Ziņas | Pasaule | Notikumi


VAS "Elektroniskie sakari" Latvijas delegācijas sastāvā piedalās Pasaules radiosakaru konferencē WRC-19

Pārstāvot Latviju, VAS "Elektroniskie sakari" (VAS ES) kopā ar Satiksmes ministrijas (SM), Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) pārstāvjiem piedalās Pasaules radiosakaru konferencē WRC-19 Ēģiptē.

Valsts prezidents: tehnoloģiju lietojums mūsdienās pieprasa kritisku domāšanu

12. novembrī Valsts prezidents Egils Levits darba vizītes laikā Francijā piedalījās UNESCO Ģenerālās konferences 40. sesijas atklāšanā. Uzrunājot klātesošos, E. Levits akcentēja nepieciešamību rast kopīgas starptautiskas atbildes lielajām mūsdienu pasaules problēmām, kā arī uzsvēra jauniešu lomu šajā laukā.

Valsts prezidents Egils Levits piedalās Parīzes Miera Forumā

Valsts prezidents Egils Levits šodien apmeklēja Franciju, lai piedalītos Parīzes Miera Forumā un UNESCO ģenerālās konferences 40. sesijas atklāšanā. Parīzes Miera Foruma ietvaros prezidents uzstājās ar uzrunu Informācijas un demokrātijas foruma atklāšanā.

Japānas pilsētā Kobē iepazīstina ar Rīgai un Latvijai raksturīgiem produktiem

Atzīmējot Rīgas un Japānas pilsētas Kobes sadraudzības 45. gadadienu, Latvijas galvaspilsētas pārstāvji aizvadītās nedēļas nogalē piedalījās vietējā zemnieku tirdziņā "Farm to Fork" ("No fermas uz dakšiņas"), kur iepazīstināja ar Rīgai un Latvijai raksturīgiem produktiem.

Latvijas ārlietu ministrs piedalās Berlīnes mūra krišanas gadadienai veltītajos pasākumos Vācijā

Atsaucoties Vācijas ārlietu ministra Heiko Māsa (Heiko Maas) ielūgumam, Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs kopā ar kolēģiem no Eiropas Savienības dalībvalstīm 2019. gada 9. novembrī piedalījās svinīgajos pasākumos Berlīnē par godu Berlīnes mūra krišanas 30.gadadienai.

Latviju apmeklēja ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES vadītājs J.Kopfs,....

Latviju apmeklēja ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES vadītājs J.Kopfs, kā arī Igaunijas un Lietuvas valstu nodarbinātības dienestu pārstāvji6.novembrī Latviju apmeklēja Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētājs Johanness Kopfs (Johannes Kopf) . Viesojoties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA), viņš tikās ar Baltijas valstu nodarbinātības dienestu ikgadējās sanāksmes "Stratēģiskā vadība un digitalizācija nodarbinātības dienestā" dalībniekiem. Savā uzrunā J.Kopfs uzsvēra ES valstu nodarbinātības dienestu reģionālās sadarbības un pieredzes apmaiņas nozīmi, kā piemēru izceļot sadarbību starp vāciski runājošo valstu nodarbinātības dienestiem. Svarīgi ir precīzi zināt, kādas prasmes nepieciešamas mūsdienu darba tirgū un rast kopīgus risinājumus izaicinājumiem, kurus nosaka gan straujā tehnoloģiju attīstība, gan darbaspēka migrācijas procesi, tostarp nepieciešamība darba tirgū integrēt darbaspēku no trešajām valstīm, gan globālās klimata izmaiņas, kas netieši varētu ietekmēt arī darba tirgu.

Ārlietu ministrs noslēdz veiksmīgu vizīti Saūda Arābijā

2019. gada 6. un 7. novembrī ārlietu ministra Edgars Rinkēvičs uzturējās vizītē Saūda Arābijas Karalistē un tikās ar Saūda Arābijas karali, Konsultatīvās padomes priekšsēdētāja vietnieku un ārlietu ministru, kā arī kopā ar Saūda Arābijas finanšu ministru parakstīja konvenciju par izvairīšanos no dubultas nodokļu uzlikšanas.

Latvijas uzņēmums Polylabs Vācijā izcīna Eiropas labākā ķīmijas jaunuzņēmuma titulu

Prestižās DigitalX konferences, kur cita starpā uzstājās arī Ričards Brensons, ietvaros notika StartupCon organizēts balvu pasniegšanas pasākums, kas 30. oktobrī norisinājās Vācijas pilsētā Ķelnē. Tika vērtēti perspektīvākie jaunuzņēmumi dažādās kategorijās, tai skaitā ķīmijas. Latvijā dibinātais Polylabs tika atzīts par Eiropas labāko ķīmijas jaunuznēmumu, kura ražotie bio polioli palīdz uzņēmumiem ievērojami samazināt CO2 izmešu daudzumu un samazināt naftas produktu patēriņu.

Policisti no Latvijas un Lietuvas ievērtē Liepājas infrastruktūru, izbraucot ar projekta ietvaros...

Policisti no Latvijas un Lietuvas ievērtē Liepājas infrastruktūru, izbraucot ar projekta ietvaros iegādātajiem velosipēdiem

Oktobra sākumā četrpadsmit Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki un Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes priekšnieka vietnieks piedalījās projekta SCAPE LLI-269 konferencē "Moderni publiskie pakalpojumi: pašvaldību un policijas savstarpēja komunikācija un sadarbība", kura norisinājās Palangā un Liepājā.

Valsts prezidents lasa lekciju Vasedas Universitātē Japānā

23. oktobrī Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti darba vizītes laikā Japānā apmeklēja Vasedas Universitāti, kur tikās ar tās prezidentu Aidži Tanaku (Mr Aiji Tanaka) un sniedza lekciju "Latvijas skatījums uz mūsdienu izaicinājumiem, ar ko sastopas demokrātiskās iekārtas".

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli