Alūksnē turpinās tehniskās apskates stacijas modernizācijas darbi

Informējam, ka Alūksnes tehniskās apskates stacijā turpinās modernizācijas darbi un plānots, ka apskates pakalpojumi būs atkal pieejami no ceturtdienas, 2013.gada 19.decembra.

Atvainojamies klientiem par radušos situāciju, jo iesākumā bija plānots, ka apskate darbu atsāks pirmdien, 9.decembrī. Savukārt transportlīdzekļu reģistrācija CSDD Alūksnes nodaļā strādā kā ierasts: no pirmdienas līdz piektdienai, no pulksten 8:30 līdz 17:00.

Alūksnē ir viena no pēdējām atlikušajām tehniskās apskates stacijām Latvijā, kur vairākus gadus nebija veikti nopietni remontdarbi, apskates notika uz bedres, nevis ar pacēlāja palīdzību. Tādēļ Alūksnes tehniskās apskates stacijā, Rūpniecības ielā 3, modernizācija saistīta ar apskates līnijas uzlabošanu – bedres aizbēršana (tā šim kalpoja transportlīdzekļu pārbaudei), jauna un ar ass spēles detektoru jeb "kratekli" aprīkota pacēlāja uzstādīšana un citi darbi. Tādējādi tiks nodrošināts ātrāks un kvalitatīvāks auto piekares un balstiekārtas pārbaudes process.

Līdz 19.decembrim Alūksnes un tās apkārtnes autoīpašniekus aicinām veikt tehnisko apskati Alūksnei tuvākajās vietās: Balvi (~45 km), Gulbene (~45 km), Valka (~90 km) vai Valmiera (~115 km).

Informācija par CSDD nodaļām un tehniskās apskates stacijām, tajās sniegtajiem pakalpojumiem, darba laikiem un aktuālākajām izmaiņām atrodama šeit: http://ej.uz/tg73. CSDD diennakts informācijas tālrunis: 67025777.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums