Suņu frisbija entuziasta Ģirta Eldmaņa ģimene no Ogres novada kļūst par konkursa "Maksimālisti" mēneša uzvarētāju...

Suņu frisbija entuziasta Ģirta Eldmaņa ģimene no Ogres novada kļūst par konkursa "Maksimālisti" mēneša uzvarētāju kategorijā "Ģimene"

5360 balsis tautas balsojumā nodrošināja Ģirta sapņu piepildījumu – finansiālais atbalsts ļaus iegādāties frisbija diskus un piedalīties Latvijas suņu frisbija čempionātā kopā ar jauno paaudzi.

Tāpat konkursa kategorijā „Indivīds” atbalstu 500 EUR apmērā ieguva ūdens aerobikas trenere Inga Bleidere no Balviem. Pateicoties sociālo tīklu balsotājiem Inga varēs iegādāties nepieciešamo inventāru vingrošanas nodarbībām peldbaseinā. Savukārt kategorijā „Kolektīvs” 13 652 balsis un uzvaru ieguva jauniešu deju kolektīvs „Katlakalns” no Ķekavas novada. 1500 EUR atbalsts ļaus kolektīvam piedalīties festivālā Melnkalnē un popularizēt latviešu deju ārpus Latvijas.

Kopumā martā tika saņemti 55 pieteikumi, par kuriem balsot bija iespējams aprīlī. Kategorijā „Indivīds” tika saņemti 17 pieteikumi, no kuriem 14 pretendēja uz mēneša atbalstu, bet trīs uz „Grand Prix” konkursa noslēgumā. Kategorijā „Ģimene” bija pieteikušās 9 ģimenes, no kurām 8 pretendēja uz mēneša atbalstu un viena uz „Grand Prix”. Savukārt kategorijā „Kolektīvs” pieteicās 29 apvienības, no kurām 22 vēlējās iegūt mēneša atbalstu, bet 7 – „Grand Prix”. Pieteikumi saņemti no Kokneses, Balviem, Ķekavas, Liepājas, Rēzeknes, Jelgavas, Rīgas, Limbažiem, Aglonas, u.c., Latvijas pilsētām.

Konkurss „Maksimālisti” turpinās, un dalībnieki var pieteikties atbalstam kādā no trim kategorijām – „Indivīds”, „Ģimene” vai „Kolektīvs” – sniedzot izklāstu par savu sapni, vēlmi vai vajadzību un papildinot to ar vizuāliem materiāliem. Pieteikšanās laikā dalībniekiem jāizvēlas vai piedalīties mēneša balsojumā vai arī cīnīties par „Grand Prix”, iesaistot savus atbalstītājus un aicinot balsot ar sociālo tīklu palīdzību, jo konkursa „Maksimālisti” uzvarētājus nosaka tautas balsojums. Gan mēneša, gan „Grand Prix” uzvarētāji katrā kategorijā tiek noteikti pēc vislielākā balsu skaita mājaslapā [u]www.maksimalisti.lv[/u]. Vairāk par noteikumiem skatīt [u]šeit[/u].

Kā jau minēts, katru mēnesi, no 1.februāra līdz 29.jūnijam, indivīdiem ir iespēja iegūt 500 EUR atbalstu, ģimenēm – 1000 EUR, bet kolektīviem – 1500 EUR. Savukārt, pretendējot uz „Grand Prix”, katras kategorijas uzvarētāji ar augstāko balsu skaitu attiecīgi saņems 1000 EUR, 2000 EUR un 3000 EUR.

Konkursa laikā talantīgos un mērķtiecīgos dalībniekus iedvesmo arī žūrija – jauniešu kustības „Ghetto Games” vadītājs Raimonds Elbakjans, radio un televīzijas personība Baiba Sipeniece – Gavare un tautas deju ansambļa „Rotaļa” atraktīvie dejotāji.

Pieteikumus konkursam mājaslapā [u]www.maksimalisti.lv[/u] uz mēneša balvām visās kategorijās var iesniegt līdz 2017. gada 15. maijam, bet uz „Grand Prix” var pieteikties visu konkursa norises periodu līdz 2017. gada 29. jūnijam. Konkursa „Maksimālisti” noslēguma pasākumā 30. jūnijā tiks paziņoti jūnija mēneša, „Grand Prix”un „Maxima Latvija” darbinieku simpātijas balvas ieguvēji.

Konkurss „Maksimālisti” ir uzņēmuma SIA „Maxima Latvija” atbalsta iniciatīva, kas šogad tika uzsākta 2017. gada 9. janvārī. Kopējais balvu fonds ir 22 000 eiro.

 

SIA „Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums