Ventspils pašvaldības izglītības iestādēs notika ievērojami remontdarbi

Skolēnu brīvlaikā pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs notika ievērojami remontdarbi, kuru laikā tika labiekārtota skolu ēku infrastruktūra un klašu telpas. 2.pamatskolā veikta virtuves ventilācijas sistēmas un palīgtelpu renovācija. 4.vidusskolā renovēta sporta zāle un tās palīgtelpas. 5.vidusskolā šovasar pilnībā pabeigs ūdensvada un kanalizācijas tīklu rekonstrukciju. Savukārt 6.vidusskolā veikts zēnu mājturības un tehnoloģijas kabinetu remonts un vēdināšanas sistēmas izbūve, Vakara vidusskolā - bibliotēkas telpu remonts. Skolās izremontēti arī 8 mācību kabineti sākumskolas audzēkņiem. Remontdarbi veikti arī pirmsskolas izglītības iestādēs: izremontētas 9 grupu telpas, 8 pirmsskolas izglītības iestādēs izbūvēta sporta zona no mīkstā mākslīgā seguma un veikti citi darbi laukumu labiekārtošanai.

Remontdarbu pilsētas vispārizglītojošās skolās un pirmsskolas izglītības iestādēs kopēja summa sastāda vairāk kā 605 000 Ls, kas ir pašvaldības finansējums.

Laikā posmā no 2013. līdz 2015.gadam Ventspils vispārizglītojošajās skolās tiek realizēta rīcības programma mācīšanās kvalitātes uzlabošanai. Rīcības programmas īstenošanai 2013.gadā iedalīts pašvaldības finansējums Ls 205 607 apmērā. Šajos izdevumos ietilpst ne tikai multimediju aprīkojums vispārizglītojošajās skolās (32 video projektori un ekrāni, 16 datu kameras) informācijas un komunikāciju tehnoloģijas (IKT) infrastruktūras izveidei skolu 32 mācību kabinetos, bet arī tālākizglītības semināri pedagogiem par IKT izmantošanas iespējām konkrētajos mācību priekšmetos, kā arī programmatūras un elektronisko mācību materiālu iegāde. 27 000 lati paredzēti multimediju aprīkojuma iegādei visām pirmsskolas izglītības iestādēm.

Saskaņā ar 2013.gada 19 aprīļa Ventspils domes lēmumu Rīcības programmas īstenošanai, pašvaldība turpinās ieguldīt skolu infrastruktūras attīstībā un pedagogu darba efektivitātes paaugstināšanā šādā pat apjomā arī 2014. un 2015.gadā.

Ventspils pilsētas dome
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums