Kandavas novadā dienesta suns palīdz atrast nelegālās cigaretes

Trešdien, 29. aprīlī, Kandavas novadā policisti sadarbībā ar kinologu Gintu un suni Darvinu atklāja un izņēma 8 960 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa policijas darbinieki, pastiprināti strādājot nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, administratīvās lietvedības ietvaros 29. aprīlī veica pārbaudi dzīvoklī un lauku īpašumā Kandavas novada Vānes un Matkules pagastos, un, pateicoties dienesta sunim Darvinam, tika atklātas un izņemtas rūpīgi paslēptas 8 960 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Valsts policijas amatpersonas turpina skaidrot notikušā apstākļus, un par minēto likumpārkāpumu atbilstoši Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 1693. pantam uzliek naudas sodu fiziskām personām no 70 līdz 700 eiro, bet juridiskajām personām — no 70 līdz 7100 eiro, konfiscējot šīs preces un to pārvietošanai (pārvadāšanai) izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas.

Neskatoties uz ārkārtējo situāciju, policija turpina pastiprināti strādāt nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā un lūdz iedzīvotājus ziņot, ja ir informācija par nelegālo akcizēto preču pārvietošanu, tirdzniecību vai uzglabāšanu, zvanot pa tālruni 110.

Dace Kalniņa
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums