Ziņas | Pasaule | Latvija pasaulē


Sākums Aktualitātes Balsošana ārvalstīs ir iespējama tikai 25. maijā, iepriekšēja balsošana nav paredzēta

Eiropas Parlamenta vēlētāji, kuri izvēlējušies balsot ārvalstīs, bet viņu deklarētā adrese 11. maijā bija Latvijā, ir saņēmuši Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes izsūtītas iecirkņa apstiprinājuma vēstules, no kurām izriet, ka iepriekšēja balsošana 22.-24. maijā ir iespējama arī iecirkņos ārvalstīs. Ārlietu ministrija informē, ka vēlētāji ārvalstīs nobalsot var tikai 25. maijā un tikai tajā iecirknī, kurā ir pieteikušies līdz 7. maijam. Šāda kārtība saistīta ar to, ka saskaņā ar likumu iepriekšēja balsošana ir iespējama tikai tajos iecirkņos, kuros tehniski var nodrošināt elektronisku datu apmaiņu starp visiem iecirkņiem tiešsaistē. Tādēļ iepriekšējā balsošana ir iespējama tikai Latvijā. Tāpat, ja vēlētājs ir pieteicies balsošanai kādā no ārvalstu iecirkņiem, personai nav iespējama iepriekšēja balsošana Latvijā.

Pirmo reizi vēsturē pasākumu rīkošanas aģentūra no Latvijas iekļūst All-Stars Index topā un tiek atzīta par vienu ....

Pirmo reizi vēsturē pasākumu rīkošanas aģentūra no Latvijas iekļūst All-Stars Index topā un tiek atzīta par vienu no labākajām pasaulē

Eventex Award, kas tiek uzskatīts par pasākumu industrijas Oskaru, tikko kā publicētajā All-Stars Index 2019 topā, kurā tiek iekļauti galvenie pasākumu organizatori un aģentūras no visas pasaules, kā vienu no labākajām pasaulē ir iekļāvusi producentes Ineses Lukaševskas vadīto aģentūru Luka. Šis ir pirmais gadījums visa konkursa pastāvēšanas vēsturē, kad prestižajā All-Stars Index topā tiek iekļauta aģentūra no Baltijas valstīm.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Baltijas un Vācijas ārlietu ministru sanāksmē izceļ reģiona sadarbību un drošību

2019. gada 21. maijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Hamburgā, Vācijā, piedalās Baltijas valstu un Vācijas ārlietu ministru ikgadējā sanāksmē. Amatpersonas pārrunāja aktuālos Baltijas valstu un Vācijas sadarbības un drošības jautājumus, kā arī Eiropas Savienības, NATO un Eiropas Padomes aktuālo darbakārtību.

Edgars Rinkēvičs piedalīsies OECD Ministru padomes sanāksmē

2019. gada 22. un 23. maijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalīsies Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Ministru padomes ikgadējā sanāksmē Parīzē, Francijā. Ministru padomes apspriedes galvenā tēma ir digitālās transformācijas iespēju izmantošana ilgtspējīgai attīstībai.

Latviju starptautiskajā konkursā Creative Business Cup 2019 Kopenhāgenā pārstāvēs jaunuzņēmums BABBIT

Piektdien, 17.maijā, starptautiskā konkursa Creative Business Cup 2019 (CBC) nacionālajā fināla atlasē uzvaru guva inovatīvas mūzikas atskaņošanas iekārtas autori BABBIT. Uzņēmums pārstāvēs Latviju Kopenhāgenā, vairāk nekā 50 pasaules radošāko start-up uzņēmumu konkurencē. Cīņa notiks gan par pasaulē radošākā start-up uzņēmuma titulu un galveno naudas balvu 7000 EUR apmērā, gan arī par starptautisko investoru uzmanību.

Kariņš: Eiropas Savienības klimata politika ir iespēja Latvijas tautsaimniecībai

Neformālajā Eiropadomes sēdē Sibiu, Rumānijā, diskutējot par Eiropas Savienības (ES) stratēģiskajiem mērķiem nākamajiem pieciem gadiem, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš uzsvēra – klimata pārmaiņas ir viens no lielākajiem ES un visas pasaules izaicinājumiem. Valstis vienas pašas to atrisināt nespēj, tām ir aktīvi jāsadarbojas un jārīkojas.

Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Kalniņa-Lukaševica: Latvieši visā pasaulē dod lielu pienesumu Latvijas tēla .

Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Kalniņa-Lukaševica: Latvieši visā pasaulē dod lielu pienesumu Latvijas tēla veidošanai un stiprināšanai

No 2019. gada 3. līdz 5. maijam Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalās Amerikas Latviešu apvienības (ALA) 68. kongresā Denverā, ASV. 3. maijā ikgadējais ALA kongress tika atklāts un parlamentārā sekretāre tajā sniedza atklāšanas uzrunu. Tāpat ar apsveikuma uzrunām uzstājās arī Latvijas Republikas vēstnieks ASV Andris Teikmanis un Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos Aivars Groza.

Ārlietu ministrs ar Francijas Eiropas lietu valsts ministri pārrunā abu valstu sadarbību Eiropas Savienības jautājumos

2019. gada 3. maijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs darba vizītes laikā Francijas galvaspilsētā Parīzē tikās ar Francijas Eiropas lietu valsts ministri Amēliju de Monšalēnu (Amélie de Montchalin) un pārrunāja abu valstu divpusējās attiecības, Eiropas Savienības (ES) un drošības politikas aktuālos jautājumus un sadarbību starptautiskajās organizācijās, tostarp gaidāmo Francijas prezidentūru Eiropas Padomē.

Z. Kalniņa-Lukaševica "Spotlight Latvia" konferences atklāšanā: Latvija ir droša un pievilcīga vieta, kur dzīvot....

Z. Kalniņa-Lukaševica "Spotlight Latvia" konferences atklāšanā: Latvija ir droša un pievilcīga vieta, kur dzīvot, strādāt un investēt


2019. gada 2. maijā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalījās konferencē "Spotlight Latvia" ASV, Denverā.

Parlamentārā sekretāre piedalīsies konferencē "Spotlight Latvia" un ikgadējā Amerikas Latviešu apvienības kongresā ASV

No 2019. gada 1. līdz 5. maijam Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica dosies uz Denveru, ASV, lai piedalītos konferencē "Spotlight Latvia" un Amerikas Latviešu apvienības 68. kongresā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli