Ziņas | Pasaule | Notikumi


KARIŅŠ AR BALTKRIEVIJAS VALSTS VADĪTĀJIEM MINSKĀ APSPRIEŽ 2021.GADA PASAULES HOKEJA ČEMPIONĀTU

Ceturtdien, 16.janvārī, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš un Latvijas Hokeja federācijas vadība viesojās Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, kur tikās ar valsts augstākajām amatpersonām un piedalījās sanāksmē par kopīgi rīkoto 2021.gada pasaules hokeja čempionātu.

Edgars Rinkēvičs Āzijas un Eiropas ārlietu ministru sanāksmē aicina stiprināt multilaterālismu

2019. gada 15. un 16. decembrī Madridē, Spānijā, norisinājās 14. Eiropas un Āzijas (ASEM) ārlietu ministru sanāksme. Tajā piedalījās ārlietu ministri no 51 valsts, kā arī Eiropas Savienības (ES) un Dienvidaustrumāzijas Nāciju asociācijas (ASEAN) augsta līmeņa pārstāvji. Latviju pārstāvēja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

LATVIJAS V OLIMPIĀDE PĀRCELTA UZ 2022.GADU

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas 10.decembra sēdē tika skatīts jautājums par konkursa "Par tiesībām rīkot Latvijas V Olimpiādi 2020.gada 3.-5.jūlijā" rezultātiem.

Parlamentārā sekretāre uzrunā Īrijas diasporas organizāciju vadītājus

2019. gada 7. decembrī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalījās Latvijas vēstniecības Īrijā rīkotajā latviešu diasporas organizāciju vadītāju gada noslēguma sanāksmē.

MADARA Cosmetics iezvana tirdzniecības sesijas zvanu Nasdaq biržā Ņujorkā

AS MADARA Cosmetics dibinātāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere svinīgi iezvanīja tirdzniecības sesijas aizvēršanas zvanu Nasdaq biržā Ņujorkas Taimskvērā, ASV. Šāda iespēja Latvijas kosmētikas ražotājam uzticēta kopā ar igauņu finanšu grupu LHV Group un lietuviešu enerģētikas kompāniju Ignitis Group (iepriekš Lietuvos Energija) kā "Nasdaq Baltic Awards" uzvarētājiem atklātības, labas pārvaldības un ilgtspējīgu investoru attiecību izcilības jomā 2019. gadā.

Valsts prezidents diskutē ar Beļģijas lielākās universitātes studentiem par demokrātijas attīstību

26. novembrī Valsts prezidents Egils Levits darba vizītes laikā Briselē viesojās Lēvenes Katoļu Universitātē, kas ir pasaules vecākā katoļu universitāte un lielākā universitāte Beļģijā.

Latvijas SIA "LSC" kuģa apkalpe Karību jūrā izglābusi trīs zvejniekus

Pirmdienas naktī, atrodoties Karību jūras līcī netālu no salas Alta Vela, LSC kuģa "Elandra Redwood" komanda saņēma mayday signālu, kas liecina par dzīvību apdraudošu situāciju nosūtītajās koordinātās. Sekojot jūrniecības protokolam, "Elandra Redwood" komanda kā vistuvāk esošais kuģis devās uz iesūtītajām koordinātēm.

Finanšu ministrs un ASV vēstnieks pārrunā paveikto finanšu sektora reformas ieviešanā

Ceturtdien, 21. novembrī, finanšu ministrs Jānis Reirs iepazīšanās vizītē tikās ar jauno ASV vēstnieku Latvijā Džonu Lesliju Kārvailu (John Leslie Carwile). Tās laikā tika pārrunāta Moneyval rekomendāciju ieviešanas gaita, citas nozares aktualitātes, kā arī abu valstu sadarbība.

Latvijas sociālais projekts "Parunāsim?" prestižā konkursā Budapeštā atzīts par inovatīvāko sociālo uzņēmumu

Pieredzes apmaiņas nolūkos starp sociālo uzņēmumu vadītājiem 15.novembrī Budapeštā, norisinājās Eiropas sociālās integrācijas uzņēmumu sadarbības tīkla (ENSIE) organizēts seminārs "WISE" par sociālās uzņēmējdarbības attīstību, kas vērsta uz nelabvēlīgā situācijā esošo grupu sociālo un darba tirgus integrāciju.

VAS "Elektroniskie sakari" Latvijas delegācijas sastāvā piedalās Pasaules radiosakaru konferencē WRC-19

Pārstāvot Latviju, VAS "Elektroniskie sakari" (VAS ES) kopā ar Satiksmes ministrijas (SM), Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) pārstāvjiem piedalās Pasaules radiosakaru konferencē WRC-19 Ēģiptē.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli