Ziņas | Pasaule | Notikumi


LSC kuģa apkalpe izglābj astoņus Brazīlijas zvejniekus

LSC flotes kuģa "Elandra Corallo" apkalpe veica glābšanas operāciju, no grimstošas zvejas laivas izglābjot astoņus Brazīlijas zvejniekus.

Latvijas muitas kinologu komanda izcīna zeltu starptautiskās kinologu un darba suņu sacensībās Krievijā

Teicami startējot liela mēroga starptautiskajās kinologu ar tabakas un skaidras naudas meklēšanas darba suņiem sacensībās, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes kinologu komanda kopvērtējumā izcīnīja pirmo vietu. Sacensības norisinājās no 8. līdz 13.septembrim Petrozavodskā, Krievijā, un tajās piedalījās kinologi no divpadsmit valstīm.

Varšavā atklāta piemiņas plāksne, godinot Otrā pasaules kara laikā sagrauto Latvijas sūtniecību

2019. gada 11. septembrī Varšavā, vietā, kur no 1923. līdz 1939. gadam atradās Latvijas Republikas sūtniecība, Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita oficiālās vizītes Polijā laikā tika atklāta piemiņas plāksne.

Latviešu studenti uzstāda grāmatu pārdošanas rekordu ASV

Latvijas studenti, kas piedalās programmā Southwestern Advantage, nule kā atgriezušies no ASV. Trīs mēnešu laikā viņi pārdeva mācību grāmatas 3,5 miljonu dolāru vērtībā, pārspējot iepriekšējā gada rekordu.

No mazo uzņēmēju un mājražotāju piedāvājuma pārtikas izstādē veido Rīgas reģiona garšu

Kazas siers, gelato (saldējums), zemeņu un ingvera želejkonfektes, pikanti čatniji, kaltēti bumbieri, deviņvīru spēka tēja, kadiķu ogas, asari želejā, turku zirņu krekeri, dzirkstoša ābolu sula, šitake sēnes, smalkais muslis, ķiploku mērces un citus 12 mazo uzņēmēju un mājražotāju gatavotos labumus izstādes "Riga Food 2019" Rīgas plānošanas reģiona stendā ar interesi nobaudīja un slavēja gan pārtikas eksperti, gan ikdienas patērētāji.

VAS "Elektroniskie sakari" ar programmatūru SKUDRA piedalās militārās rūpniecības izstādē Londonā

No š.g. 10.- 13. septembrim, Londonā, norisinās viena no vērienīgākajām militārās rūpniecības izstādēm - Defence and Security Equipment International (DSEI) (‘’Starptautiskais aizsardzības un drošības ekipējums’’). Tajā piedalās arī VAS "Elektroniskie sakari" (VAS ES) pārstāvji ar pašu radīto programmatūru SKUDRA

Vēl divi kuģi Baltijas jūrā kursēs ar videi draudzīgāko degvielu

Igaunijas lielākais dabasgāzes uzņēmums, kas gada sākumā pavēstīja par darbības paplašināšanu Latvijā, ienākot mazumtirdzniecības tirgū un sākot izmantot preču zīmi Elenger, sācis sniegt LNG bunkurēšanas pakalpojumus diviem ar sašķidrināto dabasgāzi darbināmiem kuģiem Hanko ostā, Somijā. Latvijai un Baltijas jūrai tas nozīmē vēl vienu soli pretī tīrākam gaisam un tīrākai Baltijas jūrai.

Radio Trio dodas iekarot Jauno vilni

No 24. līdz 29. augustam Krievijas kūrotpilsētā Sočos norisināsies ikgadējais jauno vokālistu konkurss ‘’Jaunais vilnis’’. Latviju, pēc divu gadu dalības pārtraukuma, šajā konkursā pārstāvēs ‘’Radio Trio’’.

Rīgas pašvaldības policijas komanda dosies uz sporta spēlēm Ķīnā

Jau astoto gadu Rīgas pašvaldības apvienotā policijas komanda sevi izaicinās dažādās disciplīnās un godam pārstāvēs Rīgu 18. Pasaules policistu un ugunsdzēsēju sporta spēlēs, kas šogad norisināsies Ķīnā, Chendu pilsētā no 8. līdz 20. augustam.

Svētdien "Fischer" centrā notiks Latvijas čempionāts MTB Olimpiskajā krosā

Svētdien, 21. jūlijā, Siguldā esošajā "Fischer" Slēpošanas centrā notiks 2019. gada Latvijas čempionāts MTB Olimpiskajā krosā, pulcējot pašmāju labākos kalnu riteņbraucējus. Ātrākie braucēji tiks noteikti kopumā 17 vecuma un meistarības grupās.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli