Ziņas | Pasaulē | Latvija pasaulē


Parakstīts Latvijas dalības "EXPO 2020" Dubai paviljona īres līgums

Parakstīts Latvijas dalības "EXPO 2020 Dubai" paviljona īres līgums, kuru no Apvienoto Arābu Emirātu puses parakstīja Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece Latvijā Hanāna Halfāna Ubaidu Alī Almadhanī (Hanan Khalfan Obaid Ali Al Madhani) un no Latvijas puses - Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks, Latvijas Republikas oficiālais pilnvarotais pārstāvis izstādē "EXPO 2020 Dubai" Raimonds Aleksejenko.

Edgars Rinkēvičs atbalsta vienotu ES dalībvalstu pieeju un kritērijus Covid-19 pandēmijas apkarošanai

2020. gada 13. oktobrī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Eiropas Savienības (ES) Vispārējo lietu padomes sēdē Luksemburgā, kur tika pieņemtas rekomendācijas vienotai ES dalībvalstu pieejai un kritērijiem Covid-19 pandēmijas apkarošanai.

Latvijas konditorejas fabrika Pobeda Confectionery atzīta par vienu no pieciem pasaulē labākajiem šokolādes...

Latvijas konditorejas fabrika Pobeda Confectionery atzīta par vienu no pieciem pasaulē labākajiem šokolādes bez cukura ražotājiem

Latvijas konditorejas fabrika Pobeda Confectionery ir viena no pieciem pasaulē labākajiem šokolādes bez cukura ražotājiem. Par to septembrī paziņoja pasaulē lielākais un respektablākais mārketinga pētījumu veidotājs QY Research. Tāpat starp pieciem labākajiem nosaukti populāri šokolādes tirgus dalībnieki: Lindt & Sprungli, Hershey, Godiva Chocolatier un Lily’s.

Eiropas Komisija Eiropas Savienības (ES) iekšlietu ministrus informē par jaunā Migrācijas un patvēruma pakta jaunajiem e

Ceturtdien, 8. oktobrī, notika Vācijas prezidentūras organizētā Eiropas Savienības dalībvalstu iekšlietu ministru neformālā videokonferences sanāksme, kurā Latviju pārstāvēja Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ar ES un kandidātvalstu vēstniekiem pārrunā ES aktualitātes

2020. gada 8. oktobrī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs par godu Vācijas prezidentūrai Eiropas Savienībā (ES) piedalījās Vācijas vēstniecības Latvijā organizētajās ES un kandidātvalstu vēstnieku darba pusdienās.

Baltijas un Višegradas valstis, Bulgārija, Horvātija, Rumānija un Slovēnija deklarācijā...

Baltijas un Višegradas valstis, Bulgārija, Horvātija, Rumānija un Slovēnija deklarācijā prasa ES vides un klimata mērķu samērību ar finansējumu lauksaimniecībai

Pirmdien, 28. septembrī, Baltijas un Višegradas* valstu, kā arī Bulgārijas, Horvātijas, Rumānijas un Slovēnijas lauksaimniecības ministri sanāksmē par ES Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) reformas jautājumiem parakstīja kopīgu deklarāciju par Eiropas Komisijas (EK) noteikto vides un klimata ambicizo mērķu samērību ar ES finansējumu lauksaimniecībai.

Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica apliecina stingru atbalstu multilaterālismam

2020. gada 25. septembrī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalījās diskusijā "Mūsu apņemšanās un ieguldījums labākai atjaunošanai" ("Our commitment and contribution to building back better"), kuru organizēja Multilaterālisma alianses dibinātājvalstis Vācija un Francija. Diskusija notika Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Ģenerālās asamblejas 75. sesijas augsta līmeņa nedēļas ietvaros un tika pārraidīta video formātā.

Kaspars Gerhards: ES Atveseļošanās pasākumi ir jāievieš pēc iespējas ātrāk, lai varam operatīvi palīdzēt lauksaimniekiem

Kaspars Gerhards: ES Atveseļošanās pasākumi ir jāievieš pēc iespējas ātrāk, lai varam operatīvi palīdzēt lauksaimniekiem un uzņēmējiem Covid-19 krīzē

Pirmdien, 28. septembrī, zemkopības ministrs Kaspars Gerhards attālināti piedalīsies Baltijas un Višegradas* valstu, kā arī Bulgārijas, Horvātijas, Rumānijas un Slovēnijas lauksaimniecības ministru sanāksmē par ES Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) reformas jautājumiem. Sanāksmē piedalīsies arī ES lauksaimniecības un lauku attīstības komisārs Janušs Voicehovskis (Janusz Wojciechowski).

Kustība "Dažādībā ir spēks!" saņem prestižo "Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas balvas" atzinību

Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) iniciatīva "Dažādībā ir spēks!" ieguvusi "Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas balva 2020" (European Enterprise Promotion Awards 2020) nacionālā līmeņa apbalvojumu kategorijā par atbildīgas un iekļaujošas uzņēmējdarbības veicināšanu. Konkursu organizē Eiropas Komisija ar mērķi izcelt labākos uzņēmējdarbības prakses piemērus visā Eiropā.

Valsts prezidenta Egila Levita runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs!

Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi!

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums