajā DUS ir pieejama arī automazgātava un veikals, kurā iegādāties dzērienus, uzkodas un citas preces. Tāpat Kandavas DUS kā jaunums klientu ērtībām pavasara un vasaras sezonās tiks piedāvāta velosipēdu noma, tādējādi klientiem ļaujot izmantot visas DUS atrašanās vietas priekšrocības, izmantojot arī aktīvās atpūtas iespējas.

Jāatzīmē, ka par godu jaunās „VIRŠI-A” DUS atklāšanai, aprīlī DUS Kandava būs svētku mēnesis. No 31.marta – 4.aprīlim katru dienu no pulksten 12.00 - 14.00 būs laimīgās stundas, kuru laikā ikviena privātpersona varēs iegādāties degvielu ar piecu centu atlaidi litrā; Impulss kartes īpašnieki, privātpersonas, saņems piecu centu atlaidi degvielas iegādei visu aprīli, kā arī gaidāmi citi pārsteigumi.

Par AS „VIRŠI-A”

AS "VIRŠI-A" ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs ar pilna servisa un pašapkalpošanās degvielas uzpildes staciju tīklu visā Latvijā. Kopumā „VIRŠI-A” ir 49 degvielas uzpildes stacijas, un uzņēmums nodarbina vairāk nekā 320 darbiniekus. Kompānija darbojas kopš 1995.gada, un šo gadu laikā kļuvusi par vienu no pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem nozarē.

Marta Kaktina
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums