Ziņas | Pasaulē | Notikumi


Latvijas personas apliecība atzīta par labāko Eiropas reģionā

Pagājušās nedēļas nogalē Portugāles galvaspilsētā Lisabonā notika konsultāciju kompānijas "Reconnassaice" organizēta konference "High Security Printing", kurā tradicionāli tiek apskatītas jaunākās tendences personas apliecinošu dokumentu jomā.

Jelgavas tēlnieku komanda Aļaskā turpina ar godalgām!

Pēc triumfa "multibloku" kategorijā, aizvadītājā nedēļā, turpinoties Aļaskas Starptautiskajam Ledus skulptūru čempionātam, Jelgavas tēlnieku komanda, Kārlis Īle un Mintauts Buškevics, izcīnīja 3. vietu "divu bloku" kategorijā. Latvijas komandas kontā arī 7. vieta – Maija Puncule un Ainars Zingniks.

Dubaijā "Gulfood 2020" izstādē prezentē "Laimas", "Spilvas" un "Taffel the Original Snacks" sortimentu

"Orkla Latvija" no 16. līdz 20. februārim ar "Laimas", "Spilvas" un "Taffel the Original Snacks" produktiem pārstāv Latviju pasaulē lielākajā pārtikas un dzērienu tirdzniecības izstādē "Gulfood 2020" Dubaijā, Apvienoto Arābu Emirātos, kas šogad jau 25. reizi pulcē nozares profesionāļus no visas pasaules.

UNESCO Starpvaldību komiteja Parīzē risina aktuālos jautājumus starptautiskajā kultūrpolitikas dienaskārtībā

No 11. līdz 14. februārim UNESCO galvenajā mītnē Parīzē tikās Starpvaldību komiteja kultūras izpausmju daudzveidības aizsardzībai un veicināšanai (turpmāk – Komiteja), lai tās 13. sesijā risinātu aktuālos jautājumus starptautiskajā kultūrpolitikas dienaskārtībā un lemtu par jaunām iniciatīvām attīstības sadarbībai kultūrā. No 2017. līdz 2023. gadam darbam Komitejā ir ievēlēta arī Latvija.

Valsts prezidents ar Facebook, Google un Microsoft pārstāvjiem pārrunā digitālo tehnoloģiju ietekmi ....

Valsts prezidents ar Facebook, Google un Microsoft pārstāvjiem pārrunā digitālo tehnoloģiju ietekmi un starptautisku regulējumu nepieciešamību

15. februārī Valsts prezidents Egils Levits Minhenes drošības konferences laikā tikās ar Facebook viceprezidentu starptautisko attiecību un informācijas jautājumos Niku Klegu (Nick Clegg), Google Eiropas valstu pārvaldes informācijas un politikas nodaļas vadītāju Aneti Kroiberi-Rīlu (Annette Kroeber-Riel) un Microsoft prezidentu un Juridiskās nodaļas vadītāju Bredu Smitu (Brad Smith).

Valsts prezidents lekcijā Vācijas studentiem uzsver "brīvas gribas" nozīmi digitālajā laikmetā

Valsts prezidents Egils Levits šodien Ludviga Maksimiliāna universitātē Minhenē lasīja lekciju "Demokrātija digitālajā laikmetā: iespējas un apdraudējumi. Eiropolitiskas un konstitucionālpolitiskas pārdomas", aicinot studentus aktīvi iesaistīties politiskās, tiesiskās, sociālantropoloģiskās diskusijās par labākajiem risinājumiem demokrātijai, saskaroties ar informācijas tehnoloģiju jauno realitāti

Pasaulē vadošajā ASV akceleratorā 500 Startups iekļuvis Latvijas fiziķu radītais jaunuzņēmums CENOS

Pasaulē vadošais akcelerators 500 Startups (Amerikas Savienotās Valstis, ASV) uzņēmis latviešu fiziķu radīto jaunuzņēmumu CENOS, kura 3D datorsimulāciju programmatūra, CENOS Platform, palīdz ražošanas uzņēmumiem visā pasaulē samazināt līdz pat 80% laika tēriņus industriālo produktu izstrādē. Piesaistot investīcijas no ASV, CENOS ir noslēdzis savu pirmssēklas investīciju raundu, kopā iegūstot 362 tūkstošus euro uzņēmuma attīstībai.

Valsts prezidents un Bavārijas Landtāga prezidente pārrunā Eiropas zaļā kursa attīstību un ekonomikas transformāciju

Valsts prezidents Egils Levits šodien ieradās Vācijā, Minhenē un apspriedās par Latvijai, Vācijai un visai Eiropai būtiskiem ekonomikas, drošības, vides, izglītības jautājumiem ar Bavārijas Landtāga prezidenti Ilzi Aigneri (Ilse Aigner).

Latviešu bērnu modes zīmols "Rock and Mouse" iekaro Ņujorkas modes nedēļu

Šobrīd modes pasaules uzmanība pievērsta Ņujorkai – pilnā sparā rit Ņujorkas modes nedēļa – viens no galvenajiem nozares notikumiem. Tās laikā pašā Ņujorkas centrā, Manhetenas sirdī – Taimskvērā jau norisinājās hiTechMODA modes skates, kas piedāvāja talantīgākos jaunos un jau atzītos dizainerus no visas pasaules, tostarp Latvijas bērnu modes zīmolu "Rock and Mouse".

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums