Jūrmala aicina uz jampadraci latviešu tradīcijās


Jūrmalas dome
Pirmdien, 6. janvārī, Jūrmala aicina uz Dzintaru mežaparku, kur notiks jampadracis latviešu tradīcijās. Šis pasākums Jūrmalā notiek jau ceturto gadu.

No plkst. 12.00 līdz 15.00 Dzintaru mežaparkā gan bērni, gan arī pieaugušie varēs piedalīties visdažādākajās atrakcijās, spēlēs, sacensībās un radošajās darbnīcās: izliet sev laimi, izmēģināt savas prasmes naglošanā, loka šaušanā, pakavu kērlingā, sacensties sniegavīru celšanā, pikoties, šļūkt ar ragavām, satikt ķekatas, kā arī piedalīties salmu figūriņu, māla figūriņu, krāsaino akmentiņu un masku darināšanas darbnīcās.

Būs iespēja sasildīties ar karstu tēju un baudīt uz ugunskura gatavotu zivju zupu un pīrādziņus. Ieeja pasākumā – bez maksas.

Dzintaru mežaparks atrodas Jūrmalā, Dzintaros, kvartālā starp Meža prospektu, Rembates ielu un Madonas ielu. Tā ir lieliska vieta ģimenēm ar bērniem un gan aktīvās atpūtas cienītājiem, gan tiem, kas dod priekšroku nesteidzīgām pastaigām. Parkā ir iekārtoti rotaļu laukumi dažādu vecumu bērniem, celiņi skrituļslidotājiem un gājējiem, skeitparks, strītbola laukumi. Mežaparkā ir skatu tornis ar 12 skatu laukumu platformām, augstākā no tām atrodas 33,5 metru augstumā. No skatu torņa paveras skats uz Jūrmalas pilsētu un Baltijas jūras piekrasti.

Tiksimies latviešu tradīciju jampadracī Jūrmalā, Dzintaru mežaparkā!

Jūrmalas pilsētas dome
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums